Umyte sa zvnútra....

Dobry den, prosila by som adresu stredisk kde vykonavaju crevnu sprchu na Slovensku. Byvam v Presove. Vopred dakujem

Poslali by ste mi,prosím kontakt kde sa robí črevná sprcha v B.Bystrici,aké to bolo?,mne ju odporučil jeden psychotronik,ale do žiliny je to ďaleko. Veľmi pekne ďakujem Kubovčíková_

Klystir si mozes dat doma i sama, supravu kupis uz nielen v zdravotnickych potrebach, ale i v mnohych drogeriach.
Crevna sprcha nie je nic ine, iba je to v trochu luxusnejsom vyhotoveni…

nie je to to isté, pri klystíre tečie voda samospádom a malé množstvo, čím vypláchne len krátky úsek čreva. Pri sprche , odporúča sa 3x po sebe v 24 hod. intervaloch, vteká voda do čreva pod určitým tlakom, čím núti črevný obsah k vyprázdneniu, pričom sa vypláchne celé črevo a voda sa dostane aj do tých najmenších záhybov čreva.

A nie je to bolestivé?

Cely traviaci trakt to urcite nevyplachne - a teda je to stale iba drahy klystir. Okrem toho este ziadny gastroenterolog pri ziadnom vysetreni nevidel take usadeniny, ktore ukazuju propagatori crevnej sprchy na svojich www strankach…

nemyslela som celý črevný trakt, ale hrubé črevo,výplach sa urobí cca na 100m2 čreva., domnievam sa, že ste sprchu ešte nevideli ani neskúsili, text o gastroent. som čítala na nete,a on to nemá možnosť všetko v záhyboch čreva vidieť, inak by ste videli to množstvo usadenín . Je veľa literatúry, ktoré pripisujú dokonca všetkým ochoreniam v tele rpáve hrubému črevu. Nechcem Vám však vnucovať svoj názor,ja by som však tak presvedčivo nemohla hovoriť o niečom čo nemám skúsené alebo preštudované, aspoň by som nad tým pouvažovala, všetko dobré

nie je to bolestivé, klient sa však musí uvoľniť,chvíľami môže mať pocit na hnačku

reklamu na crevnu sprchu so videl v hoteli Slnava v PN,myslim ze tam to asi aj robia, nie som si isty,
Juraj

Este ze existuju aj hlupi ludia…

poznate dobre zariadenie v piestanoch alebo okoli ktore by robilo crevnu sprchu, mohli by ste odporucit? dakujem

Rada by som sa objednala na črevnú sprchu v Bratislave alebo v Nitre. Napíšte mi prosím Vás kontakt aj s telefónom a pokiaľ možno aj cenu.Ďakujem.Potocká

Prosím o oznámenie kontaktu na miesto v Bratislave, kde je možné prihlásiť sa na črevnú sprchu. Prosím aj info o cenách či sú v rôznych ambulanciách rôzne ceny/. Ďakujem.

Je aj niekde v Liptove pracovisko črevnej sprchy?Absolvovala som túto procedúru dávnejšie v BB, viem, že je aj v Tvrdošíne, ale zaujímalo by ma pracovisko niekde v Liptove.Ak viete, dajte prosím vedieť. Ďakujem Z.

Ľudia črevná sprcha Vám pomôže krátkodobo a nevyrieši žiaden problém, akurát môže zbytočne niečo pokaziť.

Radšej nasaďte stravu s vlákninou, prestante jesť veľa tukov a hlienutvorných jedál alebo si kúpte probiotiká, no črevná sprcha Váš problém nevyrieši - iba na chvíľu uľaví.

Pošlite mi prosím info, ak viete o pracovisku kde robia črevnú sprchu v BB, prípadne v ZV, BR.
Ďakujem, A.

Andrea ak si zistila kde sa v BB a okoli crevna sprcha robi, prosim ta daj mi vediet na drmajka@pobox.sk.

dakujem
Maria

S tou stravou to máte pravdu,a malo by to nadväzovať s očistami organizmu, ale Vám sprcha v niečom poškodila? Je to stará metóda,pretože výplachy čreva používali už starí Rimania, tak asi bude mať niečo do seba.

Mna by tiez zaujimalo,kde sa robi Crevna sprcha v okoli Trencianskeho kraja.Moze mi prosim niekto dat info? Dakujem

Mna by tiez zaujimalo,kde sa robi Crevna sprcha v okoli Trencianskeho kraja.Moze mi prosim niekto dat info? Dakujem emial; vittarian@azet.sk