Umyte sa zvnútra....

(Ivana) #21

Dobry den, prosila by som adresu stredisk kde vykonavaju crevnu sprchu na Slovensku. Byvam v Presove. Vopred dakujem

(Viera Kubovčíková) #22

Poslali by ste mi,prosím kontakt kde sa robí črevná sprcha v B.Bystrici,aké to bolo?,mne ju odporučil jeden psychotronik,ale do žiliny je to ďaleko. Veľmi pekne ďakujem Kubovčíková_

(Linz) #23

Klystir si mozes dat doma i sama, supravu kupis uz nielen v zdravotnickych potrebach, ale i v mnohych drogeriach.
Crevna sprcha nie je nic ine, iba je to v trochu luxusnejsom vyhotoveni…

(Eva) #24

nie je to to isté, pri klystíre tečie voda samospádom a malé množstvo, čím vypláchne len krátky úsek čreva. Pri sprche , odporúča sa 3x po sebe v 24 hod. intervaloch, vteká voda do čreva pod určitým tlakom, čím núti črevný obsah k vyprázdneniu, pričom sa vypláchne celé črevo a voda sa dostane aj do tých najmenších záhybov čreva.

(Ingrid) #25

A nie je to bolestivé?

(nella) #26

Cely traviaci trakt to urcite nevyplachne - a teda je to stale iba drahy klystir. Okrem toho este ziadny gastroenterolog pri ziadnom vysetreni nevidel take usadeniny, ktore ukazuju propagatori crevnej sprchy na svojich www strankach…

(Eva) #27

nemyslela som celý črevný trakt, ale hrubé črevo,výplach sa urobí cca na 100m2 čreva., domnievam sa, že ste sprchu ešte nevideli ani neskúsili, text o gastroent. som čítala na nete,a on to nemá možnosť všetko v záhyboch čreva vidieť, inak by ste videli to množstvo usadenín . Je veľa literatúry, ktoré pripisujú dokonca všetkým ochoreniam v tele rpáve hrubému črevu. Nechcem Vám však vnucovať svoj názor,ja by som však tak presvedčivo nemohla hovoriť o niečom čo nemám skúsené alebo preštudované, aspoň by som nad tým pouvažovala, všetko dobré

(Eva) #28

nie je to bolestivé, klient sa však musí uvoľniť,chvíľami môže mať pocit na hnačku

(Juraj) #29

reklamu na crevnu sprchu so videl v hoteli Slnava v PN,myslim ze tam to asi aj robia, nie som si isty,
Juraj

(Dama) #30

Este ze existuju aj hlupi ludia…

(LENKA) #31

poznate dobre zariadenie v piestanoch alebo okoli ktore by robilo crevnu sprchu, mohli by ste odporucit? dakujem

(Marta Potocka) #32

Rada by som sa objednala na črevnú sprchu v Bratislave alebo v Nitre. Napíšte mi prosím Vás kontakt aj s telefónom a pokiaľ možno aj cenu.Ďakujem.Potocká

(Tomastová Mária ) #33

Prosím o oznámenie kontaktu na miesto v Bratislave, kde je možné prihlásiť sa na črevnú sprchu. Prosím aj info o cenách či sú v rôznych ambulanciách rôzne ceny/. Ďakujem.

(Zdenka) #34

Je aj niekde v Liptove pracovisko črevnej sprchy?Absolvovala som túto procedúru dávnejšie v BB, viem, že je aj v Tvrdošíne, ale zaujímalo by ma pracovisko niekde v Liptove.Ak viete, dajte prosím vedieť. Ďakujem Z.

(Juraj M.) #35

Ľudia črevná sprcha Vám pomôže krátkodobo a nevyrieši žiaden problém, akurát môže zbytočne niečo pokaziť.

Radšej nasaďte stravu s vlákninou, prestante jesť veľa tukov a hlienutvorných jedál alebo si kúpte probiotiká, no črevná sprcha Váš problém nevyrieši - iba na chvíľu uľaví.

(Andrea) #36

Pošlite mi prosím info, ak viete o pracovisku kde robia črevnú sprchu v BB, prípadne v ZV, BR.
Ďakujem, A.

(Maria) #37

Andrea ak si zistila kde sa v BB a okoli crevna sprcha robi, prosim ta daj mi vediet na drmajka@pobox.sk.

dakujem
Maria

(Eva) #38

S tou stravou to máte pravdu,a malo by to nadväzovať s očistami organizmu, ale Vám sprcha v niečom poškodila? Je to stará metóda,pretože výplachy čreva používali už starí Rimania, tak asi bude mať niečo do seba.

(Vitarian) #39

Mna by tiez zaujimalo,kde sa robi Crevna sprcha v okoli Trencianskeho kraja.Moze mi prosim niekto dat info? Dakujem

(Vitarian) #40

Mna by tiez zaujimalo,kde sa robi Crevna sprcha v okoli Trencianskeho kraja.Moze mi prosim niekto dat info? Dakujem emial; vittarian@azet.sk