Umyte sa zvnútra....

Ja robím črevnú sprchu v Tvrdošíne a chodia ku mne aj z Rbk, tak asi na Liptove nie je

Neviete niekto, kde sa robí črevná sprcha v Bratislave?
Ďakujem
e-mail: mkorejova@centrum.sk

Nastartovala som u seba omladzovaci program
a teraz som u toho bodu, potrebovala by som kde
v Bratislave robia crevnu sprchu.

Predom Vam dakujem,prajem vela prac.uspechov
s uctou Fusiova.

robí sa ešte črevná sprcha v meste Prešov, ked ano, kde a čo to stojí, prípadne kontakt

Ja som črevnú sprcu absolvovala v BB koncom 90tych rokov. Robili ju v budove oproti Poliklinike. Bohužiaľ, nepamätám si ako sa to volalo, pretože som už druhýkrát nešla. Ale nie preto, že by som nebola spokojná s výsledkom, ale boli v tom iné veci. Stálo to 600,-Sk, doporučovali opakovať to ešte 2x a ja som sa aj po jenom vyčistení cítila fajn. Nie je to vôbec bolestivé, možno trochu nepríjemné sú vedľajšie “produkty”, ked sa človek potom ešte ide na WC “dočistiť”-to je priodzené ale potom som normálne bez problémov cestovala MHD domov. Keby som vedela kde to teraz v BB robia - a či vôbec - išla by som znovu. Viem, že som vteda čítala, že aj princezná Diana si to dávala robiť pravidelne. Je v tom riziko nevidím, pokiaľ má človek zdravé črevá. Iste to ešte absolvujem.

Hlavne vtedy, ked patricny ustav/liecitel nema web stranku!!!

Janka,prosím o adresu do Hlohovca na crevnu sprchu.Ďakujem.Anna

www.hippokrates.sk

poštová adresa: SZC HIPPOKRATES s.r.o.
Šulekova 20
811 03 Bratislava


objednávanie klientov:
recepcia: +421 (0)2 5920 4200
+421 (0)2 5464 9271, -2


fax:

+421 (0)2 59 204 205


e-mail: hippokrates@hippokrates.sk

dobry den Vy robíte črevnú sprchu?
chcem sa objednať ale určite aj zavolám

dobry den,pomaha to aj pri rakovine hrubeho creva?moze sa to pouzivat?ma s tym niekto skusenosti? dakujem pekne

Dobry den,
v BA mozem odporucit crevnu sprchu v sukromnom zdravotnickom centre Hippokrates, Sulekova 20, BA, Tel.: +421 (0)2 5920 4200. Odporucaju ist 3 dni po sebe a daju Vam tam aj kapule, ktore si date vecer. Ja som bola velmi spokojna + aj pribuzna, naozaj su tam velmi profesionalni. Ak by ste chceli viac info, napiste mi na mail.

Vela uspechov pri omladtovacom programe

S pozdravom

Milla

ja som absolvovala crevnu sprchu uz druhy krat, v piestanoch a neviem si vynachvalit.odchadzala som odtial vzdy ako druhy clovek.mavala som velke zazivacie problemy a po crevnej sprche uplne zmizli

Dobry den, mam zaujem o crevnu sprchu, poslete mi prosim kontakt, rada by som sa objednala.


S pozdravom

Ličáková Mária
0903651366

črevná sprcha je Žiline,
kointakt 041/5640963
ev. 0904248230

Tak ja som to dnes prvý krát absolvovala u nás v KE-dôvod? Napriek príjmu veľkému množstvu vlákniny, probiotík a pod. mám nielen zdravotné problémy, ale aj diagnostikovanú záťaž na candidu, boreliu, plesne ktoré mi spôsobujú ďalšie ochorenia a myslím, že kontrolovaná črevná sprcha t.j. pravidelne aspoň raz mesačne v priebehu roka mi urobí len dobre, pretože sa skutočne jedná o vyplavenie - najmä tých starých zvyškov potravy, ktoré tam rokmi v záhyboch čreva ostávajú. Je mi zatiaľ fajn a obavy nemám, lebo jogurty a acidof. tablety užívam častejšie. A čo bude ďalej? Uvidím, napíšem tu zase o pár mesiacov a podelím sa s vami o výsledky.

Dobry den, dozvedeli sme sa o crevnej sprche, aj ked pri mojich problemoch mi lekari nic take neporadili, ja ma hroznu zapchu a mam neustale problemy so stolicou akurat v case manstruacie to ide. Radi by sme vedeli, co to stoji a ako to funguje. Dakujem.

Mozte poskytnut adresu?

Andrea, ak si zistila, kde v BB robia crevnu sprchu, daj mi prosim vediet na dgdarinka@gmail.com. Dakujem pekne.

Ahoj livia50, chel by som ta poziadat o kontaktnu adresu pripadne tel. c., kde si nechavas robit crevnu sprchu v Ke. Dakujem.

Tiež trpím dlhé roky zápchou, skúšam jedlá s obsahom vlákniny aj samotnú prírodnú vlákninu v kapsuliach, všetko ma to ešte viac zapchá. Snažím sa piť viac vody, ale aj tak nepomáha. Chystám sa aj ja konečne absolvovať črevnú sprchu.