Umyte sa zvnútra....

Zdravim vas, crevnu sprchu si robim uz asi pol roka 2x denne, rano a vecer.
Mam pri zachode sprchovu hadicu z ktorej si odmontujem ruzicu a pouzivam priamo zo systemu teplu vodu. Napustam do doby kym mam pocit ze staci a potom sa vyprazdnujem. Opakujem to niekolko krat za sebou, az kym mam pocit uplnej cistoty. Citim sa prijemne, ziadna zapcha a schudol som za pol roka 13 kilo.

Horkú soľ kúpiš v lekárni, povieš lekárničke koľko chceš napr. 20 dkg, oni to tam majú vo veľkom a takto nadrobno Ti predajú koľko potrebuješ

Dede ďakujem za Tip, neviem ale či keď to robíš už pol roka či si telo na to nezvykne a budeš sa môcť vyprázdniť aj bez črevnej sprchy, vieš mi odpovedať, ak áno na e-mail prosím. Dík, a všetko dobré v Novom roku

Dobry den vas prispevok o crevnej sprche som nasla na nete prosim vas pekne mozte mi nieco o tom napisat alebo dat telefonicky kontakt. Dakujem

Prosím neviete kde sa robí črevná sprcha v okolí Popradu?

Zdravim Annu, tento sposob pouzivam denne az doteraz a citim sa uplne zdravi, aj ked mi ide uz na sestdesiatku. Nemam problem ist na stolicu aj bez sprchy, mam to overene, ledo nie kazdy den som doma a na navsteve to neaplikujem. Prajem ti vela zdravia. Dede

Zdravim Annu, tento sposob pouzivam denne az doteraz a citim sa uplne zdravi, aj ked mi ide uz na sestdesiatku. Nemam problem ist na stolicu aj bez sprchy, mam to overene, ledo nie kazdy den som doma a na navsteve to neaplikujem. Prajem ti vela zdravia. Dede

Dobrý deň. Takže chlór a chémia proti korózii, ktoré sú v teplej vode skoro vôbec nevadia? A nenaruší takýto spôsob črevnej sprchy elektrolitickú rovnováhu v tele?
Ďakujem

Dobry vecer chcem sa spytat co mi odporucate na zapchu a na celkove precistenie organizmu niejake tabletky aby to nebolo navykove a aby sa to mohlo dlhodobo brat a aby ma to dokladne precistilo dakujem

Dobry vecer chcem sa spytat co mi odporucate na zapchu a na celkove precistenie organizmu niejake tabletky aby to nebolo navykove a aby sa to mohlo dlhodobo brat a aby ma to dokladne precistilo dakujem

Dobrý deň, mám záujem o črevnú sprchu, zašlite mi telefonický kontakt. Dakujem!