Umyte sa zvnútra....

Ak ste zistili, kde je možné absolvovať črevnú sprchu v okolí BB, dajte mi prosím vedieť na e-mail.

mam cele črevo plne divertiklov. je črevna sprcha vhodná?

Dobrý deň, prosím o informáciu, kde v Prešove sa robí táto procedúra. Ďakujem.

Velmi vás prosím o kontakt, mám možnosť ísť na črevnú sprchu do Žiliny, ale radšej by som skočila k vám do Tvrdošína.Môžete mi dať adresu, resp. sa mi ozvať na mobil 0905 397 059 . Bývam na Liptove a k vám by som sa vybrala radšej. Ďakujem, teším sa na vás. S pozdravom Zdenka

dobry den,velky propagator crevnej sprchy,ako aj klystiru je prevedceny o tom,ze crevna sprcha je len vtedy ucinna a profeionalne prevedena, ak pocas vyplachu skoleny pracovnik
masiruje reflexne body na chodidlach,
co sa tyka opodstatnenosti tychto vyplachov,urcite tej vnutornej hygiene treba pomoct,pretoze nase creva neboli stavane na
tu hroznu stravu,kt.v pokluse s mobilom na uchu konzumujeme v rychlom obc.
-pls ak niekto ma takyto kontakt,dakujem jana

Dobry vecer,
prosim o adresu, kde robia crevnu sprchu v nitre.
Zdravi mariana

Neviete niekto o crevnej sprche v Nitre?Dakujem.

prosím neviete mi poradiť kde sa robí črevná sprcha v Poprade alebo čo najbližšie pri Poprade (Kežmarok, Svit, Sp. Nová Ves…

Črevnú sprchu si robím aj doma a nemusím vyhľadávať žiadne strediská. Robím si ju raz za mesiac. Používam na to prírodnú liečivu vodu Zaječickú horkú, ktorá je vo veľkom množstve vynikajúce preháňadlo. Robím to tak že v sobotu keď už nemám nič na pláne, okolo 16 hod. vypijem 1.liter tejto vody. Je to horké ale čo už. Samozrejme asi tak do hodiny ma poriadne preženie, potom ešte niekoľko krát, ale v noci mám pokoj. Túto domácu črevnú sprchu si robím taký rok. Od toho času na nebolí chrbtica, stratili sa mi akné, nemám stvrdnutú šiju, nepociťujem zápach keď sa spotím, nôh a stolice, a čo je najhlavnejšie „zbavil som sa nekonečnej únavy“. Keďže ide o preháňadlo a preháňadla odbúravajú magnézium s organizmu netreba, zabudnúť doplniť si magnézium v malých dávkach. Na doplnenie magnézia môžete tak isto použiť Zaječickú horkú ale v dávkach 25ml po strave, a 25ml pred spaním. Zakúpiť sa dá v lekárni, v niektorých potravinách, h-nova. Cena sa pohybuje okolo 2.30€ /70sk/. S pozdravom Gregor

ahoj. ako si na to prisiel? niekto ti to poradil? este som o tom nepocula, poznam sice glauberovu (horku) sol a ta teda riadne prehana.
Ja si doma robievam klystir, len s cistou prevarenou vodou - tiez je to fajn a nie je pravda, ze sa klystirom vycisti len 1/3 hrubeho creva. Pri spravnej technike (na internete je toho dost) sa da vycistit aj slepe crevo, aj tenke crevo.

Mne o tom hovorili ľudia ktorý boli na vyšetrení hrubého čreva. Doktor im kázal vypiť pred vyšetrením dva litre tejto horkej vody a pochvaľoval si ako dobre je to črevo vyčistené a že sa dá dobre vyšetriť. Mne sa na črevnú sprchu pre ostych a časovú tieseň do strediska nechcelo isť ale lákala ma reklama črevnej sprchy najme odstránenia bolesti chrbtice a únavy. Tak som zvolil takýto spôsob a usúdil som, že pravidelne raz do mesiaca a bude stačiť aj jeden liter. Keď som to robil prví krát a fakt bolo to taške vydržať aj sám zo sebou v kádi bůtce, človek by tomu neveril. A s magnéziom som sa pohrával už skôr ale šumivým. Tak som to prepočítal koľko magnézia je v tablete a koľko je v Zaječickej horkej,Teraz už nemusím kupovať šumivé tablety k doplneniu magnézia. S pozdravom Gregor

Poradí niekto črevnú sprchu v KE? Ďakujem

Dakujem za vysvetlenie, mozno niekedy vyskusam :-))
Ked budes mat zaujem precitat si dost zaujimave veci okolo vitaminov a mineralov,ale nielen to, doporucujem ti popozerat si clanky na tento stranke:
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=128&Itemid=42

Naše stredisko robí črevnú sprchu v Žiline
chodia tam ľudia zo širokého okolia,
v B.Bystrici to bolo,ale už dlhší čas je to zrušené.
Ak máte záujem, kontakt 041 /5640963
alebo 0904 248 230

ahoj gregor, precitala som si tvoj prispevok a dost am to zaujalo
zohnala som horko tazko v lekarni zajecicku, otvorila ju, naliala, ochutnala a vzdala hold tvojim chutovym bunkam, lebo taky hnus som este nepila:))))))ale ked mi to ma pomoct a urobit taku istu sluzbu ako crevna sprcha v medicinskom centre, tak to nejako prezijem
pre istotu som si na dnes rezervovala WC a kilometre papiera:))))))))))
dakujem za radu, dufam, ze to bude ok
pekny den

Črevnú sprchu v Košiciach poskytuje Bylinkár na Hrnčiarskej 20… http://www.bylinkar.sk/

Ja som pred vyšetrením hrubého čreva použil na radu lekára tento postup. Raňajky klasické, obed polievka. Nejesť zeleninu a ovocie so šupkou (paprika, paradajky)a nič hrubozrnné.Od 15 hodiny začať piť ŠARATICU postupne 4 fľaše (4x0,5L)asi v priebehu dvoch hodín a po dopití poslednej fľaše ešte 1,5 litra čistej vody alebo neperlivej minerálky.

kde si mozeme kupit horku sol??? prosim poradite nam??? odpiste prosim na e-mail

v presove je na janka borodaca 8 stoji 26eura

Prosím, kto mi môže zaslať zoznamu stredísk kde robia črevnu sprchu. Alebo mi prosím poraďte kde ju robia najbližšie k Liptovskému Mikkulášu.Ďakujem, pekný deň