Urológ

Hľadám dobrého, ešte neskorumpovaného urológa z Bratislavy. Môže mi niekto poradiť?

MUDr. Igor Bartl, Ružinovská nemocnica, 1.poschodie - urologická ambulancia.
Odporúčam :slight_smile:

ako sa da liecit herpes na penise.prosim o radu.dakujem

potierať Zoviraxom tak ako na perách. A samozrejme žiadna sexuálna aktivita 7-10 dní.

Zdravim mam taky problem.Neda sa mi stoporit celi penis pretoze predkozku mam spojenu zo zaludom.Da sa to chirurgicki odstranit?

odporucam Mudr.Mardiaka-Urologicke oddelenie v nemocnici na Antolskej a Mudr.Maľu v nemocnici v Ruzinove

ani by

pravdaže, stačí ísť za urológom a on ti povie viac.

mam na penise malu hnedu bodku poradte mi co to je ak viete dakujem

od mladosti mam zalud penisu zfarbeny do fialova + velmi citlivy na vzrusenie. neviete mi niekto povedat, co to moze byt? dakujem

Mama male bodky (vyrážky) na penise a na semenníkoch neviete nieco o tomto?

Mozte poradit o co moze ist.Asi pred rokom som prekonal chripku,od v tedy nic. Mal som aj hnis v moci.Na napredkozke pod zaludom taky 0,5 cm podlhovasty pluzgierik a cervene,alebo ruzove fleky na zaludi.Inak ziadne ine problemy ani bolesti pri moceni alebo dotyku …

Dr. Bujdák na Kramároch. Operoval mal a nemôžem si sťažovať

dobry den mam asi uz tyzden drobne cervene vyrazky na vnutornej strane predkozky ktore niesu vystupnute ani nebolia postupne sa ale rozsili a su ja na zaludi

na tehelnej je novy urolog Milan Sobek, je to skutocny profesional, hlavne neskorumpovany, ale je tam len 3x do tyzdna

zdravim…pred pol rokom sa mi objavila na zaludi hneda bodka…asi dvoj-milimetrova, som obrezany …chcem sa opytat co by to mohlo byt a ci sa da pripadne odstranit …dakujem

Ahoj.Mam taky jeden problem.Pocelom penise mam male biele bodky ktore nejdu vytlacit.Mam ich aj na dolnej casti zaluda.Je to moc zle.Da sa to vyliecit aj bez toho aby som musel ist za dochtorom taka domaca samoliecba

Urolog Milan Sobek ordinuje aj Devínskej Novej Vsi.

ahojte,možte mi niekto poradiť dobrého urológa v Ba resp. v Devínskej noveh vsi? alebo mi poradte čo mám robiť, totiž raz sme s priateľkou použili med a teraz ma celý penis svrbí.

Zdravim. Mam taky problem ze asi v 15rokoch sa my na penise a miesku zacali objavovat mazove cisticky.Vtedy som bol s tym aj u doktora a ten my povedal ze to casom zmyzne.Teraz mam 23 a mam ich stale.K doktorovi sa uz hambim ist,ale chcel by som sa ich zbavit,a neviem ako.Za odpovede vopred dakujem.