Urológ

no cafte, nevedel by mi nietko poradit? mam take male biele bodky na zaludi a aj semenikoch, ale nemyslim ze by to boli vyrazky, je to celkom malicke,
Dakujem za odpoved

Dobrý večer pan doktrok mam na vas jednu otazocku …Chcems a vas spytat mal som Pohlavny stik z jednim dievcatom a pouzil som ochranu …Pred ochranou mi urobyla oralny styk…Po prichode domou a do sprchy som zbadal male cervene bodky podobne pluzgierom niesom si na 100% isty chcem sa opytat ako sa da liecit tatoo neprijemna choroba??,

to kľudne mohlo byť akne, lebo bodky hneď neznamenajú nepríjemnú chorobu

no mojko určite si daj vyšetriť BWR na syfilis…:-)) teraz ho je k podivu veľa

vynikajuci je natehelnej

Dobry den, mam problem a potrebujem poradit. Mal som s partnerkou pohlavny styk a nepouzil som kondom. Na druhy den po pohlavnom styku sa mi na zaludi a na predkozke z vnutornej strany urobili male cervene vyrazky, nedaju sa stlacit ale mam pocit ze z nich vyteka nejaka zapachajuca tekutina… vyrazky trochu svrbia a na dotyk trochu bolia… dakujem za odpoved

Zdrawim…potrebujem pomoc mam presne ten isty problem s tymi vytazkami …pohlavny styk som este nemal takze nevem od coho to mam…som sportovec myslim si ze to moze byt z potu…jaka mast je na to vhodna??dakujem za odpoved…

Dobry den, rad by som sa opytal jednu otazocku…Mam problem s vydrzou pri sexe…Mam za sebou uz 5 pohlavnych stykov a mam malu vydrz a neviem co stym nemoze to byt nejaka choroba alebo da sa to nejako liecit???Dakujem

Dobrý deň.Syn má 1 rok,pred týždňom som mu nahmatala na pravej strane pod bruškom (v slabinách) asi 2-3 cm gulučku.Lekári v DS sa nevedia zhodnúť čo to presne je.Mám 3 vyjadrenia od lekárov a každé je iné.Prvý povedal že je to asi kyla,druhý že nejaká cysta a tretí,čo ma šokovalo že nemá jedno vajíčko.Aj kedˇ tí dvaja tvrdili,že ho tam má.Malý mal 3 dni horúčky od 37.5 do 38.1,a aj to mi nevedeli povedať či to s tým môže súvisieť.Som z toho nešťastná kedže mi nikto s určitosťou nevedel povedať čo to vlastne má.Zjtra ideme k chirurgovi na Kramáre,kedže tu to nevedia.Posila y som aj tak o nejakú radu alebo vyjadrenie.vopred dakujem.S pozdravom.

nauč sa gramatiku slovenského jazyka a potaom dávaj vo fóre otázky…určite si junior a to o to úbohejšie…ak to nie je tvoja materčina, tak je to úradný jazyk…

ako sa prejavuju priznaky neliecenej kvapavky…
je mozne zistit pritomnost kvapavky pri kultivacii az po 2.mes.od pohlavneho styku…

Ahoj. Daj mi vediet ze ako si dopadol. cav.

Pekny vecer , uzivam silne antibiotika, Na pohlavnom ude , nie na zaludi sa mi vyhodila cervena skvrna.Neboli ani nesvrbi, ma tmavo cervenu farbu ako podliatina. Este doplnim ze mam partnerku dlhodobo. Dakujem

dobry vecer, chcel by som sa spytat ci sa tieto genitalne ochorenia daju vyliecit do takeho stavu, aby sa neprenasali na sexualneho/nu partnera/ku.

Dobry vecer.na zaludi sa mi objavili biele povlaky ktore sa daju odstranit ale stale pribudnu nove.na dotyk nebolia ani nezapachaju.A pri pohlavnom styku sa mi roztrhla aj uzdicka.Som z toho velmi nestastny lebo neviem co mam robit prosim poradte.Dakujem

Dobrý deň.

Môj otec bol v roku 2000 laparoskopicky operovanú prostatu. Hneď po operácii sa objavili pooperačné ťažkosti – upchávanie močovej rúry. Po roku bol opäť operovaný – zadnej uretry. Od tej doby takmer pravidelne, každý mesiac musí absolvovať dilatáciu uretry. Sondáš mu robia na Ch 20. Nie je iná metóda operácie?
V rozhlase som počula, že podobné operácie sa robia laserom. Používa sa tento operačný postup aj na Slovensku? Prosím mohli by Ste mi poradiť?

Ďakujem.

Dobrý den prajem, potreboval by som poradit. Mam choru mamu, ktora bola 7 dni v nemocnici na neurologickom oddeleni v Cadci, kde jej urobili CT chrbtice a zistili nic(hlupaci),iba malicko vysunutu platnicku.Stale ma vsak bolesti na lavej strane v podbrusi a chodenim sa to zhorsuje. Gynekologicke vysetrenie dopadlo celkom dobre. Prosim poradte co by mala podstupit, pripadne poradte lekarov. dakujem za skoru odozvu

Dobry den, ked mam znizenu chut na sex (a nie je to kvoli manzelke), tak potrebujem odbornika - urologa? Ak ano, poradte mi niekoho v NZ.

Dobry den, potreboval by som poradit. Moj problém spočíva že na penise nemám ziadne vyrazky ale ked si prstmi prejdem po penise nahmatam si take dve male hrcky jedna je vstrede a druha asi tak 1,5 cm pred koncom.Pri vacsom zatlaceni boli to. Mohli by ste mi poradit. Dakujem za odpoved.

Dobry den,mam problem ktory tu uz bol spomenuty…mam cervene bodky na zaludi a predkozke a doots to nie je…trochu to svrbi a mal som to uz niekolkokrat ale vzdy to zmizlo cca. po tyzdni.mal som to uz asi 5-krat.chcel by som vediet co to je a ako by som to mohol odstranit a ako predchadzat…za odpoved vopred dakujem