Urológ

Dobry den vam prajem, prosim vas ak by ste mi mohli poradit dobreho urologa, eventualne urogynekologa v Ba, velmi by ste mi pomohli. Za odpovede vam vopred dakujem. Pa pa.

mam biele vriedky na semenikoch a predkožke trápi ma to už dost dlho a bojím sa či nejde o niečo vážne. Pohlavný styk som ešte nemal.Nebolí ma to ani nesvrbí. Prosím poradte mi. dakujem

Dobry den

Pri malej potrebe pocitujem bolest a posledne kvapky su od krvi.

Prosim o radu …

Dobrý den mám problém so semenikom. nahmatal som si tam niake zvečenie a dost ma to boli dnes sami tá bolest presunula aj do brucha . ako mám dalej postupovat a čo to može byt.

Dobrý deň,
mám taký problém. Nemôžem si stiahnuť na penise predkožku. Vyzerá to ako keby zrastala, ja neviem. Proste sa to nedá, a pri pokusoch to dosť bolí. Prosím poraďte mi niekto…

prosim vas potrebujem poradit…vzdy ked si oholim prirodzenie tak po niakych 2,3 dnoch sa mi vyhadzu take malinke biele vyrazky ktore idu vytlacat …neviete niekto poradit preco sa mi vyhadzu VZDY po holeni a poradit niaku masticku alebo nieco ? dakujem moc:)

TAKZE BOL SOM RAZ NA OPERACII, KVOLI VARIKEKOLE, NA KRAMAROCH U PANA POLAKA, ODBODNIK, VRELO ODPORUCAM, OPERACIE SA NETRBA BAT, BEZBOLESTNE VECI, A TIEZ SOM SI NEMOHOL STIAHNUT PREDKOZKU PORIADNE ALE AJ TO SOM UZ POSTUPIL, TIEZ BEZBOLESTNE…

dobry vecer
na spodnej strane sa mi z nicoho nic urobila nejaka zilka, z kt. sa da vytlacit nejaka tekutina. vsimol som si to len nadavno, takze neviem povedat ako dlho to mam.mozte mi nejako poradit???
dakujem

dobry den prajem, mam taky chulostivy problem na penise a semennikoch sa mi asi pred pol rokom objavili male biele pupaciky ktore sa hlavne vyskytuju v koreni chlpov a niektroe sa daju dokonca vytlacit a ide z nich taka biela hmota. mohli by ste mi prosim poradit co moze byt pricinou tohto neprijemneho problemu a ako by som to mohol vyliecit? za odpovede na moj email vopred dakujem.Z pozdravom mato.

Skús si to po oholení natrieť vodou po holení, nejako dezinfikovať. Môže sa jednať o zápal chĺpkového váčku, ktorý sa po takomto ošetrení viac nevytvorí.

dobrý deń,ja by som sa chcel spýtať kedy ste podstúpil tuto operáciu varikokele a akým spôsobom vám to robili???

dobrý den. mám “menší” problém :frowning: mam 17 rokov do teraz som si nestahoval predkozku na penise…sice mi ide stiahnut bezbolestivo, ale bojim sa ze sa mi zasekne…ale nie v toporenom stave…prosim poradte mi lebo sa dost bojim …vsetko okrem obriezky …surne pls

Dobrý večer prajem.Potreboval by som poradiť na predkožke penisu sa mi vytvorili maličke pluzgiere vyzerajúce ako po popáleni ktoré časom praskli a miesta po nich sa mi zapálili .strašne to svrbí až páli. vie mi niekto poradiť?Ďakujem.

Mam 19´a poreboval bi som pomoct-ked som dlhsi cas s priatelkov tak mo zacne vitekat z penisu priesvitna tekutina a neskvor ma zacnu boliet semeniky cim to bude.
Dakujem

Zdravím!
Mám taký problém na penise sa mi po sexe s priateľkou objavili červené bodky predtým sa mi to už raz stalo ale bodky asi cca po 2 týždňoch zmizli (dával som si na to mastičku canesten), zaujímalo by ma čo môže byť príčina tých bodiek a ako by sa to malo liečiť?
Za odpoveď Vám vopred ďakujem!

Dobry den,
ja mám opuchnute až taku tvrdú hrčku na žlazách v nadsemeníku. čo to môže byť, dosť to bolí, hlavne večer, vyráža bolesť až do nohy, boku atd…A na tlak ma bolí aj v podbrušku.Bol som u urologa a povedal že to je normálne, no podla mna normálne nie je ked su bolesti. Poradte mi prosím Vas. Posledne ked som bol v nemocnici s tym aby ma vysetrili ako bolestivý prípad, povedali mi že sa mám objednať na marec. Tak fajn. hmmmm…

Za odpoved dakujem.

Miro.

mam nieco podobne dokonca by som povedal ze rovnake uz ti nato niekto odpovedal

Dobry Den
Mam taku jednu otazku.Mali sme s partnerkou pohlavny vzty kbez ochrany ale do nej som to nespravil.Este aj ona tvrdi ze ma neplodne dni.Nemusim sa bat nicoho?..A este ejdna vec ma trapi po tom vztyku mam na penise teda na zaludi take cervene ako keby flaky a moc ma to svrbi, co to moze byt?
Dakujem za odpovede

Nie nikto , ale konečne som sa dostal k doktorovi a vraj je to spojené so zapalom nadsemeníka.

dobry den.
tiez mam taky maly problem asi pred dvoma tyzdnami sa mi vyhodili na predkozke take dva biele pupaciky nedaju sa vytlacit ,myslel som ze je to normalne a ze zmiznu ale zatial stale nic,trochu sa bojim ,prosim poradte co to moze byt a cim by sa to dalo odstranit ( hlavne nie operaciou-toho sa bojim !)
dakujem.