Užívate antikoncepciu a cítite, že už je ten správny čas na bábätko?

(haniena) #21

Ovládať tieto veci by sme chceli v istom období života asi každá. No kiežby to bolo také easy akoby sme si predstavovali.
Lenže nemôžeme predsa riadiť celý svet, že áno jak by to bolo :stuck_out_tongue:

(denilia) #22

jasne, ze lekari vedia :slight_smile:
preto je dolezite sa o tychto veciach s lekarom rozpravat, pytat sa, na veci, co nas trapia :wink: niekedy pomoze aj rozhovor s kamoskou, napriklad mne prave kamoska otvorila oci a pomohla vyriesit problemy, ked som nevedela ako dalej, ked som tuzila po dietatku :slight_smile:

(haniena) #23

Áno, len nie každá máme odvahu na to alebo ako by som to nazvala. Ale tak niekedy stačí aj s kamoškou sa o týchto veciach pozhovárať, niekedy sa stane, že aj tá kamoška má podobné skúsenosti a my sme to ani netušili :slight_smile:

(denilia) #24

presne ako si napisala - mne kamaratka pomohla, ked sme sa snazili, ked sa nam nedarilo a bola som z toho smutna, nestastna :frowning:
esteze mam okolo seba kamosky, co vedia, ze maju skusenosti, ze su scitane a vedia mi poradit, lebo tozvie jak by to bolo keby som sa s tym sama trapila :slight_smile:
vitaminy by mali byt v takomto pripade jednoznacne u nas na prvom mieste, ked sa chceme ktorakolvek zienka o dietatko snazit :wink: