Vibracna plosina - doska

Ahojte vsetci, videla som v obchde so sportovymi potrebami vibracnu dosku na chudnutie, ma s tym niekto skusenosti? rozmyslam nad kupou, dakujem

Ja mozem vibracnu plosinu len a len odporucat. Dlho som sa trapila so vselijakými dietami az som natrafila na fitko, kde som si tento zázrak mohla vyskusat. Za 4 tyzdne cvicenia 3 krat do tyzdna som v páse chudsia o 12cm a lahsia o 4 kg a to bez vacsej namahy!

Aj ja vazne uvazujem o cviceni na VP. Kolko minut trva jedno take cvicenie? Niekde som citala ze 10 minut staci. Nie je to malo?

Ahoj, ja som minula už jednu permanentku na “vibru” a pokračujem ďalej. Dala som dole 2 veľ.čísla (ale zmenila som aj stravovanie), nezaťažujem si kĺby ani kolená. Je to pohodlné formovanie postavy.
Čo sa týka tých 10 min. Ja som začala prvou permanentkou 15x 15 min., teraz pokračujem 15x20 min. Je to individuálne, a hlavne, sú rôzne vibračné plošiny, na niektorých je program vyslovene len na 5 min a môžeš ísť len na max. 10 min,… čiže 2x.
Ale čo sa týka účinnosti, skutočne môžem odporučiť.

ja odporúčam vibračnú guľatinu

možem vedieť do akeho fitka chodis,tiez hladam kde to ponukaju počujem na to len chvalu…dakujem

ahoj katka cvičenie na vibračnej plošine prevádzkujeme aj v našom studiu na haanovej 17 v petržalke máme tam dva stroje profesionálne vibračne plošiny DKN Xg10 a DKN Xg05 prvé cvičenie je zdarma kde ta oboznamime s zdržaním tela a jednotlivými cvičebnými pozíciami.Ak ťa to zaujíma pozri si aj naše www.vibramax.sk
pozdravujem MIRO

Ahoj, zaujalo ma to, co pises., to aj skutocne pomaha? Bez vacsej namahy - to znamena predpokladam, ze si nedrzala nijaku drasticku dietu. Dik za info.

Ak by ste chceli kupit vibracnu plosinu, odporucam Vám jednu spolocnost, oni su importermi na Slovensko. A ja som od nich kupoval, naozaj su najlacnejsi. Tel. : 0918478534

Dobrý deň,
chcem sa informovať na obch. názov spoločnosti, od ktorých si kupoval vibračnú plošinu a či majú aj internetovú stránku s ponukou. Plošinu chcem len na domáce použitie za rozumnú cenu.
Ďakujem
Jana

Dobrý den, aký typ plošiny ste si vybrali?

Dobry den, zaujimalo by ma v ktorom fitku je vybracna plosina. Najradsej v casti Ruzinov. Ak ma niekto kontakt, budem rada, ak mi ho napise. Dakujem

Ahoj, kúpila si si už tú plošinu? Aj ja by som mala záujem, tak ťa poprosím, či mi nemôžeš doporučiť, kde ju kúpiť. Môj mail: zuza.tkac@post.sk

Prosím Vás, odpíšte mi - chcem vedieť toho predajcu na vibračnú plošinu, od koho ste kupovali vy. Ďakujem.

Prepáč, že som sa neozvala, ale viac som nebola na “stránke”. Som z Trnavy, takže tu chodím na Jeruzalemskú ul.

Asi odpisujem neskoro, ospravedlňujem sa, ale ako som písala Katke, nebola som na “stránke”. Dietu som držala 90-dňovú a v pohode, skutočne, treba si len zafixovať 4-dňový cyklus stravovania, no a potom som prešla pozvolna na delenú stravu, no a teraz už len vibra, myslím, že 5 permanentka? Skutočne nerobím reklamu, mne vyhovuje takéto spevňovanie, bez námahy a potu :slight_smile: Chodím tak 2-3x týždenne a vážne uvažujem, ži si kúpim vibru domov.

Www.fitmasaz.sk

Ahojte", mate niekto skusenost s plosinou Lotos?

Ahojte, prosím Vás vie mi niekto odporučiť nejaké cviky na vibračnej plošine, kúpila som si ju domov asi pred týždnom, cvičím na nej v stoji 10 min a v sede 10 minút, 3x za deň. Plošina je 500 Watt. Ďakujem.

Ahoj, ak máš namysli Insportline lotos, tak áno je úplne super, na to čo je uvedené v popise má viac než 36 stupňov rýchlosti a 3 prednastavené programy. Ja na nej cvičím každý deň 2x po 30 minút za 2 týždne každodenného cvičenia som sa zbavila celulitídy, a stratila cm v páse na bruchu, zadku a stehnách.