Vibračný pás Vibra Tone

Ahojte, tuto temu som vytvoritla lebo ma velmi zaujima ci ma niekto z vas, vibracny pas Vibra Tone a hlavne to ci pomohol. A to nie ani tak na celuditidu ale skor na spevnenie svalov ci schudnutie par cm…alebo je to len televizny tah a nema zmysel nan minat peniaze? pls pomozte…

Ahoj Adra, ja som 7 týždňov po cisárskom pôrode a keďže som ani predtým nebola nejaká štíhla tak som sa rozhodla, že ho vyskúšam, ked uvidím nejaké výsledky, tak oznámim.

Moja známa si ho tiež kúpila a na moju otázku, či to niak funguje mi odpovedala, že sa diví - ale áno. Z vlastnej skúsenosti neviem :frowning:

Mám to, som s tým spokojná, len by sa to nemalo používať počas menštruácie, ale inak je to dobré, tiež by sa asi malo dávať pozor, lebo občas s tým aj zaspím, našťastie to vypne samo. Tak sa do rána len potím, ale funguje to na spevnenie svalstva určite, na chudnutie je k tomu potrebné dať aj nejaký ľahší diétny program, ale to tuším hovoria aj v reklame.

Vdaka tak to si ho teda objednam som zvedava ci zaberie aj mne…len som sa bala ci to neni nejaky reklamny tah…diky ale mozte ma aj nadalej informovat

ja by som si chcela objednat ten pas, ale neviem ci zaberie. Prosím mohli by ste ma informovat? Dakujem

akurat dnes mi ho priviezly. Tak som zvedavý ako to bude fungovať. Keby niečo zaberie dam vedeť :slight_smile:

Ahojte baby, tak co, pomohlo to? Tie co ste si to kupili

ahojte,
ja vibra tone tiez mam, a som s nim naozaj spokojna. pouzivam to pri pozerani tv, ale tiez aj pri upratovani, co mi sem tam nahradi aj nejake to cvicenie :slight_smile: z bruska mi ubudlo a mam aj svaly pevnejsie ako pred tym. takze tiez sa pridavam k tym ktori vravia ze to pomaha.

ahojte, som tu nahodou, pretoze uz dlhsie uvazujem nad kupou vibr.pasu…mam vonku st.zlazu,beriem eutyrox75 a nedari sa mi zhodit, za kratky cas som nabrala 10kg,aj ked sa snazim obmedzovat.lekar tvrdi ze lieky su v pohode,takze mam na sebe popracovat.oplati sa mi investovat do tohto vyrobku,aj napriek tomu ze mam dost narocne zamestn.a nestihal sa velmi venovat inym aktivitam? vdaka za reakciu…

ahojte,poradi mi niekto,ci ten vibracny pas ozaj funguje?rada by som si ho objednala ale nechcem vyhodit zbytocne peniaze…prosim ozvite sa…;-)))a este kde to vlastne pomaha najviac,ak to vobec pomaha…

prosim poradte mi niekto ako dlho musym použivať ten vibračný pás aby sa dostavili výsledky treba mi vyrysovať hrudnik a brucho viac necem kto ma a pomohlo pls ozvite sa na mail kapo133@pokec.sk

Ahojte,
chcela by som sa opýtať či ten vibračný pás naozaj funguje a za koľko bude vidno prvé výsledky.Potrebovala by som spevniť brucho a ako by som sa mala stravovať aby sa učinky rýchlo dostavili.Ďakujem napíšte mi na mail.:))

Je to obyčajná reklama, ktorá pomôže zoštíhliť iba ak vašu peňaženku! Práve dnes sa mi to podarilo predať, som šťastná ako blcha, že som sa toho konečne zbavila.
Radšej investujte prachy do fitneska…

Ahojte
ja mam tento pas asi tri mesiace,a mozem povedat,ze som s nim velmi spokojna,necakajte ze po dvoch dnoch uvidite na svojom tele zmeny,ale po mesacnom dennom pouzivani,a trochu zmenenom jedalnom listku som zhodila 5 kg,ale co je hlavne,spevnelo mi busko,a aj celuitida nie je taka viditelna,takze drzim vsetkym palce,a nevzdavajte to po prvych dnoch

ahoj,
chcem sa ta opytat ohladom toho vibratonu…na forach pisali ze to dost trase a ze z toho mali niektori aj svalovicu…co je na tom pravdy…a este ci to funguje bez problemov aj po troch mesiacoch neustaleho pouzivania…
diky.
PS.kde si to kupovala…ja uvazujem nad ebay tam je to lacnejsie

Ahojte, oplati sa to podla vas? Akoze cenovo. Diky.

Ahojte. Ja ten pas mam Vibra Tone, uz 3 tiz. a naozaj to pomaha. Hlavne na spevnenie postavy. Vsimol si to aj priatel, ze mam pevnejsi zadok.
Ja som si ho kupila v UK za 25 libier aj s postovnym cez eBay celkom novy. U nas na slovensku je predrazeny.

Presvedčili ste ma, kupujem to :))

uprimne povedane tych 5kg si zhodila ak si tri mesiace jedla zdravsie, len cvicenim na vahe neuberiete. Ja dokazem za 2 tyzden schudnut 4-8kg, ale urcite ak chcete lepsie vyzerat, toto Vibratone vam pomoze.