Vibračný pás Vibra Tone

Vo vacsine tu pisu zeny :stuck_out_tongue:
:smiley: Ja mam vibratone a musim uznat ze naozaj to pomaha… hlavne s ovisnutou kozou tesne nad pasom presne tam de koncia nohavice :stuck_out_tongue: sa vacsinou robi taky ovis. Avsak zmenu som zistil az ked som to zacal inak pouzivat :P. Nikdy som necital navod mozno to tam je napisane ale ja najprv stiahnem brucho trosku kym to nasadim… to znamena ze ten vybra pas mam dost “v bruchu” vtedy to ma podla mna najvacsi ucinok :stuck_out_tongue:

Dobrý deň,
neviem, či ste si ho už objednali, ale ja ho mam, dostala som ho ako darček a pomaha to, naozaj spevnuje svalstvo a chudne sa.
No mam na neho alergiu- stava sa to v ojedinelych pripadoch, po pouziti ma akoby pali pod kozou. Takze pokial ste si ho este nekupili a mali by ste zaujem, mozem ponuknut za vyhodnejsiu cenu. Lenka

Dobry den Lenka, ja by som mala zaujem, za aku cenu by ste mi predali? Priatel bude mat narodky 26. 9, a chcela by som mu kupit, mohli by ste mi odpisat, prosim. Dakujem

Ahoj Peky, neviem, ako som pisala, bol elmi malo pouzivany, myslim len 2x a stal 1490kc, tak neviem ako sa dohodneme. kolko by ste boli ochotna? Dakujem,pekny den, Lenka

ked tak mi napiste mailovu adresu aby sme sa spojili, bude to lepsie ako tu pisat. Dakujem

Ahojte, ja si chcem kúpiť vibračný pás, pretože ma tieto komentáre presvedčili, že to má zmysel :smiley: Len v TV sa mi to zdá byť dosť predražené. Nechce sa niekto toho zbaviť? Ak áno tak ho za rozumnú cenu kúpim. Napíšte na mail. S odkaz pre tie, ktoré majú na to alergiu alebo ich koža po použití svrbí: Zrejme to nie je alergia ani nič podobné, čítala som aj iné diskusie na nete a skôr to znamená, že sa začali po používaní prekrvovať miesta, na ktoré necvičíte alebo máte na nich celulitídu. Tým sa začal proces odbúravania tukov, spevňovania pokožky a zlepšilo sa prekrvenie :slight_smile: Nie som si istá ale vyčítala som to na nete.

http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibra-tone-vibracny-pas-2106/

nema navod v slovencine ale co sa tam da nepochopit

http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibra-tone-vibracny-pas-2106/

Cawte ja som ten Vibra tone kupil ale mam ho len jeden den dnes mi prisiel tak uvidime ci to pomoze ako to vsade pisu bol by som velmi rad keby to pomohlo a kupil som to za 30 eura cisto nove dam vam tu stranku kde som to kupil uplne cisto nove za 30eura…tu ju mate : http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibra-tone-vibracny-pas-2106/

A este by som sa vas chcel opytat ci aj vy to musite mat v elektrike lebo inac mi to nejde nieje to nabijatelne ani nic take hm??? dajak sa mi to nezda

ahoj, áno aj to musím mať v elektrine, lebo to inak nejde.

tak potom nechapem :smiley: jak tam oni pisu ze mozeme to pouzivat vsade a take aj pri upratovani :smiley: ta co mam tahat kabel za sebou ?? :smiley: bolo by to lepsie keby to bolo nabyjatelne :slight_smile:

dakujem za link…hned som si ho objdnala za tu cenu…ved tie reklamy v tv…je to dost predrazene…

a za kolko dni alebo tyzdnou uvidim uz aj nieaku zmenu ??? alebo vy ste po kolkych tyzdnou videli smenu a napiste ako ste to pouzivali casto a tak dakujem :slight_smile:

Dobrý Deň, možem sa opýtať na akej stránke ste ho objednavali??Ďakujem.

no ja som si ho kupila pred tyzdnom,a tiez sa pridavam k nazoru,ze nejak extrem s toho neschudnete,ale pomoze to spevnit to brucho urcite a odstrani celulitidu na stehnach a to je teda fakt super

1 Like

Ked ste si objednali ten vibračný pás cez tu stránku za 30 € už Vám došiel? Je to všetko v poriadku? A za ako dlhú dobu prišiel ?

ahojky,laka ma kupa tohoto pasu na schudnutie ale nemam s tym nijake skusenosti a tiez rada by som vedela ake maju po pouziti vysledky .prosim ak mate niekto s tym skusenosti poradte mi…velmi pekne dakujem

Ahoj , použivam pas už cez 4 mesiace a možem potvrdiť že po miernej uprave stravy a pravidelnom použivani VIBRA TONE (cca 4 do týždňa) odišlo par kileciek , zlepsil sa stav celuitky a celkovo to spevnilo svalstvo hlavne na zadku a na bruchu , chvilu trva zvyknuť si na vibra ton ale potom to je OK. Cez menštruaciu neodporučam a aj keď su nejaké zdravotne problemy odporučaju sa poradiť z ošetrujucim lekarom inak to klape :slight_smile: . Ja som ho kupila v TV shope za dost draho ale susedka ho ma odtialto www.hypernakup.biznisweb.sk z a menej ako polovicu a je to presne to iste a ma k tomu aj slovensky navod .

ako dokažeš schudnut za 2 tyždne 4-8kg??? to sa dá???