Vibračný pás Vibra Tone

Ako dokážeš schudnúť 4-8 kg za 2 týždne?
Napíš.Díky.

Aj ja uvažujem nad kúpením pása, a ako vidím, je tu viac dorbých ako zlých skúseností. Tí alebo tie čo ste si to kupili pred rokom, sa nejak nehlásite. Ako? Pomáha to? Díky

ahojte. chcela by som sa spýtať tých dám alebo aj pánov čo si to objednali, že či to nie je dajako obmedzené veľkosťou telesnej konštrukcie? dúfam že som to napísala zrozumintelne :smiley:

Dost dlho som rozmýslala nad vibracnym pasom,ale presvedcili ste ma.Dufam ze je to take dobre ako pisete.Uz som to objednala potom sa ozvem ako to pomaha.

cawte prosiim vsetkych nemohli by ste mi pomost objednal som si ho prave dnes a za kolko dni vam prisiel prosim ponukam aj financnu odmenu len mi napiste na email je kikosl156@azet.sk

veľmi ma teší že máte na to taký názor lebo aj jasom dlho váhala či si ho mám objednať ale keď som si prečitala tie vaše príspevky a veľa z vás píše len pozitívne tak už nemám obavy a ak mi ho doručia tak sa ozvem či je to naozaj tak.Držím všetkým palce a chudnite s radosťou.

aj aj ďakujem za typ link-u lebo aj ja som si ho hneď objednala a za super cenu ešte raz dík

Akurat som si ho objednala, dufam, ze pride coskoro a pomoze… nepotrebujem zhodit vela, len mam siroke boky a chcem nech sa mi to aspon trochu upravi :slight_smile: Chcela som ho uz davno, po precitani tejto diskusie som uz nevahala :slight_smile:

ahojte,vďaka za nazory,ja by som chcela tento pás pre maminu,lebo jej zostalo brucho po pôrode,inak je štíhla,snaží sa aj cvičiť ale má veľa práce,naozaj by jej pomohlo to brucho spevnieť,keby si to dala?ja študujem medicínu a verím,že neustále vybrovanie zvýšuje svalovu pracu a nasledne odburavanie tuku,takže po technickej stránke by to mohlo ísť,ale prosím niekoho,kto má skúsenosti,či by jej z toho brucha ubudlo,vdaka

jaa som si ho dneska objednala uvidime:D

ahojte, aj ja som si nedavno kúpila vibratone a som stastná ze ho mám, nepoužívam ho prilis dlho ale citim na bruchu ze sa mi spevnuje. drzala som mnozstvo diet, ktore vydrzali len urcitu dobu, potom som opat pribrala… ked kúsok zmenite jedálnicek tak sa to da. je to uzasna vec aj na zadok, zmensuje sa mi aj celulitida… odporucujem to kupit… baby co to naozaj chcete, nevahajte, ja to mam z hypernakupu, lebo v TV je to podla mna velmi predrazene a je to presne to iste este aj so slovenským návodom na pouzitie. tak drzim vsetkým palce :slight_smile:

Deniska našla som ten link je to hyper nákup Vibra Tone som si objednávala pred viac ako 2 týždnami nič mi neprišlo ani nepotvrdili moju objednávku dnes som tam volala nikto mi nezdvihol telefon má niekto skusenosti s týmto internetovým obchodom?

Ahojte
dnes som si objednala tento masážny pás Vibra Tone a uvidím ako zaúčinkuje :wink: objednala som si ho na stránke:
http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibra-tone-vibracny-pas-2106/
stojí do 30 €, super cena :slight_smile:
počula som naňho len spokojné ohlasy, tak vyskúšam aj ja!

Ahojte. Pozerala som ho na nete a čítala si tieto vaše príspevky a tiež som sa rozhodla, že si ho objednám. Ale našla som ešte jeden typ a tiež stojí 30 eur (ten vibra tone stojí 29,30 tuším) ale tento sa volá vibro therm belt - čiže pôsobí aj asi ako “sauna” určitým spôsobom - a má viac stupňov a viac druhov masáží. Tak neviem, s týmto skúsenosti nemáte?

pride mi to ako cisty viralny marketing toho weboveho predajcu

Ahoj, už Ti prišiel ten pás?, lebo ja by som si to tiež objednanala a preto som zvedavá, či je ta inter.stránka dôveryhodná.
Vďaka, Anka

ahojte, je to skutočne také dobré ako hovoríte? ja nad tým tiež rozmýšľam a neviem sa rozhodnúť. potrebovala by som zhodiť brucho, ktoré mám po dvoch deťoch dosť veľké. poradíte mi?

Ahojte, tak ja som si ho dnes objednala, neviem sa dočkať, kedy mi príde. Som po pôrode, potrebujem trošku spevniť ochabnuté bruško, tak som zvedavá… Dám vám potom vedieť,či to má nejaký efekt :slight_smile:

haloo babi,prisiel uz niekomu z vas ten pas???

AHOJTE. CHCEM NAPISAT LEN TOLKO, AK SA SPOLIEHATE LEN NA TAKYTO PAS, JE HLUPOST. TREBA SA PRESTAT PREZIERAT A ZACAT AJ PAPAT MENEJ A ZDRAVSIE. KED SADNES PRED TELKU A DAS SI HO A K TOMU BALIK CHIPSOV A BALENIE COKOLADY, HADAM NEBUDES CAKAT ZE SCHUDNES? TO BY SOM BOLA AJ JA STASTNA A VSETCI BY SME CHODILI PO SVETE NADHERNI, STIHLI A ZDRAVI. TREBA ZACAT OD SEBA. AHOJTE.