Vita natura

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či niekto nemá skúsenosti s týmito výrobkami, ktoré sú vytvorené na báze ovocných enzýmov. Ide o kapsule na chudnutie, zväčšenie poprsia a podobne.

V žiadnom prípade si kapsle na schudnutie nekupujte. Vôbec nemajú žiadny efekt. Možno by mali, ale by Ste nesmeli vôbec jesť. Len by ma zaujímalo, či nemajú nejaké vedľajšie účinky, ak nie hneď, tak či nebudú mať neskôr. Ja som ich začala užívať a pocítila som hroznú nervozitu v celom tele. Obávam sa, že vo väčšom množstve sú škodlivé.

Ahojte, dnes som čítala článok, ktorý mi zaručuje, že do týždňa schudnem najmenej 5 kg, čo sa mi zdá dosť “rýchle”, čo ma však zaujíma je upozornenie. Citujem: “Dôležité! Táto výzva je určená osobám, ktoré majú nadváhu minimálne 5 kg a viac” Znamená to, že ak nemám nadváhu 5 kg, ale chcela by som si to objednať, aby som schudla, tak nemám šancu? Ešte jeden dotaz. Slečna, ktorá je tam zobrazená už asi tretí rok píše, že po jej neuveriteľnej skúsenosti uplynulo 15 mesiacov. To si autor článku nedal ani toľko námahy, aby zmenil údaje?

Dievcata, strane moc vam dakujem za tieto prispevky, skoro som aj ja naletela, uz som chcela zajtra utekat na postu a objednavat si tabletky, ked je clovek na tom takto po sviatkoch, je ochotny preto spravit cokolvek, aby schudol a niesom na tom inak ako vy ostatne, tak vam dakujem za negativne informacie. Pekny vecer.

Ahojte, mile zaujemkyne, ak chcete schudnut, tak urcite sa Vam to nepodari vdaka tymto tabletkam. Mne po nich neubudol ani 1 kg. Ale ak velmi chcete nieco uzivat, tak nech aspon mate zaruku, ze viete, co prehltate, napr. nejaky produkt z lekarne, lebo je pravda, ze hocikto nam takouto zavadzajucou formou moze ponuknut hocico a dokonca nam to moze (ale nemusi) poskodit zdravie. Som zvedava, ze keby sa dali tieto tabletky na chemicky rozbor, ci by obsahovali popisane zlozky, ci by tam nenasli nahodou nejake prvky, ktore by sa konzumovat vobec nemali, alebo je to len lacny ktovieaky prasok, muka, prach.

Chcela som raz vyskusat nieco na zaruceny ubytok vahy, ale fakt tie tabletky su na nic dobre. Skoda, ze som si dane informacie zistila az teraz. Ked nechcete lutovat ubytok vahy Vasej penazenky ako ja, ani sa nad takymito inzerciami nezamyslajte. K tomu vsetkemu, zakladatel tejto firmy s komplicmi uz zarobil na oklamanych ludoch miliony. Neprehanam. Firma za posledne roky uz viackrat zmenila nazov, sidlo, telefonicky kontakt pre istotu nemaju, ti, ktori skusali reklamacie, boli neuspesni. Stale mate zaujem o drahe “ktovieco” v kapsuliach?

Ja som si ich zakupila pred dvomi tyzdnami. Uzivala som ich presne podla navodu, jedla som uplne normalne, ziadne prejedanie, skor dietne, cvicila som pravidelne hodinu a pol denne, chcela som schudnut pat kil. A vysledok? Ziadny. Ani kilo! Som velmi sklamana a myslim si resp. som presvedcena, ze uz si ziadne kapsule nekupim.

Díky kimido, bola som na tej stránke a prečítala som si a určite viem, že si ich nekúpim. Aj som tam písala, veď aj ja mám problém, som po pôrode a nedá sa mi schudnúť, cvičím, zdravo sa stravujem a po 18hod. si už radšej nič ani nedávam a kilá aj tak dole nejdu. Tak som dúfala, že možno by mi tie tablety pomohli, ale som rada, že som sa dozvedela, to čo som sa dozvedela.

Uplne s tebou suhlasim. Tato firma ponuka aj pripravok na rast vlasov - Salon textured a tabletky na rast prs, ked som si ich objednala cca. pred 13 rokmi, naozaj fungovali, ale potom z povodnej firmy to prebrala ina, ked som si asi tak pred 8 rokmi zopakovala sampon, vobec nefungoval a mal aj redsie zlozenie a inu vonu. A aj tie tabletky na rast prs sa uz volaju inak a verim, ze to nie je povodna receptura. Takze su to podvodnici ako vysiti, ak mate problem s nadvahou a neviete si rady, nehanbite sa a navstivte svojho lekara, pri ktorom bude uspesnost 80% ak budete dodrziavat jeho pokyny a radsej jest overene a lekarom predpisane tablety, ako od takychto podvodnikov. Poznam kopu ludi, ktorym to pomohlo.

Pri inzerátoch typu P.O.BOX bez presnej adresy navrhujem zistiť, či daná spoločnosť alebo podnikateľský subjekt je v obchodnom či živnostenskom registri a akou adresou. V inzeráte nemenovaného časopisu č. 38 zo dňa 13.09.2010 na strane 58 a 59 je inzerát od spoločnosti VITA NATURA s.r.o., P.O.BOX 11 A, 018 51 Nová Dubnica. Podľa zistení v obchodnom registri, táto spoločnosť má sídlo: B. Němcovej 8, Bratislava 811 04. Konateľom spoločnosti je: Louis Denis Patrick Houbert, Rue Michel Welter 2A, Luxembourg L-2730, Luxembursko. Konateľ zodpovedá za celú činnosť spoločnosti, teda aj za prípadnú nekalú činnosť ohľadom inzerátov s produktami na chudnitie. V prípade sťažností, je potrebné kontaktovať spoločnosť a konateľa na horeuvedenej adrese.

Ja som tiez objednala zazracne kvapky na chudnutie a po mesiaci uzivania som neschudla z nich ani gram, skor opacne.

Ahojte. V casopise Zivot je clanok o tabletkach z Bromelinu, s kt. bud schudneme 5, 10, 15, 20 kg podla dlzky uzivania. A vyraba ich presne tato firma Vita Natura s. r. o. Vyskusal ich uz niekto niekedy? Myslim si, ze to je velky podvrh.

Dobrý deň, tabletky účinkujú pri celkovej zmene jedálneho lístka a pravidelnom cvičení aspoň 3-4 x týždenne / 3 / 4 hod. /. Ale keď si upravíte jedálny lístok a začnete cvičiť, nepotrebujete tabletky. Vyskúšané na vlastnej koži.

Dobrý deň. Mala som tabletky na chudnutie. Pribrala som 1 kg, takže už ničomu neverím.

Ďakujem Vám, poslali ste mi dve výherné červené obálky. Som z toho jeleň. Zmenili ste termín losovania z 30. 11. 2012 na 31. 1. 2013. Veď pravidlá sú myslím si závazné. Starého človeka takto oblbujete. Dve rôzne čísla na prvú cenu-to je sranda alebo Váš omyl. Som z toho zmatený.

Ahojte, ku podivu mám skúsenosť s obidvoma prípravkami, či na chudnutie, alebo zväčšenie poprsia. Aj napriek pravidelnému užívaniu a rešpektovaniu rád, som takisto nezaznamenala žiadne pozitívne zmeny. Nakoľko som z výrobkami nebola spokojná, tak som ich v garantovanej dobe vrátila naspäť, pričom mi mali vrátiť aj sumu, ktorú som za výrobok zaplatila, avšak ku dnešnému dňu som ich neobdržala. Garancia vrátenia peňazí tým pádom zlyhala a čo v takomto prípade má zákazník podniknúť ? 50 eur je fuč a žiaden pozitívny výsledok, dozaista si už žiadne kapsule objednávať nebudem, pretože garantovať vrátenie peňazí v prípadnej nespokojnosti je iba oblb na ľudí. Takže to je moje stanovisko

Aj mne to prišlo ale musím si objednať nejaku kapustu v prášku inak mi výhra nepríde

Podla mna len oblbuju. cloveka aj jasom dostal kupony zesom vyhral prvu cenu 17000 eur a nikde nic, ja obiednam a nic stoho.

Aj ja som dostala list že som vyhrala prvu cenu ale až ked si niečo objednam takže tiež neviem či je to blud ale podla reakcii ostatnych asi ano

Aj som dostalže som vyhral 17 000€