Vita natura

Koľký sme vyhrali vlastne prvú cenu? napíštebudeme to riešiť. t. č. 0919393280

Dobrý deň, aj ja som dneska dostala list, že som vyhrala prvú cenu a to 17 000 € ak si objednam niečo.

Pán rudolf je 1. 2. 2013 atiež som dostala dve obálkky s tuž som začala vyplnovaŤým istým výherným čísom, že som vyhrala 1. ceni 17000 e. Už som začala vyplňovaŤ aj formulár, ale našťastie som si klikla na stránku. Chcela som si overit ich tel. kontakt, ktorý samozrejme nikde nie je udaný, A podľa prečítaných príspevkov a ohlasov mám podozrenie, že fakt len oblbujú a obohacujú sa jednotlivci na náš úkor, ktorý im naletíne. Neviem akým sposobom, by sa mohlo zabránit takýmto oblbovačom aby okrádali slušných ludí

Dobry den’ aj ja som dostala list, ze som vyhrala 17000 eur. Takze je to vsetko podfuk. Nereagovat a hodit to do kosa.

Aj ja som dnes dostala dve obálky s výhrou.
Odporúčam pozrieť tento link, ako sú všetci pekne prepojení: http://bruxy.regnet.cz/web/other/CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie

Samozrejme, aj moj manzel “vyhral” prvu cenu. Nereagovat a odhodit do kosa. Jedine, co zabera, je zdravy zivotny styl a hlavne pozitivne myslenie, skratka byt v pohode. Prajem to vsetkym “vyhercom”… lebo to je ta ozajstna zivotna vyhra…

Aj ja som dostala včera list s výhrou 17000 Euro, ale musím si niečo objednať.

Dobrý den aj ja som dostala list že som vyhrala 17000 eur veľmi som sa potešila ale skoro som sa sklamala ak som si prečitala že nás je viac a že je to blud a klamstvo škoda uš ničomu v tom dnešnom svete plnom zlích a chamtivích ľudí neverím.

Tiež som výherkyňou 17. 000€ pri objednávke niečoho…

Pozor! Ide o fantasticky riadenú organizáciu, ktorá má až neuveriteľnú výdrž v posielaní listov a zavádzajúcich informácii. Vzhľadom na skutočnosť, že majú všetko tak elegantne a inteligentne ošetrené aj zákony sú na nich prikrátke. Preto na základe všeobecných skúseností, že nemajú ani telefonický kontakt, čo v dnešnej dobe, keď používame už skoro všetci telefóny, je prapodivné. Preto navrhujem písomne im poslať žiadosť o absolútne prerušenie všetkých písomných, obchodných a akýchkoľvek i iných vzťahov do budúcna. Porušenie takejto žiadosti by už mohlo byť posudzované ako porušenie osobnej slobody…
Ak by mal niekto problém nájsť financie na známku, tak im to jednoducho pošlite v tej istej obálke, ktorú máme všetci v zmesi letákov a farebných papierikov, ktoré sme už obdržali. Vtedy neplatíte nič. Ideálne by bolo poslať žiadosť doporučene s návratkou prevzatia.
Ale to už je na každom ako sa slobodne rozhodne.
Prajem všetkým nám, aby sme začali používať zdravý sedliacky rozum a nenechali sa vtiahnuť do podobných vírov obchodných praktík niekoho, kto chce plne ťažiť na našej možno neskromnosti a niekedy spoznavať nové nepoznané. Kto vie?
Pekný deň.

Tak predsa je to tak ako som tušila. Ja som taktiež dostala list o výhre 17 000€. Ruky od toho preč. Je predsa divné aby Vám niekto len tak dával 17 000eur, keď som sa do ich pochybnej súťaže ani raz nezapojila. Ochrana osobných údajov im asi nič nehovorí. Ale v dnešnej dobe sa niet čo čudovať. Linda

Aj ja som dnes 4. 2. 2013 dostala obálku s textom že som vyhrala 1. cenu 17 000 eur. Už sa teším na “novú dovolenku”, ale ako tak čítam, tak sa na nej stretneme všetci výhercovia:)

A budú nás milóny! Aj ja som dostala"Dôverné oznámenie", že som vyhrala 1. cenu a to 17000EUR, ale musím si niečo objednať. Nemajú uvedený ani telefón, aby som sa im “poďakovala”. Takto klamať ľudí! ? Nemajú svedomie, kapustová polievka v kapsuliach sa dá kúpiť aj lacnejšie. A vôbec, nezdá sa mi, že by aspoň výrobky boli solídne.

Zdravím Vás
aj ja som dnes obdrˇala obálku, že som vzhrala 1. cenu 17 000Eur. Podvod,

Rovnako som sa stala výhercom 17 000 eur.
Nikdy som od nich nič neobjednávala.

Ahojte, aj mne dnes prišiel list, že som vyhrala 1. cenu a to 17000 Eur, len si musím kúpiť kapustovú polievku v kapsuliach…

Dobre je ze aspon ty si nasiel adresu…

Aj mne dnes došiel list že som vyhrala 17000 €. Je to podvodu, určite.

Vážení zástupcovia úspešnej firmy Vita Natura, obdivujem Vašu kreativitu pri spôsobe vytvárania odbytu Vami propagovaných produktov.
Dovoľujem si Vám ponúknuť svoje služby vo Vašich aktivitách za malú pravidelnú mesačnú odmenu 1499, 90 €,
po prvej úhrade znížim sadzbu na 999, 90 €.
A budem dúfať, že ma spolu s Vami nezavrú.
Moju adresu určite nájdete vo svojej databáze klientov, ktorí nalietavajú na Vaše triky.

Aj mi sme vyhrali 1 cenu ale je to podvrh uz som si myslel ze bude lepsie ale ani nie netreba sa nechat oblbnut