Vita natura

Som zmeteny z uvedenych prispevkov koľko je nas dôverčivých čo naletime podvodnikom. Ja mam skusenost s uvedenou firmou, že som výhral prvu cenu v súťaži l5000Eur za obdobie od 1. 11. 2011 do 31. 12. 2012 nasledne predlžena do 31. 1. 2013. Oči mi otvorila až obalka ktoru som dostal 4. 2. 2013, že namiesto slubeného terminu prevzatia výhry za rok 2012 15000 Eur opetovna nová súťaž od 1. 1. 2013 do 31. 12. 2014 kde som už výhral 17000EUR. Až toto ma presvedčilo o podvode. Za rok 2012 som im slepo verila, veď boli pravidla hry ktoré by mali byť obojstrane záväzne. Prosim až sa niekto nachádza v tejto etape napište, musime niečo podniknuť. Na záver ešte toľko, že tato spoločnosť vystupuje pod indentifikačným číslom, ktorá ma sidlo v Bratislave a do maja r. 2012 keď bola vymazana z registra bola evidovana v živnostenskom registri ako prevadzkareň.

Nám tiež prišla obálka od tejto firmy, kde sme boli výhercom 1. ceny vo výške 17 000 eur. Tiež písali, že je nutné si niečo kúpiť, a vtedy človek vyhrá. Na zozname výhercov naše meno bolo na prvom mieste, a na ďalších miestach boli ďalšie mená. Celkom by bolo zaujímavé vedieť, či tieto mena boli u všetkých rovnaké, a či sa menilo len to prvé meno. Keďže je tu toľko výhercov prvej ceny, zaujímalo by ma, ako a odkiaľ by toľkým vyplatili danú sumu. Neverím v takéto veci.

Aj moja 17-násť tisícová výhra skončila hned v koši. Podvodníci.

Toto je firma Vita natura
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=143700&SID=2&P=0

Prosim, má niekto oznamenie za rok 2012 že vyhral 1. cenu 15000 Eur. Losovanie malo byť 31. 1. 2013. Ja som čakala spravu kedy si mam isť prevzať cenu, no dostala som list 5. 2. v ktorom je oznamene, že som vyhrala 17000 Eur za mesiac január 2013. Je to podvod. Prosim napište niečo pripade zavolajte na tel. č. 0940873210. Ďakujem

Ahojte doslal niekto výpis zo zlosovania výhercov za január? ak áno napište mi prosím výhercov prezviska. a ja vám tiež napíšem potom či sa to zhoduje.

Dobrý večer

List doručený 5. 2 a mena výhercov:Fleischner / to som ja / 1 cena 17000E, Vincour 2 cena 1800E, Čarova 1200E, Kasova 600E, Semanik 250E. Toto sú mena a výhry za január 2013. Dodavam, že ja Fleischner som vyhral už 15000E / zabudli to poslať / za rok 2012. Doporučujem neobjednavať, je to velký podvod. Mam jednu prozbu na Vás čo ste dostali oznemenie o výhre či už zarok 2012, alebo najnovšie január 2013 a ste z Košic a bliského okolia ohlaste sa. Ja som z Košic.

  1. cena Kucek 17000€
    2. cena Vincour 1800€
    3. cena Čárová 1200€
    4. cena Kasová 600€
    5. cena Semaník 250€
    Príjemný večer.

Nakoľko som “vyhrala” tiež 1. cenu 17 000 eur, som rada vašim príspevkom, kde som sa dozvedela o ďalších podvodníkoch. Aj keď som naletela a objednala som výrobok, rozhodla som sa, že ho neprevezmem, Všetkým ďakujem.

Výhercovia 2. -5. ceny sú rovnakí, mení sa zrejme iba výherca 1. ceny. Aj moja manželka dostala podobný výpis zo zlosovania výhercov za január so svojim menom na prvom mieste. Ostatné mená sú rovnaké ako u Vás. Jeto jednoznačné klamanie spotrebiteľa, za čo môže SOI uvedenú spoločnosť pokutovať. Môj výpis zo zlosovania aj s kópiou príspevkou v tejto diskusii posielam ako prílohu podania na KI SOI v Bratislave, keďže sídlo spoločnosti je v Bratislave. Dúfam, že sa im podarí niečo zistiť a patrične odmeniť podnikavú spoločnosť.

Je to klamstvo ja som taktieš vyhral 1 cenu za mesiac januar 2013

Aj moja znama stara pani co nema mail ani telefon si objednala zdravotny naramok a skoro dostala inkfart od radosti, ked sa dozvedela, ze vyhrala 17 000, - €. Stale caka na tu vyhru a ja jej musim povedat, ze je to podvod. Isto bude plakat, lebo je velmi chudobna. Jej meno: Magdalena Dubravska, Moyzesova 38, 010 01 Zilina

Aj mne to stale chodi, prislo mi to aj minuly tyzden, chodi mi to z Novej Dubnice, ale zatial ziadna vyhra. Ponukaju tam aj luxorsky prsten, ktory prinasa stastie. Dcera ho uz kedysi mala, ale to mali vtedy iny nazov, to bola ta vestkyna, uz si nemozem spomenut na meno. Su to same podvody a tahaju od ludi peniaze.

Ja si tiez objednavam sampon i kondicionerSalon TEXTURES A objednavam to zo Skalice. Je tam pisane, ze je to vyrobene v USA v Beverly Hills. Teraz mam tretie balenie 300ml -sampon+kondicioner stoji 40 eur. Myslim si, ze mi pomaha, nepadaju mi po nom vlasy. Akurat sa chystam, ze si musim objednat. Je tam pisane, ze to vyraba Valtech tors v. o. s. , CZ

Dobrý deň,
j moja manželka dostala výpis zo zlosovania s uvedením jej mena na 1. mieste, ďalšie mená boli tie isté, ktoré uvádza diskutujúci nižšie. Ako bývalý zamestnanec SOI som podal podanie na KI SOI v Bratislave (podľa sídla firmy) z dôvodu klamania spotrebiteľa (nesprávna informácia s cieľom vynútenia objednania tovaru).
Pre podporu šetrenia SOI pomôže ak podania uplatnia viacerí “poškodení”. Vyzývam všetkých adresátov výhernej listiny, aby uplatnili podanie na ba@soi.sk

Píšte podanie na KI SOI Bratislava, lebo sídlo s. r. o. je v Bratislave na Šustekovej ul. v Petržalke.
Ide o jasný prídad “klamania spotrebiteľa”!

Napíšte podanie na KI SOI Bratislava, lebo spoločnosť sídli v Bratislave, od roku 2010 na Šustekovej ul. v Petržalke.

Dobrý deň, prajem

ja som tiež dostal oznámenie o jedinečnej výhre 17 000
euro a hneď som si myslel že je to dajaký podvod. Plne s Vami súhlasím.

Celá firma sú podvodníci, tak isto i ich výrobky ktoré ponúkajú. Ľudia nadajte sa oklamať.

Mily pam vlado. aj mna klamu uz vyse roka aj ja som mala dostat 15 000 eur. doposial dom nedostala o vyhre ziadne upozornenie ani ziadnu spravu. dna 10. 1. som dostala list v ktorom som znovu od firmy vita natura vyhrala 17 000 eur. je to pre mna velke sklamanie, lebo som od tejto firmy nkdy nic neziadala. objednavala som si rozne produkty ale ani jeden nemal ziadni efekt, doporucujem podat staznost na uveanu firmu. ak sa chcete so mnou spojit moj telef. je 0907 522 736.