Vitamíny na imunitu

Viete poradit vitaminy na posilnenie imunity. Mam s nou uz dlhsi cas problem. Kazdu chvilu sa na mna nejaka pliaga nalepi a stale som chora. Je to stale to iste dookola. Citim sa aj unavene no stravu s snazim mat pestru…

My s priatelom sme uzivali wobenzym a boli sme zdravi aj celu zimu a pocas chripkoveho obdobia.

urcite, ak mas pocit, ze je to vazne a trva to dlho, skus k skocit k lekarovi, davaju odporucania na imunologiu, mozno ti na nieco pridu, inak skus preventivne wobenzym,mne pri imunite pomohol

Ja si dávam Cčko preventívmne, alebo si nájdi nejake komplexné vitamíny na posilnenie imunity :slight_smile:

Skus sa popýtať v lekárni na nejake komplexne vitaminy na imunitu

urcite ako sa tu pise, skus wobenzym, poznam viacero ludi, ktorym pomohol

jediné vitamíny, ktoré beriem su na posilenie imunity, pretože osm prekonala covid, často mám nádchu, zle sa mi dýcha

skus si kupit z imunovit imuno komplex, ten ti pomože. Treba ho ale brat dlhodobo. Mne ho odporula moja prakticka lekarka, beriem ho 4 mesiace a citim sa velmi dobre, nie som unavená, lepšie spím a snad v zime nebudem chorá , nachladená

podla mna je uplne jedno ake vitaminy si kupis alebo odkial. kazde jedny splnaju svoju funkciu :slight_smile:

tiez si myslim, len ich netreba samozrejme papat ako cukriky :smiley:

No niekto ich má toľko, že si ani nemôže pamätať, ktoré si kedy dal alebo nedal :smiley:

ako dlho beriete jednotlivé vitaminy na posilenie imunity? Sezonne, alebo celoročne?

zalezi ako ktore, napriklad cecko, to beriem viac menej pravidelne, ze nevynecham letne obdobie ako to robim pri decku. magnezko tiez celorocne u mna.

okrem tohto je ešte niečo také, čo sa oplatí užívať? akože toto je taký základ aj pre mňa.