Vitamíny pre diabetikov

(Gabusia) #21

@machiava si zabudla, ze tu mas konto? :smiley: to sa mne este nikdy nestalo na ziadnom portali :slight_smile: vazne ale ja som sa s tym uz zmierila.mam cukrovku a som rada,ze to nie je nieco vaznejsie.dali mi lieky a k tomu som si kupila tie vitaminy pre diabetikov.uvidim ake budem mat vysledky,ked pojdem na kontrolu.teraz ma este len tak pozoruju nejako
@petrana podla mojho nazoru su dobre lebo obsahuju vela vitaminov, mineralov a antioxidantov.mala by si ich kupit mamine aby ich zacala uzivat.je potrebne aby dostavala do tela vela vitaminov.tie su najdolezitejsie!

(petrana) #22

Dakujem ti za odpoved. Z kade je ich najlepsie kupit a ako casto sa maju uzivat?

(machiava) #23

Vidis a mne sa to stalo, ja mam taku hlavu deravu lebo v nej mam toho uz vela :smiley: :smiley: Je dobre, ze to takto beries. Velmi malo ludi sa vie tak rychlo s chorobou zmierit. A vitaminy ti robia dobre? Teraz som videla v ponuke aj to vyhodne balenie diabox, to si si nekupovala?

(Gabusia) #24

@petrana mozes si ich kludne objednat aj z internetu.bud z e-shopu alebo zo stranky diabetik.sk,tam ich maju tiez.a uzivat sa maju kazdy den.
@machiava nestihla som este nejako odsledovat,ci nejake ucinky su ale zle sa necitim a to je pre mna dolezite!nie,to som si nevsimla.co vsetko je v tom boxe?

(petrana) #25

Maju ich aj v e-lekarnach? Myslela som, ze iba v kamennych. No super, idem to kuknut. Dakujem ti este raz za vsetky rady! :slight_smile: :wink:

(marynka) #26

Uz rok kupujem vitaminy pre diabetikov mojej mamicke, ktora trpi cukrovkou. Prednedavnom som si vsimla, ze uz zacali vyrabat aj vacsie balenie a to 90tbl. Kupujete niektora aj to? Viacej sa to oplati, to len aby ste vedeli, ked nahodou budete najblizsie kupovat:-)

(Gabusia) #27

@petrana v dnesnej dobe sa uz predava vsetko na internete :slight_smile: nie je zaco,rada som poradila.kludne ak budes potrebovat este nejaku pomoc,tak sa mozes na mna obratit :wink:
@marynka pred dvoma tyzdnami som prvy krat objednala to vacsie balenie :slight_smile: predtym som nevedela,ze sa vyraba tak som len male a toto vacsie je o vela vyhodnejsie :slight_smile:

(marynka) #28

To sme na tom rovnako Gabika. Aj ja som to tak nejako objavila. Predtym som vobec netusila, ze zacali vyrabat aj toto vacsie balenie. Presne - je to hlavne vyhodnejsie a teraz dokonca aj ten diabox je, ze mast ureagammu tam mas ako darcek. To sa este lepsie oplati. Mamicke som to kupila na Vianoce:-)

(Gabusia) #29

@marynka hej hej aj to som nasla :slight_smile: no zatial som to neskusala objednavat. mozno este na vianoce no teraz som jej kupila to velke balenie tak to bude mat na dlhsie obdobie. do kedy plati ta akcia?

(petrana) #30

Gabusia to nemas pravdu, niektore tabletky je tazsie zohnat na internete. Stalo sa mi to pred mesiacom, ze som jedny zhanala a este ich nemali na internete. No tieto som hned nasla :wink: Dakujem, keby nieco tak sa ozvem :wink:

(Gabusia) #31

@petrana fakt sa ti toto stalo? to by som na 21. storocie netypovala ale tak to boli asi nejake nove lieky, ci? dolezite je, ze tieto si nasla a objednala si ich :slight_smile: nie je zaco a kludne sa ozvi ak nieco bude treba :wink:

(petrana) #32

Gabusia ano, to mas pravdu, su to nove lieky a preto este na internete sa kupit nedali. Uz ich ale mam, nasla som ich a aj objednala :slight_smile: Hej, hej vitaminy pre mna boli dolezitejsie ako tamtie… Ked nieco bude, tak sa ozvem. Maj sa zatial pekne a nech sa ti vo vsetko dari :wink:

(machiava) #33

Ak sa budem opakovat, tak sa vopred ospravedlnujem, kedze som si necitala diskusiu, co si si tu s inymi babami pisala. Idem ti len rychlo napisat, co je v tom diaboxe, kedze tu dlho nemozem byt, lebo idem cvicit. Su tam 90tbl vitaminy pre diabetikov a ako darcek tam je mast ureagamma. No kupis to za vyhodnu cenu!

(marynka) #34

Hej to bude mat na dlhsie ako mavala to male balenie. No aj tak ju mozes prekvapit takym vianocnym darcekom ako je diabox, bude mat aspon do zasoby :smiley: :smiley: Neviem do kedy plati ta akcia, myslim, ze do vypredania zasob a mozno aj dlhsie. Na toto som sa fakt nepytala, to ma nenapadlo zistovat :-/

(veribr) #35

Súhlasím s marynkou, tiež by som v týchto dňoch riešila vianočné balenie diaboxu. Perfektný darček ktorý iste poteší a hlavne sa zíde. Ak chceš skús ho pozrieť aj tu, strýko si ho pred pár dňami objednával: https://www.kuponyzdarma.sk/drmax.sk/ , prípadne ti poradia nejaké iné vianočné balenie, teraz majú toho plno :slight_smile:

(Gabusia) #36

Baby ste zlate, ale ved ja viem, ze predavaju aj taketo vyhodne balenie. mam to vsetko nastudovane:-) uz som ich dokonca aj objednala na Vianoce. budem mat aspon o nejaky darcek uz menej a dnes idem do mesta, tak snad pokupim aj dalsim nejake darceky…

(marynka) #37

My vieme, ze ty si mudra a ze si aj sama pozistujes informacie :slight_smile: :slight_smile: A cisto si kupila len vitaminy pre diabetikov alebo to vyhodne balenie diaboxu? A ako dopadla navsteva mesta, pokupila si aj ostatne darceky? Som zvedava, ze? Ale chcem sa trochu od teba inspirovat, lebo vobec netusim, co mam pokupit :frowning: :smiley:

(Gabusia) #38

:wink: :wink: Napokon som zobrala to vyhodne balenie, kedze to sa o mnoho viacej oplatilo. V cene tam je aj mast Ureagammy ako keby zadarmo, takze nebolo nad cim premyslat :slight_smile: Nieco som pokupila a nieco budem musiet ist este tento tyzden dokupit. Mamine som kupila napriklad kabelku a poukaz ku kozmeticke a ocinovi sveter. Mne to nevadi, ze si zvedava, v pohodicke :slight_smile:

(marynka) #39

Dobre si spravila! :slight_smile: Aspon si usetrila a mas aj kremik :slight_smile: Super teda, aspon nieco uz pre nich mas. To nie ako ja, este nemam ani jeden darcek :frowning: Ten poukaz ku kozmeticke, nie je vobec zly napad. Asi nejaky kupim aj ja a budem mat maminu vybavenu :wink: :smiley:

(vlaďa) #40

A kolko prosim ta stoji to vyhodne balenie? Este nemam darcek na Vianoce pre moju babku a ona je diabeticka :frowning: Mozu tie tabletky uzivat ludia v ktoromkolvek veku? Nie su nejako skodlive?