Vitamíny pre diabetikov

@machiava si zabudla, ze tu mas konto? :smiley: to sa mne este nikdy nestalo na ziadnom portali :slight_smile: vazne ale ja som sa s tym uz zmierila.mam cukrovku a som rada,ze to nie je nieco vaznejsie.dali mi lieky a k tomu som si kupila tie vitaminy pre diabetikov.uvidim ake budem mat vysledky,ked pojdem na kontrolu.teraz ma este len tak pozoruju nejako
@petrana podla mojho nazoru su dobre lebo obsahuju vela vitaminov, mineralov a antioxidantov.mala by si ich kupit mamine aby ich zacala uzivat.je potrebne aby dostavala do tela vela vitaminov.tie su najdolezitejsie!

Dakujem ti za odpoved. Z kade je ich najlepsie kupit a ako casto sa maju uzivat?

Vidis a mne sa to stalo, ja mam taku hlavu deravu lebo v nej mam toho uz vela :smiley: :smiley: Je dobre, ze to takto beries. Velmi malo ludi sa vie tak rychlo s chorobou zmierit. A vitaminy ti robia dobre? Teraz som videla v ponuke aj to vyhodne balenie diabox, to si si nekupovala?

@petrana mozes si ich kludne objednat aj z internetu.bud z e-shopu alebo zo stranky diabetik.sk,tam ich maju tiez.a uzivat sa maju kazdy den.
@machiava nestihla som este nejako odsledovat,ci nejake ucinky su ale zle sa necitim a to je pre mna dolezite!nie,to som si nevsimla.co vsetko je v tom boxe?

Maju ich aj v e-lekarnach? Myslela som, ze iba v kamennych. No super, idem to kuknut. Dakujem ti este raz za vsetky rady! :slight_smile: :wink:

Uz rok kupujem vitaminy pre diabetikov mojej mamicke, ktora trpi cukrovkou. Prednedavnom som si vsimla, ze uz zacali vyrabat aj vacsie balenie a to 90tbl. Kupujete niektora aj to? Viacej sa to oplati, to len aby ste vedeli, ked nahodou budete najblizsie kupovat:-)

@petrana v dnesnej dobe sa uz predava vsetko na internete :slight_smile: nie je zaco,rada som poradila.kludne ak budes potrebovat este nejaku pomoc,tak sa mozes na mna obratit :wink:
@marynka pred dvoma tyzdnami som prvy krat objednala to vacsie balenie :slight_smile: predtym som nevedela,ze sa vyraba tak som len male a toto vacsie je o vela vyhodnejsie :slight_smile:

To sme na tom rovnako Gabika. Aj ja som to tak nejako objavila. Predtym som vobec netusila, ze zacali vyrabat aj toto vacsie balenie. Presne - je to hlavne vyhodnejsie a teraz dokonca aj ten diabox je, ze mast ureagammu tam mas ako darcek. To sa este lepsie oplati. Mamicke som to kupila na Vianoce:-)

@marynka hej hej aj to som nasla :slight_smile: no zatial som to neskusala objednavat. mozno este na vianoce no teraz som jej kupila to velke balenie tak to bude mat na dlhsie obdobie. do kedy plati ta akcia?

Gabusia to nemas pravdu, niektore tabletky je tazsie zohnat na internete. Stalo sa mi to pred mesiacom, ze som jedny zhanala a este ich nemali na internete. No tieto som hned nasla :wink: Dakujem, keby nieco tak sa ozvem :wink:

@petrana fakt sa ti toto stalo? to by som na 21. storocie netypovala ale tak to boli asi nejake nove lieky, ci? dolezite je, ze tieto si nasla a objednala si ich :slight_smile: nie je zaco a kludne sa ozvi ak nieco bude treba :wink:

Gabusia ano, to mas pravdu, su to nove lieky a preto este na internete sa kupit nedali. Uz ich ale mam, nasla som ich a aj objednala :slight_smile: Hej, hej vitaminy pre mna boli dolezitejsie ako tamtie… Ked nieco bude, tak sa ozvem. Maj sa zatial pekne a nech sa ti vo vsetko dari :wink:

Ak sa budem opakovat, tak sa vopred ospravedlnujem, kedze som si necitala diskusiu, co si si tu s inymi babami pisala. Idem ti len rychlo napisat, co je v tom diaboxe, kedze tu dlho nemozem byt, lebo idem cvicit. Su tam 90tbl vitaminy pre diabetikov a ako darcek tam je mast ureagamma. No kupis to za vyhodnu cenu!

Hej to bude mat na dlhsie ako mavala to male balenie. No aj tak ju mozes prekvapit takym vianocnym darcekom ako je diabox, bude mat aspon do zasoby :smiley: :smiley: Neviem do kedy plati ta akcia, myslim, ze do vypredania zasob a mozno aj dlhsie. Na toto som sa fakt nepytala, to ma nenapadlo zistovat :-/

Súhlasím s marynkou, tiež by som v týchto dňoch riešila vianočné balenie diaboxu. Perfektný darček ktorý iste poteší a hlavne sa zíde. Ak chceš skús ho pozrieť aj tu, strýko si ho pred pár dňami objednával: https://www.kuponyzdarma.sk/drmax.sk/ , prípadne ti poradia nejaké iné vianočné balenie, teraz majú toho plno :slight_smile:

Baby ste zlate, ale ved ja viem, ze predavaju aj taketo vyhodne balenie. mam to vsetko nastudovane:-) uz som ich dokonca aj objednala na Vianoce. budem mat aspon o nejaky darcek uz menej a dnes idem do mesta, tak snad pokupim aj dalsim nejake darceky…

My vieme, ze ty si mudra a ze si aj sama pozistujes informacie :slight_smile: :slight_smile: A cisto si kupila len vitaminy pre diabetikov alebo to vyhodne balenie diaboxu? A ako dopadla navsteva mesta, pokupila si aj ostatne darceky? Som zvedava, ze? Ale chcem sa trochu od teba inspirovat, lebo vobec netusim, co mam pokupit :frowning: :smiley:

:wink: :wink: Napokon som zobrala to vyhodne balenie, kedze to sa o mnoho viacej oplatilo. V cene tam je aj mast Ureagammy ako keby zadarmo, takze nebolo nad cim premyslat :slight_smile: Nieco som pokupila a nieco budem musiet ist este tento tyzden dokupit. Mamine som kupila napriklad kabelku a poukaz ku kozmeticke a ocinovi sveter. Mne to nevadi, ze si zvedava, v pohodicke :slight_smile:

Dobre si spravila! :slight_smile: Aspon si usetrila a mas aj kremik :slight_smile: Super teda, aspon nieco uz pre nich mas. To nie ako ja, este nemam ani jeden darcek :frowning: Ten poukaz ku kozmeticke, nie je vobec zly napad. Asi nejaky kupim aj ja a budem mat maminu vybavenu :wink: :smiley:

A kolko prosim ta stoji to vyhodne balenie? Este nemam darcek na Vianoce pre moju babku a ona je diabeticka :frowning: Mozu tie tabletky uzivat ludia v ktoromkolvek veku? Nie su nejako skodlive?