Vitamíny pre diabetikov

To balenie ma vyslo 9,70€. Mala by si to super darcek pre babku. Ona tieto tabletky este vobec neuziva? A kremuje si vobec nejakym kremom nohy? Aby nemala problem s ochorenim diabeticka noha :frowning: :frowning: A mozu ich aj starsi ludia, kedze su to len vitaminy!

Nie neuziva, lebo doktorka jej o nich nepovedala a my sme na ne prisli az teraz :frowning: No kremovat tvrdi ze si kremuje ale ci je to pravda, to ti nepoviem. Lebo na chodidlach ma dost zhrubnutu kozu :frowning: Toho sa aj my bojime :frowning: No objednam jej to, uz som sa rozhodla!

@vlaďa tak keď má zhrubnutú kožu, tak asi ťažko si krémuje a ak aj áno, tak iba nejako biedne:-( je potrebné, aby sa viac o svoje nohy starala a hlavne na starobu! bude ju to čoraz viac bolieť a čoraz viac bude mať väčšie problémy :frowning: ani nerozmýšľaj a diabox jej kúp na vianoce!

Precitala som si sice az teraz spravu od teba ale presne tak som to spravila, ako si mi tu ty napisala. Kupila som jej ho na vianoce! :slight_smile: Velmi sa mu potesila. Najprv nevedela co to je, ale hned som jej to vysvetlila a bolo vidno, ze ju darcek v podobe diaboxu potesil :wink: A kupila som jej to vacsie balenie, tak to bude mat aspon na dlhsie obdobie. Aj nohy sme jej nakazali pravidelne si kremovat :slight_smile:

@vlaďa dobre si spravila, že si jej hneď kúpila aj to väčšie balenie, lebo ona by si ho potom jednoznačne už nekúpila, keby sa jej minulo. Teraz budete musieť stále dokupovať a dávať pozor, aby tabletky užívala a tak isto aby si krémovala podctivo nohy :slight_smile: Budú z vás taký menší policajti :smiley: :smiley: :smiley:

Lydyia to mas pravdu, budeme musiet dozerat na to, aby uzivala vsetko tak, ako ma. Lebo ona je taka, ze aj zabudne aj neuzije…

@vlaďa veď ako starí ľudia, to sa dá čakať, že zabúdajú na tabletky. My sme našej babke kúpili taký dávkovač liekov na celý týždeň a vždy v nedeľu jej ho naplním a potom o týždeň v nedeľu skontrolujem, či všetky užila. Tam jej aj tie vitamíny dávam :slight_smile:

Ahoj prosím vás, mojej sestre nedávno diagnostikovali diabetes a odvtedy pátram po internete čo by mala jesť, čo by nemala, hľadám nejaké vitamíny a výživové doplnky pre ňu a narazila som sa na takú zmes vitamínov a jednej rastliny, ktorá by mala pomáhať aj pri takýchto ochoreniach, volá sa to Moringa Caribbean, počuli ste už o tom? Neužívate to náhodou?

-vlastina- Ja síce nie som diabetička ale tiež to užívam lebo to pomáha aj na kopec iných vecí ale hej máš pravdu, podľa toho čo som čítala tak je to dobré aj diabetikov :slight_smile: Ale asi by sa najprv mala sestra spýtať lekára.

Lydyia ano? Minule som to pozerala v obchode, ale som si povedala, ze to je zbytocnost. Lebo nasa babka by aj z tade tie tabletky zabudla uzit :frowning: No mozno jej to raz skusim kupit a uvidim, ci by to zvladla…

@vlastina a nie su nejake specialne vitaminy pre ludi s touto chorobou? moja suseda ma diabetes a viem, ze ona nejake berie tak sa jej mozem spytat ak chces. alebo ved aj v lekarni by ti mali vediet povedat co by bolo pre nu najlepsie

Aky zmes vitaminov? Moringa Caribbean? To prvy krat pocujem, to su tabletky alebo co to vlastne je? Uz som v tejto teme pisala, ze mojej mamicke, ktora trpi diabetesom kupujem vitaminy pre diabetikov. Ona si ich pochvaluje. Nam sa osvedcili, kedze nie su drahe a taktiez v jednej tabletke je ukratych velmi vela vitaminov. Z nasich skusenosti by som ti odporucila tieto

@vlada1 každá máme na to iný názor. Ale podľa môjho názoru, by si jej mala skúsiť kúpiť ten dávkovač. Po prvom týždni uvidíš, či je schopná z tade užiť všetky lieky ktoré má, alebo ak nebude schopná, tak budeš naďalej pokračovať tak, ako aj doteraz. Za skúšku nič nedáš.

@viliana Ak budeš taká milá tak sa môžeš spýtať, pomohlo by mi to, ďakujem :slight_smile:
@Kvetinik.kardi Samozrejme, že by sa pred tým ako by ich začala brať poradila s doktorom, to sa neboj
@Marynka To som našla na internete a sú na to celkom dobré ohlasy, veď si to skús pozrieť, majú o tom na stránke dosť popísané. Ja si zase pozriem tieto vitamíny, ďakujem za radu :slight_smile:

Mas pravdu, ze za skusenie nic nedam, akurat mozno to 1€ co ten davkovac stoji, nie? A davas jej tam aj tie vitaminy pre diabetikov, ano? Zmestia sa tam v pohode? Nie je to prilis male? A vdaka za to, ze si ma ukecala na to :slight_smile: Bodaj by sa to este ujalo :slight_smile:

Vies co, nejdem ich ani pozerat, kedze mne vyhovuju tieto, co som ti napisala. Nemam dovod ich vymenit a ked som ich len tak hodila do googlu a zbadala, ze su drahsie ako tieto tak to uz duplom nemienim ani ich len skusat.

@vlastina tak som sa ti pytala tej susedky a hovorila mi, ze normalne iba vitaminy pre diabetikov sa to vola, ze v lekarni hned budu vediet ked si to tam pojdes pytat. ak by si potrebovala este cosi vediet tak sa kludne spytaj ale ak chces tak mi napis normalne do sukromnej spravy a ja ti mozem dat kontakt rovno na nu a ked sa budes potrebovat poradit tak jej mozes napisat alebo zavolat, ona je velmi mila osobka :slight_smile:

@marynka Nie, to sme sa nepochopili, ja som ti nekázala aby si si ich hneď kúpila alebo čo, len si sa pýtala čo to je zač tak reku si o nich môžeš prečítať, len to som myslela vieš :slight_smile:
@viliana Super, ďakujem ti. Budem rada ak mi pošleš teda ten kontakt na ňu keď ju to nebude obťažovať, možno sa nám bude ešte niekedy hodiť nejaká rada

Prosím vás tieto vitamíny pre diabetikov sú určené iba pre dospelé osoby s diabetes alebo ich môžu užívať aj deti s touto diagnózou?

Mne to vyznelo Vlastina ako keby si ma nutila si ich kupit a pritom ja uzivam vitaminy pre diabetika, ktore si myslim, ze su sto krat lepsie ako tie, ktore si tu spomenula. Ale tak aj tu plati, sto ludi, sto chuti/nazorov :slight_smile: :slight_smile:
Trully8 mozu ich iba dospely ludia uzivat, pre deti su neni urcene bohuzial