Vitamíny pre diabetikov

vlada vsetko nemam nastudovane ale nieco ano :slightly_smiling_face: no vo vela veciach by si ma este vedela oklamat ale dufam, ze o to ti nejde! tolko vela vitaminov sa nachadza v jednej tabletke?:open_mouth: ako pozeram na tie ceny, tak viacej sa oplati to vacsie balenie. na kolko to vacsie je? kolko dni mi vydrzi jedno balenie?

O to mi v zivote nikdy neslo! Nedokazala by som v nicom ludi oklamat a uz vobec nie v takychto veciach ako je zdravie!!! Ano, tolko vitaminov sa v tych tabletkach nachadza! Je jasne, ze viacej sa ti oplati vacsie balenie. To je ako so vsetkym. Vzdy sa lepsie oplaca velke v porovnani s malym. To velke ti vydrzi tusim na tri mesiace. Kedze denne sa pije len 1 tabletka.

o tychto tabletkam som uz niekde pocula ale vobec si neviem spomenut, ze kde :thinking::thinking:

a ja ti mam povedat, kde si o nich pocula? :joy::smiley::grinning: ja ta nepoznam a neviem s akymi ludmi sa stretavas a kto ti o nich mohol hovorit :slight_smile: ale jedno co viem je, ze je super, ze o nich vies, lebo tieto vitaminy su velmi dobre :wink: a este keby si ich zacala uzivat by bolo lepsie, lebo by ti pomohli a mala by si velmi dobre posilneny organizmus :slight_smile: :wink:

hmm a ja zijem asi niekde mimo civilizaciu, ked o nich vobec ale ze vobec nic neviem. keby som sa nezaregistrovala sem a nevsimla si tuto temu, tak ani neviem, ze nejake take vitaminy sa daju kupit. co obsahuju, pls?

asi ano katmirka, lebo ved v lekarni ich maju a dost casto sa s nimi stretavam aj v cakarni u doktoroch prostrednictvom propagacnych letacikov. ale podme na ten obsah, to je pre teba dolezitejsie aby si vedela. obsahuju vitaminy, mineraly a antioxidanty s chromom na udrzanie normalne hladiny glukozy v krvi a zinkom pre spravnu funkciu imunitneho systemu. vitaminy obsahaju: C, E, B6, B1, B2, A, B12, obsahuju aj kyselinu listovu, kyselinu pantotenovu a niacin. takze vidis, co vsetko si stratila tym, ze si ich nepoznala. ale, nikdy nie je neskoro zacat s nimi! :slight_smile:

to som velmi rada! ano, to tak byva, to mas tiez pravdu. tie vacsie maju vacsinou vyhodnejsiu cenu ale zase teraz som si na FB vsimla, ze tie 30tbl dostat kupit v lekarni s 15% zlavou. tak napokon asi kupim tie, vyskusam ich a ak sa mi budu pozdavat, tak potom kupim to vacsie balenie.

@vandicka3 len ja moc do lekarne nechodim a uz vobec nie k doktorom. tych sa bojim ako cert kriza :joy::smile: tak preto mi ten nazov nic nehovori. fuuuha, to az tolko vitaminov? :hushed: to by som nebola povedala, ale dobre vediet. a ako dlho sa odporucaju uzivat? a k comu maju vlastne pomoct? dufam, ze ta neotravujem moc tymito mojimi primitivnymi otazkami ale fakt neviem nic o nich :confused:

Aj ja som si to vsimla, kedze ich mam lajknutych. Bola som aj styri balenia kupit, kedze moja mamka a sestra budu mat sviatky, tak im ich podarujem.

Žienky mne stále nie je celkom jasné, pre koho sú určené tieto tabletky? Mohli by ste mi to ešte raz nejako polopaticky vysvetliť? Ďakujem

Klaudiap1410
Ahoj, snáď sa mi podarí ti vysvetliť, pre koho sú Vitamíny pre diabetikov určené. Môžu ich užívať všetci ľudia (aj zdraví aj chorí). No predovšetkým sú určené pre diabetikov (cukrovkárov). Ale poznám aj zdravých ľudí, ktorí ich užívajú. Keďže majú výborné zloženie. Obsahujú všetky potrebné vitamíny, ktoré organizmus potrebuje. A hlavne sú super pre ľudí, ktorí majú oslabenú imunitu a bývajú často chorí.

A prečo sa potom volajú tak, ako sa volajú keď sú vhodné aj pre zdravých ľudí? Úplne som si myslela, že sú určené len pre DIABETIKOV!!!

tak ty si ma predbehla, sikulka :wink::slightly_smiling_face:

Dobrý deň,
mám mamu ťažkú cukrovkárku 76r., dozvedeli sme sa o účinkoch oleja z egyptskej čiernej rasce tak sme jej ho kúpili. Začala užívať 1PL ráno a 1PL večer a už po 2 mesiacoch sa jej cukor v krvi ako keby zázrakom po rokoch upravil a tiež užíva moringu kvôli vitamínom.
Pripájam pár článkov ak by ste sa chceli informovať.

https://www.szsm.sk/casopis-nadej/rocnik-2018/cislo-1/639-cierna-rasca-zlato-faraonov


https://strava.sk/prezentacia-produktov/289-olej-z-ciernej-rasce?highlight=WyJvbGVqIl0=
https://www.biopoint.sk/n/cierna-rasca-v-com-je-jej-tajomstvo