Vitamíny pre diabetikov

Dobrý deň, prosím vás, nedávno mi diagnostikovali cukrovku a podľa doktorky by som mala začať brať aj takéto vitamíny. Čítala som tu, že máte dobré skúsenosti s tými vitamínmi pre diabetikov len neviem či tie čo som našla sú tie čo myslíte. Aká spoločnosť ich vyrába?

Je mi luto, ze ti zistili takuto chorobu :frowning: Nie je to nic prijemne ale neboj, naucis sa s tym existovat. Co sa tyka tych tabletiek, tak osobne beriem tie, ktore vyraba Worwag pharma. Hned ako som si v lekarni vypytala vitaminy, tak mi dali tieto. A su dobre. Citim sa lepsie odkedy ich uzivam. Este nieco potrebujes vediet?

Ďakujem ti, si milá, takáto podpora mi prišla vhod :slight_smile: Ty máš tiež cukrovku? Či máte niekoho v rodine? Presne tieto aj mne v lekárni ukazovali. Pôjdem si ich teda dnes už kúpiť :slight_smile: Aké je dávkovanie?

@vlada1 prepáč, že odpisujem až teraz, no vôbec som si nevšimla od teba správu :frowning: Sa mi nejako stratila :frowning: Tie dávkovače sú rôzne veľkosti. My sme našej kúpili taký väčší, keďže ona má veľmi veľa liekov. Ale v pohode sa aj do menšieho zmestia tie tabletky, toho sa báť nemusíš. A keď by bolo najhoršie, tak ich tam dáš menej. Inak a kúpili ste nejaký? Zohnali ste ho?

Ahoj :slight_smile: To taky dlhy cas som ti vobec neodpisala?? Hanbim sa teraz :see_no_evil::hear_no_evil: No aspon ti mozem nase pokroky napisat :slight_smile: Ten davkovac sme v pohode zohnali, to vobec nebol problem. A taktiez vitaminy pre diabetikov nonstop kupujeme, lebo sa velmi osvedcili. Teraz momentalne frcime na diaboxe, kedze sa viacej oplati a ako darcek tam je aj ta masticka na suche nohy. A vy ako? Ako sa vam dari? Zdravotne lepsie, ci ani nie?

a to je co prosim ta? :scream::scream: ten nazov som nikdy este nepocula a ani som to nikde nevidela :confused:

a co tak zapnut google a tam si to vsetko vyhladat? ved predsa tam uz v dnesnej dobe najdes fakt vsetko a nemusis tu cakat par dni na odpoved od niekoho!

Mas na mysli tie vitaminy alebo diabox? Lebo tie vitamy su urcene pre diabetikov ale aj zdravych ludi. Obsahuju vsetky potrebne vitaminy (je ich velmi vela) a udrzuju cloveka fit, kedze vitaminy su pre organizmus dolezite! Co konkretne ta este zaujima? Kludne sa pytaj

semco ty si aky mudry! ked mi nechces poradit, tak si nechaj svoje reci a nepis radsej nic, oki?

vlada ved tie vitaminy sa nachadzaju aj v tom diaboxe, nie? ak som to teda spravne pochopila. a ake vsetky vitaminy obsahuju? a kolko taketo tabletky stoja?

to si o sebe nemyslim, ze by som bol najmudrejsi ale ako prve ma to napadlo a vobec som to nemyslel v zlom, takze nechapem, preco si sa nahnevala. chcel som ti len poradit, lebo v dnesnej dobe si uz skoro vsetko dokazes vygooglit. aspon ja to mam tak vo zvyku, ze ked nieco neviem, tak hned idem tam a popozeram si. ale ocividne nie kazdy je taky samostatny, ako ja. no napisem ti, ze som zistil o tych tabletkach to, ze su vitaminy pre diabetikov, ktore obsahuju vela vitaminov. su vhodne ale aj pre zdravych ludi. je to ako keby vyzivovy doplnok.

spominane tabletky uzivam a vyhovuju mi. nie som diabeticka ale uzivam ich kvoli tomu, ze obsahuju kopu potrebnych vitaminov, mineralov a obsahuju aj zinok a chrom. tieto zlozky su velmi potrebne pre telo a preto ich odporucam uzivat.

A ich môžu užívať aj zdravý ľudia?? :open_mouth: Myslela som si, že len diabetici!

samozrejme Erika, ze ich mozu uzivat aj zdravy ludia. ved aj my predsa potrebujeme doplnat vitaminy do tela, aby sme neboli chory!

semco nenahnevala som sa ale prislo mi to od teba take blbe. ved predsa kazdy si vie vela veci zistit na internete ale vies, niekedy ludia potrebuju aj ludsky kontakt alebo ako by som to nazvala. a hlavne na takychto forach sa ludia najlepsie dozvedia o skusenostiach s roznymi liekmi. preto som zvolila tento typ zistovania, vies? a dakujem ti, ze si mi aspon tuto informaciu zistil a napisal

Áno to máš pravdu, ale ja som doposiaľ žiadne vitamíny neužívala, keďže som to brala tak, že veď som zdravá a nepokladala som to za dôležité. Ale ako pozerám, tak moja teória nebola najlepšia :frowning: Ako vyzerajú tie tabletky?

ak mozem, tak ti sem rada pridam fotku tych tabletiek, kedze som ich kupovala mojej mamine na vianoce a predtym ako som ich pobalila do vianocneho papieru, tak som si ich odfotila. Takto vyzeraju :slight_smile:vitam%C3%ADny

Ano, to je pravda, ze sa tam nachadzaju. Vidim, ze to uz mas nastudovane a ze ta tak lahko nepopletiem :smiley: :smiley: Ten vyzivovy doplnok obsahuje: vitamin C, E, B6, B1, B2, A, C2 a potom kyselinu pantoténovú, kyselinu listovú a biotín. Co sa tyka ceny, tak vitaminy pre diabetikov stoja 30tbl. 4,20€ a 90tbl. 9,70€.

Samozrejme, že môžeš a ďakujem ti za fotku. Už teraz mi niečo hovoria tie tabletky aj keď ich účinky nepoznám ale snáď ich spoznám, keď ich začnem užívať. Ty máš s nimi skúsenosť alebo iba tvoja mamina? Ona je diabetička? Koľko tabliet denne užíva a ako dlho?

takato teoria vydzri iba dovtedy, pokial je organizmus mlady ale akonahle zacne starnut, tak zacnu aj vacsie zdravotne problemy a zacne byt aj viac nachylny na choroby a preto sa odporuca posilnovat vyzivovymi doplnkami, aby clovek nechytil kazdu pliagu, ktora je v ovzdusi. ako vyzeraju ti uz nemusim opisovat, kedze @bibiky ti sem pridala fotku. velmi mi tym pomohla, lebo ja ich momentalne doma nemam a nemala by som ti ich ako odfotit. ale tak na internete by si si pozrela. co by si chcela este o nich vediet?

nz :slightly_smiling_face: aj ja mam s nimi skusenost, kedze ich uzivam. neviem ci som ti spomenula, ze su vhodne aj pre zdravych ludi. ale moja mamka ma cukrovku :frowning: