Vitiligo

Ahoj. Sice tvoj prispevok je od februara, ale aj tak reagujem. Skusila si tu terapiu alebo mas v plane? mozes sa liecit v akomkolvek rocnom obdobi, terapia stoji 3, 30, pokial budes chodit obcas, pokial pravidelne tak ta zaradia do stacionara, urobia ti kartu a potom by si platila len 2 eur na den za kabinu, tie opichy su hradene poistovnou.

Ahoj. Som to tiez pozerala, liecbu laserom. Uz si bola? Kolko krat? Pomoha to? Dakujem za odpoved

Ahoj. Este stale maš na predaj tu lampu a za aku cenu?

Ano mam 210e

Ahoj Lucka. Pomaha ti ta liecba laserom kde ty chodis? Tiez som o tom citala, ale som z opacneho konca Slovenska a dvakrát do tyzdna tam dochadzat by bol asi problem. Napis aka je uspesnost a ci ma vôbec zmysel nieco skusat.

Lucka a pomaha ti to, ja chodim do tomesy a zlepuje sa mi.

Lucka pomaha ti ti tym laserom. dakujem

Ahoj Katarina. Sy to viskusala uz?

Kupil uz dakto tuto knihu na claudia rainville?

Ahoj, môžem sa spýtať ako prebieha tá terapia? čítala som o tom niečo ale ak máte nejaké skúsenosti s tým tak budem rada :slight_smile: Ďakujem veľmi pekne

Ahojte. Ja som chodila na tomesu a fakt ze pomohlo. Teraz rozmysla nad UV lampou Dermalight lebo uz kvoli praci nemozem chodit na tomesu. Vedeli by ste mi odporucit ze z ktorej stranky by som mohla objednat lampu? Dakujem

Ked si z opacneho konca SR tak urcite pories Svidnik… ja som zasa z Bratislavy a uvazovala sim nad svidnikom a tiez ked si predstavim chodit tam 3x tyzdenne…

Ahoj. Ty pises o dychani podla van lisebetha… je to len dychanie alebo si praktizovala 10min zostavu jogy podla van lisebetha? Vdaka za odpoved

Ahoj blanc… prosim ta hladam tu knihu, idem skusit najprv to, lebo myslim ze v mojom pripade ide naozaj o psychiku a stres až potom by som skúsila medicinu typu laseru atd… len neviem ci ma len jednu knihu tato pani… nasla som len Lecime sa diky porozumeni jazyku svych potizi a nemoci… a neviem ci je to ono ci nejaka ina… velmi pekne dakujem za odpoved…

DOBRY DEN
Mozem sa inf. kde ste chodili na UVBlampu v presove? objavilo sa mi vitiligi a chcem sa ho zbavit dakujem za radu :slight_smile:

Ahoj… ja mam knihu a no… som sklamana

Ahoj. V july som bola asi 2 tyzdne vo Svidniku, kde som aj bola ubytovana, podla mna je ta liecba ucinna, pretoze za tie 2 tyzdne som tam postretavala vela ludi s vitiligomktorym to pomohlo, lenze ja to mam na viacerých castiach takze som musela chodit sa ozarovat cela do kabiny co mi nevyhovovalo hlavne z dovodu ze ta to opaluje celu, takze ten kontrast je prilis viditelny a po 2 tyzdnoch som prisla domov spalena takze som to ukoncila a kupila som si lampu dermalight na domace pouzitie a k tomu si objednala novitil gel z Kanady, vitiligo mam uz 24 rokov, nikdy mi nic nepomohlo, ale musim povedat, ze mi to zacalo zaberat, vracia sa mi pigment na tvari. Zatial to skusam len na tvari, lebo ten gel je dost drahy a k tomu beriem aj lieky Vitilem ktory vyrabaju v Prahe na liecbu vitiliga. Zacala som chodit aj do Bratislavy do esthetic centrum 3 krat do tyzdna, zatial mam za sebou 7 osetrenie tak vyskusam mesiac a podla toho uvidim ci nastane nejaka zmena ak nie budem pokracovat v liecbe doma ako doteraz

A ked chces ist na needleterapiu tak ak si z Blavy tak blizsie mas do Topolcian kde to robi tiez primarka Majtanova, Kaderma Topolcany, do Svidnika mam strasne daleko, ja som z Kosic a do Svidnika mi cesta trvala vyse 2 hodin

Ahoj, mohla by si mi napisať i koho si bola vo Svidníku? Lebo túto chorobu diagnostikovali mojej dvojročnej dcerke a ja to mám do Svidníka cca 1 hod. cesty a BA je pre nás ďaleko. Ďakujem.

Ahojte, ak by ste mali seriozny zaujem predavam novu uvb lampu 311nm znackovu Kernel aj s okuliarmi. viac info na tel. 0915-241-581