Vitiligo

Ahoj ak by si chcela mam lampu uvb 311 nm na predaj

Ahoj , aj ja mam v plane zacat liecbu vitiliga v estethic centnrum v Bratislave , chodila som na pristroj extrac kvoli alopecii a vysledky ziadne. Zabrala liecba? Svidnik nepomaha, aj to mam vyskúšané.

Ahoj. Prosim posli mi nejake fotky na tinka.bazos.sk@gmail.com. Diky

Nie melatoninu, ale melaninu. Melatonin je hormon, vdaka ktoremu zaspavas a jeho produkcia sa reguluje svetlom/tmou :-).

Caute, chcem sa podelit lebo mi to neda. Vitiligo mam asi 3 roky, objavilo sa mi asi v 26 rokoch. najprv hanky na rukach, potom v kutikoch ust. Nemam ho velmi viditelne, skorej mierny kontrast, ale.. Pred par dnami som sa docital o zazvore, vidte dole link:
http://gingerhypopigmentation....
Netrvalo ani 2 dni, a v kutikoch sa mi zacina vracat pigment, je to neskutocne. Proste si odkrojim platok zazvoru, a prilozim, trochu to stipe. Na rukach sice este nepozorujem ziadne zlepsenie, ale ked to funguju na ustach, tak verim ze to nieco do seba ma.

Prosim ta a to si ten zazvor len prilozis na biele miesta a nic viac,ale potieras?a kolko minut si to tam nechavas?

Ahoj, prosim ta a vracia sa ti farba plochy alebo ako bodky?

Dobry den! Ja by som sa takisto chcela podelit o svoje skusenosti s vitiligom, pretoze sa viem vzit do pocitov tych, co s nim bojuju. Zacalo sa mi prejavovat uz pred niekolkymi rokmi, ale snazit sa o vyliecenie som sa zacala asi pred vyse rokom. Dnes sa tym uz netrapim, lebo sa mi zacal tvorit pigment na bielych miestach a nove flaky sa mi netvoria. Mam znizenu funkciu stitnej zlazy, takze ak ma niekto podobny problem, moze mi napisat na moj mail: mihalovna@centrum.sk. Rada poradim. Dolezite je vsak uvedomit si, ze kazdy clovek je iny, preto aj kazdemu moze pomoct nieco ine a zaroven treba verit tomu, ze vitiligo sa da vyliecit.

aj ja predavam novu uplne lampu uvb 311 cena 220eur ak mate zaujem 0915-241-581 aj s okuliarmi

http://www.powerhouse.sk/MELAN... Co si myslite o tomto ludia?

Výhody Airbrush make-upu
o Je odolný proti dotyku, vode, potu, slzám, nerozmazáva sa, nestiera sa, nesteká ani nevybledne. Jednoducho povedané, zostane tam, kde má, kým ho neodlíčite. Odličuje sa rovnako ako bežné make-upy.
o Je to rýchle a jednoduché.
o Pleť vyzerá skvele v priebehu celého dňa - až 18 hodín bez potreby korekcie.
o Zakryje všetky nedokonalosti a vady pleti, tmavé kruhy pod očami či rozšírené póry.
o Sami si volíte krytie make-upu od transparentného až po maximálne.
o Pracuje presne a rovnomerne. Žiadna maska, žiadne nánosy. Zjednotená pleť bez pocitu zaťaženia.
o Pleť je dokonalá aj z bližšieho pohľadu - žiadne zanesené póry či zvýraznené vejáriky vrások.
o Je vhodný pre všetky typy a farby kože.
o Hypoalergénny, nekomedogénny.
o Nie je testované na zvieratách.
o Airbase Airbrush make-up sady obsahujú všetko, čo k airbrush líčeniu potrebujete.
o Svojou vysokou pigmentáciou a ľahkým zložením je ideálny aj pre zamaskovanie tetovania, ktoré si neprajete pri určitých spoločenských príležitostiach ukazovať.
Viac info na :
www.artofmake-up.com

No co sa tyka liecby vitiga exsistuje moznost ako Vitiligo liecit ja som si nasiel jeden produkt na internete sice som si ho objednal az z Australie je to specialny krem vyrobeny z prirodnych bylin a a mam s nim dobre skusenosti jeden top prudukt na Vitiligo.

Dobry den, mozte mi napisat do emailu: viera.kanuch@gmail.com o aky produkt sa jedna a ako sa da objednat. Dakujem

Dobrým prípravkom na zníženie výskytu bielych škvŕn je nimbový olej značky feelgood a v lete u mňa ešte slnenie s faktorom minimálne 20

Ahoj, som sa vylecila - bulharskimi bilinkami. Kazdy ma pravo ci doverovat, ci ne… Som z Bulharska. Mala som 33 rokov a my povedali ze je to len kozmeticky problem. Kozmeticky! Som bola uplne presvedcena, ze liek neexzistuje.Skusala som tolko lekov - nebol ziadny pozytyvny vysledok - kubinsky placentovy krem, lampove svetidlo, a este, a este… Ako som sa dostavala v prace, ako som sa boiala - vyzerala som proste zle… Nebudem vysvetlovat ako som sa citila a kolko lieky som zistila ze su len klamarstvo… Pocula som ze exzistuju bilinki a bylinkovy krem, ktory sa pripravuju len u nas, v Bulharsko. Pouzivala som cai - 3 poh. denne a krem - na flaky. V 3-m mesiace stav bielich flakov uz bol ruzovy, a po 7-m mesiace melanin prisel naspet. Naozaj - flaky uz zacali ist prec. Pokracovala som 9 mesiacov… Uz 12 rokov som v poriadku, v lete sa tesim na slnko, na morie, a nikto my neveri ked poviem ze predtim som plakala a hladala liecbu dlhy cas… Liek na vitiligo exzistuie. Som pripad, ze sa da vyleciit bolest, ktoru liekari neberu vazne. Ked by ste mali nejake otazky - kontaktujte - meil - leo08lion@abv.bg

Ahojte,

kedze na Slovensku na nas doteraz vsetci kaslali a nikto sa nam nevenoval, rozhodol som sa spravit vlastnu webovu stranku www.vitilgoshop.sk kde pisem blogy na rozne temy a kde ponukam aj vsetky produkty na liecbu vitiliga za daleko lepsie ceny ako ponukaju lekarne. Uz som mal toho plne zuby ako vsetci hovorili ze sa neda a zdierali nas z koze za kazdy doplnok. Liecba je mozne ale zacina v hlave, pokial ma clovek zlu zivotospravu a zije v strese, nema sancu sa vyliecit. Ja sa momentalne liecim uspesne, dokonca sa mi repigmentuje najstarsia a najvacsia skrvna na ruke. Viac sa docitajte na
www.vitiligoshop.sk