Vypadávanie vlasov

Koruna krásy, ako sa niekedy hovorí vlasom, môže byť príčinou mnohých trápení. Naša hriva je okrem iného obrazom zdravia. Zmení sa, keď nám niečo dôležité chýba. Keď zrazu máte po česaní plný hrebeň vlasov, nemusí ešte ísť o nič vážne.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5261-vypadavanie-vlasov

vsechny vlasy me uz vypadaly agato [ato] vse to zaclo v Hranicích na Morave

Dobry den.Mám 16 rokov a vlasy mi uz vypadavaju asi pol roka,velmi som z toho zufala uz neviem co mam robit.Kozna lekarka mi predpisuje vodičku Alpicort a vitaminy ale to vobec nezabera.Vyskusala som uz rozne lieky a nic.Niekedy som mala krasne huste kucerave dlhe vlasy ,ale teraz?uz z nich vela neostalo.Musela som ich skratit.A ked to takto pojde dalej pridem o vsetky.Co mam robit?

Dobrý deň Alenka. Hovorí sa u ženy - vlasy,koruna krásy. Je to pravda. Preto skúste absolvovať vyšetrenie štítnej žľazy a dajte si urobiť pečeňové testy. ostatné zodpoviem po Vašom kontaktovaní.

Ahoj Alena,
neskusala si uzivat aj revital revitalon? Vyraba ho firma vitar. Moja sestra mala tiez problem ako s vypadavanim vlasov, tak ich mala aj znicene castym fenovanim. Revital revitalon uziva kazdy den a vysledok je viditelny, vlasy jej spevneli a nepadaju tak ako predtym. Ona je velmi spokojna, myslim ze by si to mohla vyskusat. Plus cena je prijatelna a ako bonus ti to spevni aj nechty :slight_smile:

Ja som tiez skusila revitalon v nadeji ze mi prestanu vypadavat vlasy a budu zdravsie. No miesto spevnenia vlasov mi zhustli a zacali rychlejsie rast chlpy. Bola som z toho dost nestastna… Zial na vlasy to nemalo ziadny ucinok, aspon nie viditelny. Ale to je asi individualne.

ahojte mam problem vipadavaju mi strasne vlasy mam ich masne a musim si ich kazdi den umivat neviem co mam robit nastivila som doktorku koznu ona mi predpisala vodickua alpicorit an nic nepomaha brala som tabletki revalit a ties nepomohlo prosim vas pomozte co mam robit bojim sa ze budem plesata mam 34 rokov prosim vas pomozte dakujem

Mne osobne pomohli čisto bylinné doplnky stravy. Dobré je, že ich môžu užívať i kojace a nastávajúce mamičky. Brala som tieto výrobky na moje migrény a jednou ranou som odstránila dva problémy aj keď som sa na vlasy vtedy nezameriavala /Ale padali strašne. Kaderníčka povedla, že mám len nejakú tretinu zo svojich vlasov./
Cca 4 mesiace som bez migrén a prestali mi padať aj vlasy. Dokonca sa zlepšila ich kvalita a tým, že mi tak nevypadávajú a rastú nové, zdá sa, že zhustli.
Poradím, kde ich nájdete a ako si ich zadovážiť so zľavou. mputzov@gmail.com, 0911/696 646

kolko mesiacov sa moze uzivat revitalon?mozem ho uzivat aj cely rok?beriem ho par dní a vlasy sa mi zlepsili uz vypadavaju menej a su aj na dotyk lepsie

Dobrý deň.Vidím, že nie som sama, že viac a viac žien má problem s vypadávaním vlasov. Milé dámy ja som na tom rovnako.Už asi 4 mesiace mi padaju vlasy.Najprv som si myslela, ze je to nejake obdobie,ale keď vidím ako mi padajú vlasy, som z toho nervózna. Užívam revalid, kožná lekárka mi dala nejáké vodičky, ale nemám pocit, že by mi to pomohlo. Momentálne skúšam talianske produkty na padanie vlasov, a verím, že mi to pomôže. Sú dosť drahé, ale keď to človek potrebuje tak mu na tom nezáleži. Keď mi zaberú dám vedieť čo to je a ako sa to vola, lebo teraz si to vôbec nepametám. Ale je to dost kombinované a treba to dodržiavať.

a pomohlo by ostrihat sa nakratko?

mne tiez padaju vlasy a rozmyslam nad touto moznostou

Ahojte. Mate prosim vas niektora skusenosti s Revalidom?? Vypadavaju mi vlasy uz asi 3 tyzden a neviem preco.

Ahoj. Mne asi dva roky dozadu zacali velmi padat vlasy ked som skoncila s antikoncepciou a revalid mi dost pomohol

Mám 23 a vlasy mi vypadávajú asi pol roka,ale hlavne kúty neviem čo mám robit,mal som nejeké trampoty tak možno kôli tomu,tak dúfam,že sa mi to vylepši,možno to je zo stresov,zatial mam pekné blond vlasy,trápilo by ma keby vypadali.

to ma nenapadlo, ze to moze byt aj z antikoncepcie, ja som ju vysadila asi pred 4 mesiacmi. No revalid som nedobrala cely a aj tak mi vlasy vo velkom vypadavju, neviem, co robit, aj stravu som upravila a nic.

ahoj…ostrihanie ti velmi nepomoze, ja som sa dala a vlasy mi padaju stale.

Ahojte už to trvá dlhšie tuším ešte pred dovolenkou v lete…moc som si to nevšímlaa no ptm ked som si umývala vlasy vždy bola plná vaňa a všetko je od mojich vlasou…nwm z čoho to je žehlila som si aj vlasy ale to iba ofinu…a ačali mi strašne ypadávať teraz použivam revalid ktorý to trochu zmiernil ale nezastavil uplné používam aj niveu na kompletne obnovenie a pantene z nejakyým balzamom a terza je nejaká novinka SCHAUMA Q10 čo stimuluju tvorbu kreatínu tak ešte to vyskúšam ale nwm čo mám robiť poradťe…a je to hrozné nevypadajú mi raz vsetky ??..

Ahojte.Mam 26rokov a strašne mi začali vypadavat vlasy.Po zmyti my ostane vo vani plno vlasov a taktiež pri česaní mi ich na hrebeni moc ostane.A rano na vankusi ich tiez zopar mavam.Brala som mesiac biohar a revitalid a nic.Vidim ako mi zredli.Co mam robit

Mnohokrat je to nejaka vnutorna porucha,stres , pracujem v kozmetickej oblasti 24 r. skuste vyskusat na vnutornu podporu tabletky a po kazdom umyti si vlasy splachnut zihlavovym odvarom ,alebo odvar z lopucha a jemne vymasirovat pokozku, vlasy potom len zabalit do uteraka a ńie hned drasticky rozcesavat, vlasove tuzidla / tekute, peny / sa davaju na polosuche vlasy , pouzivat kvalitne hrebene a kefy s prirodnymi stetinami, ktore pouzivame na vycesavanie hlavne pred spanim…

zdravim treba skusit vitanol c ampulky v kombinacii s lopuchovou vodou a jemne vmasirovat do pokozky na hlave a treba byt v poho lebo stres je spustac padania vlasov okrem ineho s chemiou to netreba prehanat menej je niekedy viac