Vypadávanie vlasov

boli ste u lekara? mal by to vidieť kožný lekár, inak skuste zinok a vsetky b.vitaminy,inak môže to byt po chorobe, pri hormonalnej poruche, problémoch so štítnou žľazou, nedostatok železa alebo pri diétach

A narastu mi este vlasy po vzpadavani ci uz nie lebo mi aj dost zredli

Ano bola som na koznom a dala mi kapsule a aplikort a vobec mi to nezabera.Stale tak isto.

Dobry den chcem sa spytat na Vas nazor ci mate nejake skusenosti a prosim o radu co by ste robili kde sa este obratit alebo uzivat ked uz od lete mi padaju vlasy najviac ked si umyjem bola som aj na odber krvi kde mi zistili zvysene pecenove testy a bola som u koznej ktora mi dala vodicku ale popritom uzivam este zinok +HAIR BOOSTER ale nic mi neprestavaju padat uz 2 mesiace uzivam a vtieram vodicku.CO BY STE MI RADILI???DAKUJEM

Ahojte taktiež mám velký problém z vlasmi mám 22 a už mám na temene hlavy plešinku už nemôžem nosit rozpustene vlasi. moje kedysi husté vlasy sa stali už minulostou a to všetko sa udialo v priebehu 2 mesiacov po vysadený antikoncepcie poradte čo mi pomôže

cavte taktiež mam problémy s vypadávaním vlasov cca 2 roky…chcela by som sa vas spítať či je možné že za to može aj fajčenie.

ahojte,na vypadavanie vlasov aspon mne zabera NEOCAPILje sice drahsi stoji 11 eur ale vydrzi mesiac pri kazdonennom uzivani,mne vlasove korienky spalila kadernicka pri trvalej,mala som aj uplne hole miesta ale teraz je to v pohode aj ked to uz ako bolo predtym nebude

Pekný den prajem.Chcela by som vás poprosiť o radu čo mám robiť mám 42 rokov dlhé vlnité vlasy každý druhý mesiac farbené kvoli už šédinám a strašne mi padajú hlavne pri zmívaní plná vaňa.Okrem toho mám veľa lupín suchú pokožku až chrasty a vlasy jemné ako páperie ktoré mi začali aj elektrizovať .Chcela by som aby boli aj pevnejšie dakujem

ahoj inka,radim ti len jedno chod čo najríchlejšie ku kožnej lekárke!!!moj osobný nazor je taký že je to alergická reakcia!

inka radím ti len jedno čo najskor vyhladaj kožnu lekárku!!!podla mna to je alergická reakcia.

L-Recapin niečo o tomto prípravku máte v pošte.

koncom zimy a v predjari mame nedostatocny prisun vitaminov a stopovych prvkov, malo zeleniny, lieky pri kazdom pichnuti, stres ,atd.
skuste najprv doplnit si selen, zinok, ap.napr. tekvicovy olej, alebo tekvicove semienka, zeruchu, obmedzit stres zvysit pohyb, aby sa zmenila aj latkova vymena.az potom pripravky na vlasy a tu je skala taka siroka od lopuchovej vody cez pripravky s kyselinou listovou olivovy olej med mlieko atd.treba vyskusat, aby ste nevyvolali alergicku reakciu, kazdy sme citlivy na nieco ine. ale v prvom rade zmeny na kozi vlasoch bolesti klbov atd . signalizuju, ze nefunguju , alebo zle funguju vnutorne organy

Dobry den.Mam zvysenu cinnost stitnej zlazy a strasne mi vypadavaju vlasy.lekarka my povedala ze je to normalne a ja viem ze to suvisi s mojou diagnozou ale mam svoje vlasy rada a mam len 18 nechcem o ne prist.co mam robit?

Zdravim ta, ak ti mozem poradit, daj si vyhladat na Google - vitajod, je tam prednaska biochemika, ktory sa 40 rokov zaoberal poruchami stitnej zlazy. Je to nieco uzasne aj ten produkt o ktorom tam hovori. Lekari iba podavaju hormony, ktore stitnu zlazu iba nicia. Tiez mam problemy so stitnou zlazou.

Dobry den, mam len 19 rokov a strasne mi vypadavaju vlasy. Umyvam si ich kazdy den samponom, lebo ich mam rychlo mastne. Moze to byt pricina? Co by mi mohlo prospiet, mozno nejake vitaminy? Dakujem

Dobry den!
Mam 26 rokov a vlasy mi zacali plosne vypadavat asi od 12 rokov. Opakuje sa to priblizne kazdy rok, niekedy az dva krat za rok. Zvyzajne mam jednu-dve plesiny na hlave. Na roznych miestach, momentalne na dost viditelnom mieste, no nastastie to moje kucerave huste vlasy prekryju. Nikto nevie, co by to mohlo sposobovat, rodicia mi viedli podrobne zaznamy o vypadavani, rocnych obdobiach - bohuzial ziadne suvislosti. Osobne si myslim, ze je to sposobene jednorazovym navalom stresu, lebo ja sa inak nestresujem, vlasy mi vzdy spat dorastu. Vyskusala som za tie roky asi vsetko. Pomaha lopuchova voda a vitaminy doda aj Revalid.

Zdravím vás. Mám 21 rokov a vlasy mi vypadávajú už asi 2 roky. Skúšala som všeličo možne cez tabletky, šampony, vodičky a stále vypadávaju, síce mierne, ale už sa ani náhodou nepodobajú na hrivu akú som mala kedysi. U lekárky mi zistili, že som anemička (nedostatok železa) a že je to z toho a predpísali mi lieky. Už doberám druhé 3 mes. balenie a vlasy stále vypadávajú. Som z toho strašne smutná a neustále na to myslím :frowning: Poradte mi prosím. Neviem teraz, mám ísť ešte aj ku kožnej?

Ahojte, mam 19 rokov a uz cca 2,5 mesiaca mi padaju vlasy :frowning: Na zaciatku to bolo nenapadne, len som si pocas dna nasla par vlasov na pleciach a pri umyvani mi ich par vypadlo ale nic extra, tak som si kupila Revalid kapsule a Vichy sampon proti vypadavaniu vlasov a myslela som si, ze sa to zlepsi, ale spravila som sprostost, ze som hned nebezala na kozne :frowning: Cely cas som si len namyslala, ze je to zo stresu z maturit (strasne som sa stresovala a teraz to len lutujem, ze som to brala tak vazne) No ale asi po 6 tyzdnoch sa to zrazu brutalne zhorsilo, zacali mi vypadavat doslova hrste vlasov, tak som konecne vyplasena bezala ku koznej, ta mi vlasy podusíkovala a predpisala mi Alpicort F a 1% kapsaicínovú tinkturu (o tej som sa docitala, ze robi s vypadavanim vlasov hotove zazraky), tak len dufam, ze sa to zlepsi, lebo ak to takto pojde dalej, tak som o 2 mesiace plesata :frowning: uz nosim vlasy len zopnute, lebo uz som na to nemala nervy kazdu chvilu si oberat z pliec kopu vlasov :frowning: a pri umyvani mi ich vypadne tak 200+ a mam pocit, ze je to zo dna na den horsie :frowning: Len chcem poradit ostatnym, urcite chodte cim skor na kozne, pretoze vypadavanie vlasov sa spravidla vzdy zhorsi, aj ked je to na zaciatku nenapadne, tak to urcite nepodcente ako ja :frowning: Drzim palce vsetkym :wink:

Je to normálne aby mladým ľuďom padali vlasy? Je to hrozné, mám 21 a o polovicu menej vlasov, ako som mala pred tým. Mne začali padať vlasy tak pred 2 rokmi, prvý rok som si to ani tak nevšímala, až potom, ked boli všade po dome moje vlasy a v mojej izbe ani nehovorím, tak som si kúpila zinok, potom šampóny, vitamíny a nič, asi tak pred pol rokom som už bola nútená ísť kožnej, pretože na predu hlavy sa mi začala robiť normálne plešinka. Kožná mi spravila všetky vyšetrenia a skonštatovala, že je všetko v poriadku a predpísala mi Chronostim od firmy Ducray, keď som prišla do lekárne, skoro ma hodilo o zem, cena 40 euro, no ale kúpila som, používala som to tak mesiac a vlasy fakt prestali padať, lenže po pol roku mi začali padať znova, takže som si teraz znova musela kúpiť chronostim, a prestali padať už po týždni a pol, kúpila som si aj minerály na vlasy. A budem to užívať asi stále, pretože je tam napísane, že sa to dá aj preventívne 3 krát do týždňa ten Chronostim, takže tak, bez vlasov si nedokážem predstaviť život a nič iné mi nepomohlo, budem musieť vyhadzovať veľa peňazí, lebo naši doktori prd vedia, predsa vlasy nevypadávajú bez príčiny.

Tiez som nedavno vysadila antikoncepciu. Ani by ma nenapadlo, ze to moze byz z toho. Ale dlho som brala Roaccutane koli akne, takze pravdepodobne to moze byt aj tym. Za koznou nemam chut ist. V minulosti ma dopovala antibiotikami a po tej liecbe vsetkym moznym mam dost. Ale mne sa robia aj take tvrde lupinky na rozhrani vlasov. Stale je to cervenkaste, podrazdene. Neviem, co sa to deje a skusala som aj prirodne sampony ale nic nepomohlo.