Vypadávanie vlasov

s tou prvou vetou suhlasim, to bez mihnutia oka, tiez som nato prisiel, ved prave to, ze aj ja a uz som zacal chodit zakazdym do inej lekarne, lebo mi to bolo cele divne, ze kazdu chvilu som nieco ine hladal, skusal, takze mam tomu rozumiet tak, ze hodnotis toto svoje rozhodnutie za spravne?

Ja sa ti necudujem.
Viem presne o com pises, co mas na mysli. Pre mna to nie je nic prekvapive, kedze som si tym presiel.
Hodnotim to ako spravne, pretoze transplantacia vsetko v mojom zivote zmenila od zakladov :slight_smile:

To si neviem ani len predstaviť, že človek sa snaží a nevidí žiadne výsledky. Treba asi tie možnosti využiť pokiaľ sa dajú a pokiaľ vlastne sú :slight_smile:

tymito slovami si dal aj nam, nasej rodine a najma mojmu muzovi nadej, zacal viac o svojom probleme rozpravat a povedal, ze ak by mu to pomohlo, ze by bol ochotny aj nieco taketo absolvovat, len ma obavy, ze akoby to cele prebiehalo aj to zotavovanie, ako vlasy zacnu rast kedy ako to vlastne tie mesiace po zakroku je?

To som rad, je to tak, ze treba nabrat odvahu a ist do toho, samozrejme treba si zvazit vsetky pre a proti, ale nejako netreba nad tym prilis spekulovat pretoze cim viac nad tym bude rozmyslat, tym viac bude na vazkach, najvhodnejsie je ked sa rozhodne, ze by to vyskusal, ist co najskor na konzultaciu a uz ked bude mat konzultaciu za sebou uz bude inak premyslat, uz to bude ine :wink:

Je niečo na tom pravdy, že nie každy môže ten zakrok absolvovať? Nevidel som nikde, že by si mi napísal, preto sa ťa to opýtam ešte raz, že ako je to v tomto smere. Rád by som vedel na čo sa pripraviť, lebo chcel by som ísť do toho, zrejme je to ozaj jediná možnosť :wink:

ja som si to tiez nevedel a hlavne som si to nechcel predstavit, ale vypalilo to tak ako vypalilo a s tym uz nenarobim absolutne nic, uz len hladat ine moznosti a chopit sa ich :wink:
@dusanoo17 vsetky pre a proti? ma transplantacia nejake nevyhody z tvojho pohladu kedze s tym uz mas skusenosti?

Veľmi dobré je najskôr posilniť vlasy, tu máš pár tipov: http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-zdravsie-vlasy/

Nema nevyhody @gramono aspon teda nie z mojej skusenosti, nemam pocit, ze by mala nejake nevyhody prave naopak. Ale tak kazdy ma ine dovody preco ano a mozno aj preco nie, tak sa musi na to triezvo pozriet a zvazit si to :wink:
Nechcem byt drzy @veribr, ale ked ma clovek uz problemy, tak toto je na nic tieto rady :wink:

Treba si pozrieť čláky, nikdy nie je neskoro. Zas práve keď sú problémy, treba sa držať nejakých tipov ako zakryť nedostatky a dbať aby sme čo najmenej zaťažovali vlasy. Ten článok je o tom. Nie o liečení vypadávaní vlasov, ale o tipy zakryť nedostatky kým posilňujeme vlasy :slight_smile:

ja si to sam zvazujem, to je snad jasne, len predsa len by som toto chcel pocut od niekoho, kto to uz ma za sebou, kto uz vie ako to cele prebieha aj ta samotna transplantacia a najma ci ma zmysel do toho ist, co to vsetko obnasa a podobne, takze tvoj nazor ma potesil

Budem ti držať palce, ale podľa mňa by si mohol transplantáciu vyskúšať, keď čítam, koľko výhod to má a že ozaj môžeš mať späť stratené vlásky, tak je to podľa mňa skvelé a stojí za to do toho ísť, len treba nabrať odvahu, nečinné prizeranie nič nepomôže :wink:

Môjmu bratovi pomohlo, keď išiel na kliniku, kde transplantáciu vlasov robia a tam sa priamo poradil s lekármi, že čo by bolo najvhodnejšie v jeho prípade.
A vtedy si uvedomil, že musí ísť do toho, lebo že nič mu nemôže pomôcť viacej.

Sisuliyk aj jemu si myslim, ze by to pomohlo. Mne robili transplantaciu na Geve klinike v Kosiciach a poviem ti, ze si myslim, ze to bolo v zivote moje najlepsie rozhodnutie za posledne roky. Pretoze mi to zmenilo zivot od zakladov, to je tak ked dlho nad niecim premyslas, vies, ze to chces a ked konecne to pride tak to je uplne o inom, podla mna cim clovek viac vaha tym horsie, pretoze furt veri, ze same sa to spravi, ale nespravi. Taka je pravda.

skuste zmenit vlasovu kozmetiku a navštivte svojho lekara

ahoj viem ze tato tema tu bola uz davno ale mam taky isty problem ako ty . Chcem sa len spytat ci ti nieco pomohlo.Dakujem

skuste tuto masku https://www.notino.sk/lee-stafford/hair-growth/ sama som ju použivala, ma dobru konzistenicu a po cca mesiaci bolo vypadavanie vlasov polovičné.

Pomohlo ti to úplne??

pochybujem o tom, vypadavanie vlasov sa neda len tak zastavit

čo skusit nejaky dobrý a kvalitný šampon, alebo masku proti vypadavaniu vlasov? SKušala si niečo?