Vypadávanie vlasov

vraj aj ten parusan, co reklamuju, ze je celkom fajn, ale neviem nemam vyskusane

nejaké masky na vlasy na to tiež su. Ono vela pripravkov je proti vypadavaniu vlasov. Len treba hladat. SKus mrknut na Notino, tam toho tiež maju mraky

Len 1% z toho množstva prináša aspoň nejaké výsledky, aj keď mnohokrát malé

dina, ale tak to na to asi kazdy musi prist sam

Niekto kto nema nejaky rapidne velky problem tak tomu to relativne z casti moze pomoct

čo sa tyka vypadavaniu vlasov, velmi si chvalia tuto vlasovu kozmetiku https://www.notino.sk/lee-stafford/

ze by stres bol najvacsim spustacom??

Asi áno, ale tak ccela som napísať ako to reálne je :wink:

A pre chlapov zeny mate nieco ucinne? Mojmu drahemu zacina plesinka a chceli by sme to nejako zastavit, len ako? Poradte nieco!

Dobrý deň, mne začali posledný rok vypadávať vlasy bohužiaľ súvisí mi to aj s hormonálnymi zmenami. Skúšala somnaozaj všetky možné produkty z lekárne ale nič mi nepomohlo. Kamarátka mi raz poradila olej z egyptskej čiernej rasce, že ona ho užíva a zlepšila sa jej pleť a nelámu sa jej tak vlasy tak som to skúsila. Môžem naozaj prehlásiť že prírodné riešenia sú naozaj to najlepšie užívam ho už 2 mesiace a vidím výsledky, vlasy mi už tak veľmi nevypadávajú dokonca mám ich aj lesklejšie. Momentálne skúšam aj sénovku grécku v semiačkach na hormonálne zmeny tak verím, že mi to ešte viac pomôže. Len chcem odporučiť aby ste užívali radšej prírodné produkty bez pridavných látok, najlepšie 100% produkty alebo bio či certifikovanej kvality.

Hormonálne zmeny dokážu veľa vecí ovplyvniť :confused:

vlasy mi vypadavaju a začinaju sa mi tvorit šediny a vlasy si pravidelne farbim. Viete mi na to niečo poradit?