Wobenzym

Uzivate alebo ste niekto uzival Wobenzym? Pomohol vam? a Preco ste ho pouzivali?

1 Like

Ja som ho uzivala po uraze. V zime som si zlomila ruku na lyziach a Wobenzym mi pomohol aby sa mi zlomenina rýchlejsie zrástla

1 Like

Ja uzivam Wobenzym uz dlhie hlavne ked su zmeny pocasia tak si ho nasadim a uz rok a pol som nebola vobec chora

1 Like

A na zaciatku si ho ako dlho musela uziovat kým sa dostavili prvé vysledky?

Tak prve ako take vysledky som videla po mesiaci kedy som prechladla ale neprerastlo to do horucky ako predtym ale pri záploch a hlavne opakovaných zapaloch a znizenej imunity to treba brat dlhodobo vtedy vidno výsledok.

Ja som mala taktiež problémy s oslabenou imunitou, byvala som casto chora, zapaly priedusiek a opakovane mykozy. Odkedy uzivam Wobenzym vsetky moje problemy su minulostou.

A ako dlho ho teda uzivas a ako dlho ho treba uzivat?

Ja ho uzivam 3 mesaice ale tento posledyn uz nie pravidelne hoci by som mala :slight_smile:

A po akom case sa Ti polepsilo?

tak oslabenu imunitu dat dokopy to je beh na dlhe trate, takze ziadny zazrak zo dna na den cakat nemozes, ale ked budes poriadne ho uzivat tak si mozes byt isty, ze za mesiac si fit :)

To mi je viac ako jasne, ale mam dolezitu akciu za tri tyzdne a potrebujem byt dovtedy fit, tak som chcel vediet, ci by som to stihol keby som zacal uz teraz uzivat wobenzym.

myslim, ze pokial s nim zacnes este dnes popripade zajtra tak je velka pravdepodobnost ze sa z toho dostanes. Zvykne zaberat prekvapivo rychlo, ale hlavne to dlho neodkladaj.

Wobenzym som skúsila nasadiť synovi pretože mal chytené priedušky a akoby zázrakom sa z toho dostal. Takže myslím, že oplatí sa to aspoň vyskúšať a uvidíš sám.

bol som si ho kupit, zacal som ho brat a uvidime. Zvysil som si davku, tak snad sa z toho vyhrabem co najskor :)

ja som wobenzym bral tiez dlhodobo, nakolko sa moja imunita uz nedala nazvat imunitou. kazdu chvilu nachladnuty, nadcha, kasel, neustale bolesti hrdla.. a ked som sa z toho po mesiaci ako tak dostal, mal som taketo stavy o 2 tyzdne opat :(

vyskusal som secko mozne, vitaminy, cajiky, zmena stravovania, viac pobytu na cerstvom vzduchu, precital som snad kazde forum na ttuto temu a tam som narazil na to, ze strasne vela ludi odporuca prave wobenzym. objednal som najvacsie balenie, ktore je cenovo najlepsie prave ak sa chystate uzivat tento liek dlhodobo a bral som ho asi mesiac.. nachladnutie sa vratilo, ale uz v ovela zmiernenej verzii, co ma len presvedcilo. teraz ho beriem asi 3 mesiace a vidim vysledky, ocakaval som opat zname symptomy a tie sa nedostavili :) u mna teda urcite ano, odporucam vsetkym imunitne oslabenym :) inak na tomto webe najdete vsetky informacie pohromade http://www.wobenzym24.sk/ - zlozenie, davkovanie, aj kopec odpovedi na rozne otazky :)

Mám syna po operácii kolena, museli mu dávať šróby pretože sa pri futbale nepekne zranil a už nebolo inej možnosti ako operácia. Teraz by sa opäť chcel čo najskôr vrátiť na ihrisko, lenže nevieme za aký čas to bude možné. Lekár tvrdí, že to môže trvať aj vyše roka.. Neviete mi povedať, či by vedeli enzýmy pomôcť aj s takýmto problémom?

po takej operacii je jasne ze zotavit sa nebude malina...bude to trvat dlhu dobu pokial niecim to zotavovanie nepodporite.. enzymy su pri zotavovani velmi prospesne.. :)

Tak to nám je jasné že jednoduché to nebude, ale hľadáme možnosti či vôbec bude možné aby sa skôr zotavil. Je to pre nás veľmi dôležité aby sa z toho pozbieral čo najskôr. A ja som čítal o enzýmoch že tiež sú určené na takéto pooperačné stavy, len by som rád vedel či s nimi má niekto osobnú skúsenosť pri podobnom probléme.

ja s nimi síce nemám osobnú skúsenosť, ale môj priateľ áno..takže ak potrebuješ niečo vedieť kľudne sa pýtaj sa ja sa opýtam jeho..my sme sa tiež trápili kým sa dal dokopy po zranení ale podarilo sa.

Bral enzýmy, konkrétne wobenzym alebo nejaké iné? Ako si ich dávkoval? pretože čo som čítal, tak tam vraj je rôzne dávkovanie od toho o aký problém ide. Neviem ale čo je na tom pravdy.