Wobenzym

lacomatej cauko my sme brali doma wobenzym aj ja a aj moj priatel, ked sme mali zdravotne problemy a vdaka nemu sme sa postavili na nohy v pomerne kratkom case. Co je pravdy na tom davkovani? no ono to tak je. Kazdy problem si vyzaduje ine mnozstvo enzymov, to znamena ze aj ine davkovanie. Je rozdiel ci je clovek po operacii, ci ma problemy ja neviem s mykozami, s nejakymi zapalmi alebo ci ho berie len preventivne :wink:

vlaďa ty si mala aké problémy, keď Ti pomohol? ženské či niečo iné? mňa trápia mykózy a celkom už som z toho zúfalá, preto už som rozmýšľala, že by som aj enzýmy začala brať len neviem či ozaj majú takú silu aj pri takýchto problémoch :frowning:

veru aj mna si zenske problemy nasli a nevedela som kam skor, najskor som bola v tom ze som to prehnala s intimnou hygienou a az potom, ked som zacala enzymy brat sa ukazalo kde bol realny koren problemu :confused:

Ale veď mykózy to sú vlastne zápaly nie? a keďže enzýmy majú protizápalový účinok tak je podľa mňa normálne, že pôsobia ako majú a že dokážu ženu dostať aj z takýchto našich ženských problémov. Ženské problémy nie sú sranda, vedia často skomplikovať život, ale netreba sa s nimi naučiť žiť,treba ich riešiť,

zrejme ano, v konecnom dosledku. Nie su sranda, je jasne ze v zivote sa s nimi popasujeme kazda ale bolo by fajn keby sme vedeli ako na ne aby sme sa ich zbavili co najskor, lebo ja ked som mykozu mala prvykrat tak som zostala vystresovana co som zanedbala a skusala som vsetko mozne od vymyslu sveta

Uzival som 200ks Wobenzym po operacii,vymene bedroveho klbu za implantat,3x denne po 10 tabl.,pomohol mi.Rana sa skorej hoji.Po 10 tyzdnoch marodky sa vraciam do prace.

Ladislav ahoj ty si ho bral aj pred operáciou či len po operácii? ako je vhodné ho brať? Môjho chlapa tiež čaká operácia a dosť náročná, povedali mu lekári že približne odhadujú dobu liečenia na rok čo sa nám zdá teda dosť na margo toho, že predsalen staviame dom, aj do práce treba chodiť a podobne :frowning:

prečo sa o tomto neporadíš s lekármi? že či by nevedeli nejako mu poradiť niečo aby sa z toho dostal čo najskôr aby mohol fungovať v pohode aj doma aj v práci? veď lekári by mu mali vedieť pomôcť a poradiť nie?

ale tak je na tom mnoho žien. Mnohé ozaj nevedia, kde sa mykóza vzala a prečo. Najmä keď príde z ničoho nič… ako moja kamoška hovorí, ale ono je podtstané si uvedomiť, že tá mykóza vôbec nepríde z ničoho nič, ale jej predchádza mnoho príznakov, len sa treba sledovať

to je ten problem, ze malo sa sledujeme niektore…niektore az prilis, ale ja som z tych co sa sleduju malo, ktore neustale zdravie odkladaju na neskor a vobec problemy neriesia az nezacnu komplikovat zivot viac ako je “normalne”

Chuanti a kde sa mykoza vlastne berie? co ju sposobuje? rozne vonave vlozky a tak nie? ked to zene nesadne tak vacsinou z toho byva mykoza alebo sa mylim? ako dlho ste mykozu s enzymami liecili?

ahoj u mna to bolo tak ze som brala ho niekolko mesiacov, ty musis na sebe badat ako to je, ci sa tvoj stav co sa tyka mykozy zlepsil, ci si sa niekam posunula alebo ci ti to nic nedalo. Podstatne je ale aby si enzymy brala pravidelne ak teda do nich pojdes pretoze pravidelnost je alfou a omegou vsetkeho :wink:

to mi je jasne ibaze mi nejde do hlavy to cele ze ako enzymy posobia, ked mam pocit ze mykoza je sposobena zlou hygienou, nemyslim tym nedostatocnou ale myslim ze pouzivanim mydla ktore telu nevyhovuje a podobne veci s ktorymi myslim ze sa potykame velmi casto. Pravidelne, kolkokrat za den?

Pretože vieš akí sú niektorí lekári, to je ťažko. Ja radšej sa takto opýtam a budem aspoň vedieť z prvej ruky informáciu o tom, či sa ho oplatí brať, ako často je to vhodné. Predsalen je to iné keď mi poradí človek ktorý má s ním s braním skúsenosti.

Pokiaľ sa chce skoro zotaviť tak z môjho pohľadu je na mieste začať s braním wobenzymu, aj keď čo som čítala tak je vhodné ho začať brať po zákroku akurát v čase keď telo je už po a je na čase začať s liečbou, s rýchlejším vyliečením, vieš čo myslím nie? tie dávky sú vyššie na začiatku keď si pozrieš normálne stránku webovú tak tam nájdeš dávkovanie pri jednotlivých zdravotných problémoch

Viem čo myslíš. Áno? na stránke si to viem nájsť? tak to idem pozrieť ako to je s dávkovaním. Asi to budeme teda musieť tak riešiť. Dokedy je ale potom potrebné aby wobenzym bral v takých zvýšených dávkach? aj máme informovať o tom lekárov, že ho berie na rýchlejšie zotavenie či nee??

Pokým nebude fit, keď už bude dobre na tom a aj lekári zhodnotia, že áno už sa to zlepšuje tak kľudne dávky môžeš znížiť. nie je to potrebné pokiaľ nemá nejaké zdravotné problémy, aj keď tým že im to oznámite nič v podstate nestratíš :slight_smile:

tak tvoje pocity su zle vobec to nie je zlou hygienou ani nicim takym. Ten pociatok tej mykozy je hlboko v tele zeny :slight_smile: mykoza sa k zene dostava prave vo chvili ked imunita je na tom zle a to telo uz dalej nevladze :slight_smile: a tie enzymy ten problem v tele vyhladaju a ho riesia, liecia :slight_smile:

hmm to by som nepovedala, ze to moze takto posobit, ze by ozaj dokazal napriklad taky wobenzym vyhladat ten dany problem. Som sa pytala ale asi si to prehliadla ze ako casto treba enzymy brat? pisala si ze je dolezita pravidelnost len som sa nejako nedopatrala k tomu co to znamena pravidelnost, kolkokrat denne, ci kazdy den alebo jaks… :slight_smile:

Dobre tak sa začnem tým riadiť a uvidíme, čo mu povedia lekári, keď sa bude dávať do poriadku, takže nemusím sa nejako obávať toho že nebudem vedieť, kedy dávky znížiť alebo tak :slight_smile: super, ja som mu už balenie kúpila, ale zatiaľ len také menšie, ibaže som to nedomyslela, keďže bude musieť brať zvýšené dávky :confused: