Wobenzym

viera ahoj - ako na tom si? riešili ste to s lekárom? chcela by som vedieť či ste nejako pokročili. Dcére sa zivla noha pred pár dňami a má to fest opuchnuté a kamarátka mi odporučila, že by som jej mohla skúsiť nasadiť enzýmy, myslíš teda, že to je dobrý nápad?

Videla som tvoj komentar tak som ti chcela napisat moj nazor a skusenost na enzymy. Davnejsie mal mm problem s nohou, nepekne sa zranil a dokonca ho cakala operacia. Noha nonstop opuchnuta, same kremiky a neviem co nic nepomahalo. Potom som sa rozpravala s lekarom ktory mal mojho mm operovat a on mi povedal ze taky wobenzym a celkovo enzymy by mohli pomoct pri zotaveni. Tak sme do toho isli a mali velky podiel na tom ze moj drahy sa z toho pomerne dobre a rychlo dostal.

Nie to je to poslednú čoho by si sa mohla obávať, to budeš aj ty a aj lekári vidieť akým smerom to ide, či sa zlepšuje a za akú dobu a tým pádom budete znižovať. No malé balenie sa moc neoplatí keď je potrebné brať zvýšené dávky, ale veď nech to využíva a potom kúp rovno to veľké, nech nemusíš každú chvíľu kupovať :slight_smile:

Áno riešili sme to aj s lekárom povedal, že stratiť nemáme čo že teda nech do enzýmov ideme a samy uvidíme ako to časom bude. Tak berie a čakáme čo sa bude diať, ale snažím sa veriť že to bude dobré a čím skôr sa z toho dostane. Takže myslím že aj tvojej dcére by si mohla ich nasadiť aby aj opuch zmizol :slight_smile:

Tak to si aj mna potesila touto spravou ze do toho idete. Dufam ze enzymy pomozu rovnako ako aj nam. Ja som po tom vsetkom bola nesmierne stastna, ze sme sa na to dali, ze sme necuvli len preto ze sme nemali predtym o tom nejake znalosti :slight_smile:

Verím že áno zatiaľ to vyzerá že sme na dobrej ceste, tak dúfam, že to tak bude pokračovať aj naďalej, je to pre mňa nesmierne dôležité aby nám tento liek pomohol aby sme mohli čo najskôr plnohodnotne fungovať ako rodina a všetko spolu podnikať :slight_smile:

Ďakujem vám za rady, pomohli ste mi :slight_smile: keď som si prečítala, čo ste mi písali, tak som to len riešila a neozvala som sa čo ma mrzí, keďže vám môžem ďakovať za to že postupne sa zotavujeme a opuch ustupuje :slight_smile: niet väčšej radosti ako keď vidím že niečo ozaj je účinné a dokáže nám to pomôcť

Mam radost ked citam tieto vase komentare, verim ze ste rovnako radi ako aj ja ked mi lekar pre mojho manzela odporucil enzymy. Bola to rada na nezaplatenie za ktoru mu dakujem, akoze tie zaciatky boli vselijake mysleli sme ze do toho nepojdeme ked o tom nic nevieme a pozri isli sme do toho a sme radi :slight_smile:

pozerám že viacero z vás tu má s týmto liekom skúsenosti - ale viete mi prosím vás napísať niekto na aké problémy vlastne je? je len čisto na imunitu alebo sa dá aj pri iných problémoch využívať, užívať? :slight_smile:

neviem ci si citala vsetko co som ja pisala alebo nie :slight_smile: Mojho manzela cakal zakrok a riesili sme ako najrychlejsie po zakroku sa bude moct zotavit, co spravit preto aby sa co najskor vratil do normalneho bezneho zivota aby proste z nejakeho takeho toho svojho kolobehu nevypadol a dosli sme k tomu ze enzymy su v jeho pripade velmi dobrou volbou :slight_smile: ale su napomocne aj pri imunite, aj mykoze ako som sa docitala a pod.

Lenže môže pomôcť človeku aj keď sa mu opakuje chrípka, nádcha a podobne? Či v tom prípade to nemá nič s imunitou tak ani enzýmy nie sú schopné pomôcť?
Ségre sa furt opakuje nádcha, kašeľ a už je z toho zúfalá a že lekári jej furt to isté dávajú a jej sa to mesiac čo mesiac vracia :frowning:

Nie, len som to tak preletela :slight_smile: ale mňa by skôr zaujímalo ako to je pri takom zdravotnom probléme ako je napríklad skleróza, kamarátke nedávno diagnostikovali tento problém a je z toho celkom na nervičky, keď na ňu prídu stavy, tak by som jej chcela nejako pomôcť a keď som zbadala, že enzýmy tak mi napadlo, že či aj tie nemôžu nejako pomôcť aj pri takomto síce vážnejšom probléme, viete mi o tom niečo povedať?

podla mna pri takomto probleme je dobre liecbu Wobenzymom konzultovat s lekarom, pretoze skleroza je dlhodoba choroba a myslim ze pri nej bude potrebne riesit dlhodobu liecbu tymito enzymami, pozerala som aj pribalovy letak co mame doma a tam sa pise aj presne davkovanie, ale je tam aj odporucanie na riesenie to s lekarom a myslim ze v tomto pripade by to bolo asi aj najvhodnejsie :wink:

praveze ja by som povedala ze tieto opakujuce sa problemy co si vypisala su znakom prave toho ze nieco sa deje s imunitou, alebo ze sa s nou uz nieco udialo a je potrebne aby sa opat vzchopila a zacala cele telo branit :slight_smile: co jej lekari davaju? antibiotika alebo co take? Tie vacsinou dokazu tiez len viac tu imunitu potlacit preto treba sa najma na liecbu imunity zamerat :wink: takze ano bolo by vhodne skusit enzymy

Antibiotiká dokážu imunitu potlačiť? Nerozumiem kam týmto akože smeruješ? Ako ju dokážu potlačiť? Myslíš, že ju nejako dokážu oslabiť a podobné veci, alebo neviem si predstaviť čo tým myslíš. Veď oni by mali byť ale v konečnom dôsledku prospešné aspoň teda podľa lekárov nie?

Ani nehovor - dcéra teraz už pomaly skáče čo už je to s nohou lepšie, ale aj tak nejako nemám odvahu aby ešte Wobenzym nejako vysadila, predsa len nech sa to zahojí poriadne. Po opuchu už ani stopy ale tožvie ako sú na tom všetky tie kostičky a podobne :slight_smile: ale som rada, že už nekričí pri každom pohybe že ju to bolí. Málokedy si dám poradiť ale v tomto prípade som rada, že som si dala

kam tymto smerujem? ved chcem aby vedela ako to vlastne s antibiotikami je, ze ked ich clovek berie, tak imunita proste klesa, telo viac oslabuju. Preto je dobre, ked uz teda ich lekar predpise brat s nimi aj lieky na liecbu imunity :wink: aby neoslabovali telo. Ved na niektore problemy su prospesne, nehovorim, ze nie, ale na samotnu imunitu moc nije.

Ako vidím, tak nie som jediná ktorá nemala o mnohých veciach ani len poňatia, ešteže som sa dozvedela ako to je s enzýmami a s ostatnými doplnkami kadejakými. Lebo tiež by sme skúšali aj naďalej kade čo všetko možné a dúfali v dáky zázrak ktorý by ani neprišiel. Málo zrejme venujeme zdraviu pozornosť :open_mouth:

nie je to o tom, ze malo venujeme zdraviu pozornost. Ono pokial clovek fakt nepatra po tom, co by mohlo pomoct pri probleme, tak sa nema z kade taketo veci dozvediet. Tiez keby ma neprinutili zdravotne problemy zaujimat sa o to ako je to s enzymami, s antibiotikami, celkovo s imunitou a takymito vecami tak by som nevedela dodnes. Najviac cloveku da, ked ma snahu pomoct si sam a hlada moznosti :slight_smile:

Tak toto som nevedela. To som rada, že si mi to takto objasnila. Aj keď moc teda dobrá správa to nie je ale aspoň už viem na čom som. Lieky na liečbu imunity máš na mysli napríklad teda wobenzym hej? Aby som tomu dobre rozumela. Môže brať tieto lieky každý človek alebo je tam nejaké obmedzenie, že niekedy nie je vhodné ich brať? Predsa len asi je rozdiel aj v tomto medzi liekmi a vitamínmi na imunitu, či?