Wobenzym

Môžeš sa, enzýmy aj u nás užívame skoro všetci, preto sa nám osvedčili pri mnohých problémoch, ktoré nás trápili a s ktorými sme nevedeli inak bojovať a nakoniec sa enzýmy ukázali ako veľmi dobrá voľba, ktorú by som dnes s odstupom času už nemenila :wink:

Ani ja by som to nemenila, lebo dokážu pomôcť ozaj pri mnohých problémoch, čo je ich veľkou výhodou a hlavne dokážu aj v chrípkovom období udržať zdravie v kondícii, že chrípka telo neohrozí, čo je podľa mňa super,
len je dôležité pravidelné užívanie :slight_smile:

Moja mama užívala aj babka obidve po operácii. Rýchlejšie sa zahojili rany. Je to vyborna vec. Ale je dosť drahy.

dakujem vsetkym, ktore ste mi napisali, Wobenzym uz mam naordinovany, nasadila som si ho, uzivam ho a som zvedava ako to pojde, ake budu moje nasledujuce dni, tyzdne a mesiace, som na to nesmierne zvedava ako sa budem citit, ci ma nebude ohrozovat nejaka chripka, ak sa objavi v mojom okoli u niekoho, normalne som nedockava ako to pojde dalej, ale budem sa snazit vam dat info :wink:

DARKADRAHA už je to niekoľko mesiacov čo si písala, že máš enzýmy naordinované, ako to vnímaš po niekoľkých mesiacoch?

DARKADRAHA keďže si mi ešte neodpísala, tak som si povedala, že si prečítam ešte raz poriadne všetko a vezmem si z toho niečo, hlavne aby som urobila v živote nejaký posun aby som niečo skúsila, aby som sa aspoň pokúsila o zlepšenie :slight_smile:

ahoj, prepac mi, ze ti pisem az po nejakej dobe, ale uz mi je dobre, tak uz mam miliardu aktivit zase a neviem pomaly ani kde mi hlava stoji, preto az teraz, ale tak snad nevadi, citim sa super, normalne az nechapem ako som sa mohla s tymi problemami predierat zivotom, teraz mi je stokrat lepsie a hlavne citim, ze aj energie mam viac, nie som uz ani unavena :slight_smile:

DARKADRAHA nevadí, ako som ti písala prečítala som si o Wobenzyme všetko, čo ste písali a na základe toho som sa rozhodla, že si ho kúpim a vyskúšam čiže som sa na to dala aj bez toho, že si mi napísala, ale aj tak ďakujem, že si sa mi ozvala a že si mi potvrdila, že som sa rozhodla dať sa na správnu cestu :slight_smile:

to som rada, ze ti to pomohlo posunut sa dalej, urobila si dobre, ze si sa takto rozhodla, uz aj uzivas?
mne tiez trvalo daky ten cas, kym som si uvedomila, ze enzymy su spravna cesta, ale je to tak, lebo vedia pomoct pri mnohych zdravotnych problemoch :slight_smile:

DARKADRAHA samozrejme, že už užívam, už niekoľko týždňov, ako som ti písala vtedy som sa na to vrhla úplne naplno a začala som sa o to zaujímať, veľmi mi záleží na tom aby som zdravie mala v dobrom stave, aby som sa skrz to nemusela trápiť, veď zdravie mám len jedno, keď to zanedbám, tak potom čo budem robiť :frowning: Sama by som si to asi neuvedomila, ale pomohlo mi, keď som si prečítala tu skúsenosti a výsledky, ktoré dokázal priniesť :slight_smile:

ako čítam uvedomila si si magdalenka tú najdôležitejšiu vec, že zdravie v živote je top, je to strop, je to to najviac, u mňa to bolo kadejako pred dvomi rokmi, myslela som, že mykóza je môj životný údel a bude ma sprevádzať celým životom, našťastie teraz sa teším z toho, že to bola moja mylná predstava :smiley: :smiley:

Hladam informacie o enzymoch a vsade nachadzam wobenzym. Znamy ma vsak nasmeroval na novy vyrobok, ktory vygooglil (aj lacnejsi) . Poznate ho niekto? Zlozenie je vraj OK. Ide o toto: https://www.sportmedactive.sk/doplnky-vyzivy/sport-active-enzyme/

Chápem, že to, že je toto lacnejšie môže byť lákavé, avšak z nejakého dôvodu je tá cena nižšia. To nebude len tak. A je potrebné si uvedomiť, že Wobenzym je liek, čiže je určený predovšetkým na liečbu zdravotných problémov. Zatiaľ čo toto čo si napísal je len výživový doplnok a to je trošku dosť rozdiel :wink:

tiež nechápem ako niekto sa môže pozerať na ceny…najmä nie keď ide o zdravie…