Wobenzym

Nie je to len tvoj pocit, ze to ma spolu suvis. Ono to ide vsetko ruka v ruke. Bohuzial. Takisto ako ide zapal s mykozami ruka v ruke tak plus ide s nimi aj imunita. Nakoniec prides na to, ze od tej imunity to vsetko vlastne zalezi, ci sa posunies niekam dalej, ci sa zbavis problemov natrvalo alebo len na cas alebo co s tebou bude. Mnohe tieto veci nevidime, tu spojitost medzi tym. Tiez som to nevidela a velmi dlho, ale konecne sa na to pozeram tak ako to je a najma triezvo. Uz si nebudem tvrdit, ze som fit, ked citim sama, ze nieco nie je dobre. Ale prave naopak budem hladat moznosti jak sa z toho dostat. :slight_smile:

Vetou, že spojitosť medzi tým nevidíme, myslím, že si to vystihla. Rovnako ako to bolo aj v prípade mojej kamošky. Aj keď jej problém je o dosť väčší ako nejaká mykóza, ale asi to predsa bude tak, že keď je imunita, telo v poriadku, tak všetko, čo ju narúša sa tiež začne dávať dokopy a odchádzať od tela.
:heart: :heart: :heart:
PS: Kamoška berie enzýmy pravidelne, naposledy som s ňou bola pred dvomi dňami a hovorila, že teraz u nej sú tie lepšie dni. :slight_smile:

TREKSI ty si tiež musela na všetky tieto veci čo si mi napísala nejako prísť nie? Ako si sa k týmto veciam dostala? Takže ak to dobre chápem tak tento liek môže byť prospešný áno? Neviem ani ako som k týmto problémom prišla avšak odkedy začali tak nie a nie skončiť neustále som v takom kolobehu že raz je lepšie raz horšie a neviem sa úplne z toho vymotať.

ja som ho brala kvôli vaginálnej mykóze a pomohol… čo sa týka zlých skúseností, tých sa nazbiera podľa mňa veľa pri akýchkoľvek silnejších liekoch, jednoducho nemusia sadnúť - je to chémia ktorá má útočiť na živé organizmy, tak nečudo že zapôsobí aj na ten náš… mnohých vecí sa dá zbaviť prirodzenejšú cestou alebo prevenciou (napr. odkedy používam biobidet sa mi opakované problémy nevrátili) - ale to je individuálne… takže - podľa môjho názoru je zaťažko spraviť si obraz o lieku zo skúseností niekoho iného, každý sme iný…

Ako msom sa k tomu dostala? Tak, ze som si tiez presla nejakymi zdravotnymi problemami a ked uz som ich zacala mat akurat tak dost, tak som ich zacala riesit, aby co najskor som mala pokoj, ale najma aby ten problem moj bol vyrieseny, nie len nejako potlaceny alebo nieco podobne :wink: A tak postupne som sa dostala az k enzymom, k WOBENZYMu a mnohe veci mi potom postupne uz zacali davat zmysel a zapadat do seba.

AGATKA44 tebe ale pomohol hej? Lebo som tomu nepochopila, keď si písala aj o tej chémii.
TREKSI ty si na začiatku, keď sa problémy prejavili si ich nejako neriešila alebo ako mám tomu rozumieť? Nebolo to potom tak, že sa ti z toho ťažšie dostávalo z tých problémov, keď si ich nezačala hneď riešiť?

Je pravdou, že človek si musí skúsiť, čo mu bude vyhovovať. Ale najmä sa treba najskôr zamyslieť nad tým, že kde problém vzniká a prečo vzniká, čo všetko to môže mať na svedomí. A podľa toho riešiť liečbu. Prevencia je fajn, ak problémy ešte človek nemá, ak vzniknú tak je potrebné už riešiť liečbu a to čo najskôr :wink:

RADKA_HUMKA ľahko sa to píše, ale ťažšie sa to koná. Mám na mysli to, čo si písala. Že treba sa zamyslieť nad tým, kde problém vzniká a najmä prečo a podobné veci. Lenže ja na to prísť neviem sama, vďaka tomu čo ste si tu písali tak mám pocit, že fakt by mohol byť problém v imunite, ale celkom mi stále uchádza to spojenie, že aký podiel akú úlohu v tom hrá vlastne tá imunita ako ona môže príklad nejakú mykózu ovplyvniť?

uchádza ti spojenie?..imunita riadi celé telo…ak je ona poškodená, narušená…tak aj telo nevie fungovať tak akoby malo…tým pádom ak sa vyskytne na obzore nejaký problém, nejaký vírus…nejaká infekcia niečo podobné, tak ak imunita nie je v pohode, tak proste to telo sa nevie obrániť…preto sme náchylnejší na tieto veci…mnoho zdravotných problémov je z dôvodu, že telo nemá na to silu aby sa samé ochránilo…

MARUSKA to som nevedela. Takto som sa na to nikdy nepozerala. Nerozumela som tomu, že to môže aj takto fungovať. Je toto pre mňa veľká novinka, ale neviem, že ako teda potom treba riešiť takéto veci, potom akože netreba liečiť mykózu tam kde je tento problém? Ale treba to riešiť cez imunitu? Cez jej liečbu?

kedysi tiež som nevedela…dúfam, že ti to niečo do života dá, keďže je to pre teba novinka…áno…keď vznikne problém akým je mykóza tak by sa mal riešiť prostredníctvom imunity…keď postavíš imunitu na nohy…tak aj mykóza ti dá zbohom…nie je vôbec potrebné aby si používala neviem aké krémy a kadečo také…je to z môjho pohľadu zbytočné…pretože to väčšinou len problémy potláča a to je ešte horšie…

Píšete o ženských problémoch s tými ja skúsenosť nemám. Ale mal som minulý rok zdravotné problémy, ktoré mala na svedomí imunita. Keď sa imunita oslabí a to oslabenie sa začne prejavovať čoraz viac, tak je ozaj už najvyšší čas s tým niečo robiť. Mne napríklad pri liečbe imunity pomohol Wobenzym, ktorý obsahuje enzýmy, ktoré sú na liečbu imunity a následne na jej podporovanie ako stvorené. :slight_smile:

To oslabenie imunity sa môže u každého prejaviť iným spôsobom je to proste fakt, ale dôležité je sa snažiť z problému dostať a uvedomiť si, že ozaj je to tak, že mnohé problémy majú pôvod práve v imunite, že tam to všetko začína preto je to potrebné tam všetko aj ukončiť :slight_smile:

To áno a nie je to sranda s nimik bojovať, ale treba ak sa chceme z problémov vyhrabať. Ja som vďaka enzýmom urobil veľký krok vpred, dostať sa z problémov a mať imunitu na poriadku, to nie je len tak. Chce to čas a trpezlivosť :slight_smile:

Myslim, ze nas je viacero, ktorym sa podarilo urobit velky krok vpred a dostat sa z problemov vdaka Wobenzymu, ten je pri mnohych problemoch potrebny, dokaze ozaj divy, ja som na ziaciatku necakala, ze moze mat az taky vplyv na telo, na imunitu a celkovo na vsetky zdravotne problemy, no opak je pravdou, je velmi dobry :star_struck:

tak to by si mi mohla aspon poradit, ze pri akych problemoch je dobry, ked s nim mas skusenosti? ja som zatial neskusala taketo enzymy pri zdravotnych problemoch a ani neviem pri akych by som ich mohla uzivat a ci teda ozaj v praxi maju zmysel, ci by mi pomohli :open_mouth:

Pri mnohych problemoch, vyskusaj si stiahnut aplikaciu tychto enzymov, tam si presne vies najst aj ake mas ty problemy, aj na ake je problemy a podobne.
Tam by si si to nasla vsetko pokope a mala by si to v telefone :wink:

Tak o tomto lieku viem, aj s ním mám skúsenosť, ale celkom nerozumiem tomu, čo píšeš, neviem či mi niečo uniká alebo čo, ale s týmto som sa teda osobne nestretla, so žiadnou takou aplikáciou, ty to máš aj stiahnuté?

Ahojte. Ja som ho užívala pri oslabenej imunite - vzdy pred chripkovym obdobím som si ho nasadila a bola som ok. Ale u nás v rodine sa pouziva aj pri inych zdravorných problemoch - napr. sestra ho uzívala pri zapale mocoveho mechura. Nedame nanho dopustit.

ako citam, tak mam pocit, ze vy ste mu verni cela rodina, ci sa mylim? mam radost z toho co si mi napisala, lebo konecne by som sa mohla posunut dalej a niekam sa posunut aj s tymi mojimi problemami, co mi nechcu dovolit pomaly ani len spavat :open_mouth: