Wobenzym

Dobrý deň, má niekto dobré skúsenosti s užívaním wobenzýmu pri polypoch na maternici, dá sa dlhodobým užívaním polyp odstrániť? Ak áno, ako ho správne dávkovať? Ďakujem.

Zdravim. mal som “vodu v kolene”, ktora vznikla nasledkom pretazenia kolena - teda nie urazom (mechanicky zapal - tekutina bez krvi). Vodu mi vytiahli asi pred mesiacom - opuch je prec, hybnost sa zlepsila ale koleno je citlive. Rozmyslal som to doliecit wobenzynom. Ake davkovanie by ste mi odporucili? Dakujem.

Pred pouzitim si precitajte pribalovy letak. Ked mavate zahu, tak ho vratte do lekarne.

To by aj mňa zaujímalo. Znížilo Ti to Aslo?

Ja som mal vyvrtnuty clenok az tak, ze sa mi tam uvolnila nejaka chrupavka. Nebolo na to mozne stupit. Kupil som 2 balenia wobenzym800 a jontove napoje pre kulturistov na regeneraciu. Natolko mi to pomahalo, ze som nemusel ist na operaciu a este som dohral futbalovu sezonu. Vrelo odporucam kazdemu, koho poznam.

Odporúčam neváhať s vybratím mandlí. Ja som mával, ešte ako chlapec každý rok najmenej 5 - 6 krát zápal mandlí - angínu. Stačilo sa v lete napiť trocha studenej vody a ochorel som. Odkedy mi vybrali mandle nemám problémy. S pozdravom, Kamil Štekl, Bratislava

Kto mi poradi? Moze uzivat wobenzyn aj diabetik? Nikde sa to neviem docitat. Beriem ho pri zapale sankoveho klbu.

Doporučujem vyskúšať extrém. Manžel trpel angínou viackrat do roka s teplotou, antibiotikami a bolesťou hrdla i celého tela. Poradili mu: Hneď v začiatkoch keď pocíťuješ škrabať hrdlo, vypiť niečo studené, vodu-pivo-zmrzlinu, hocičo, ale zchladené v mraziaku. Bolo mu už jedno, aj tak by bol chorý, tak to vyskúšal. Buď - alebo! Zabralo to zázračne. Tie vznikajúce bacily zmrazil. Od vtedy angínu nemal a takto sa lieči stále. Niekedy mu to zíde nižšie, kašle alebo zachrípne. Vypije studené aj 2-3x, ak je to potrebné. Vyskúšajte, nemáte čo stratiť. Aj on si vtedy myslel, že keď to urobí, skape. Opak bol pravdou.

Na chronický zápal mandlí veľmi pomože odvar zo šalvie ale dlhodobo kloktať. Aj tri mesiace a keď treba potom po čase zas. Mandle sa sami očistia od splodin a začnú pracovať. Vyhneš sa tak operácii-vybratiu mandlí aj antibiotikám. Mám to osvedčené.

Ano p. Eva wobenzym pomáha pri polyradikuloneurotitíde, môj manžel má tiež túto diagnózu…

Chcela by som sa spýtať, či Wobenzym pomáha pri liečbe toxoplazmózy, dcéra má zväčšené uzliny, lekár vždy usúdi, že je to iba latentná forma a nelieči ju. Posledné hodnoty v krvi mala 512 (hodnota sa má pohybovať v rozmedzí 0 - 10). Ďakujem.

Mas oslabenu sliznicnu imnitu, wobenzym vyborny, na mykozu pre biokulturu kysla smotana nevyzera to vabne ale neprijemne pocity a rychle uzdravenie zarucene poradil my to gynekolog. Pokial viem antibiotika sposobuju mykozy, mne nepomahali ani tie vselijake lieky na predpis stipali.

Chcem sa opýtať či je wobenzym skutočne na prírodnej báze? dakujem :slight_smile: pekný deň

Klúčom je dôsledná hygiena ústnej dutiny s ochranou minimálne 12 hodín, ráno kloktať hrdlo slanou vodou, večer po umytí zubov 12 hodín pôsobiacim prípravkom aplikovať Trismegistos - rieši infekciu, zápal aj imunitu. Objednajte si ho za 5-ku na 031 5625 187. Mandle môžu byť opäť zdravé. Váš PLM.

So sarkoidózou aj pľ. fibrózou mám skúsenosti aj špeciálne na tento účel zostavenú kombináciu látok s výborným výsledkom. Obe dg. sú veľmi vážne. Nepodceniť!
Len osobne po dohode termínu. Liečivo na 50 dní je za cca 20-cku. Obvykle stačí jedno balenie. Doporučujem dispenzarizovať sa u pneumológa. V trojici spolu to zvládnene k Vašej spokojnosti, alebo koľko jazvy - fibrotické uzliny - cysty dovolia. Expresne to treba riešiť inak môžu byť celoživotné následky. Váš PLM

Spoločným menovateľom mykotických ochorení je nevyváženosť najmä týchto troch zložiek: Nedostatok selénu vo výžive za súčasného nadbytku cukrov s priamym reťazcom, “klbkovitých” môžeme konzumovať bez obmedzenia. A súčasného nedostatku vlákniny.
Postreh: rizumejme reči tela. Ak cítim túžbu po sladkosti doprajem si vlákninu napr. pšeničné klíčky s kefírom. Chuť na sladké zanikne po prvom súste. Nezanikne túžba po sladkom ani po 3 tabličkách čokolády. O čom to teda je? Veď ak vidím hĺbku nemusím do nej skočiť! Spoznajme reč svojho tela nebudeme mať mykózu ani HPV na krčku! Váš PLM

Po heparoide i iných mastiach nastáva reakcia vtedy, keď užívateľ je povrchný a nedôsledný! Masť je nutné dosucha votrieť do kože vtedy reakcia nenastáva.
Ak ostane veľa vo vrchnej vrstve kože nastáva reakcia teda dôslednosť je rozhodujúca. U týchto prípravkov nežiadúce reakcie sú mimoriadne zriedkavé, ale nedôsledné nepremyslené zaobchádzanie s nimi časté!
Najjednoduchšie na vnútorné užívanie je ráno 1 / 2 a večer 1 / 2 Anopirínu 100. Z naturopatík Tužobník, vrbová kôra a list, rebríček. Z vonka 20%-ný propolisový gel. Gel neostáva na povrchu - lepšie sa vstrebe. Váš PLM

Mária chcem ťa touto cestou pochváliť klíčky sú najlepším zdrojom selénu až do 200 mcg v 100g a mnohých enzýmov. Súčasne výborná vláknina zamiešaná do čučoriedkového jogurtu, kefíru či acidka telu mimoriadne prospieva. Chutný a zdravý liek vhodný na ranajky večeru desiatu i siestu. Váš PLM

Do výživy zaradiť účinné ochranné látky obsiahnuté napr. v Oregane, Lipe, Cesnaku surovom, Thalus-e. Príroda má všetky páky na to, aby sme zdravo žili, zdravý boli - musíme sa to iba naučiť. Váš PLM

Ahoj, zistil si čo je dobré na sarkoidozu ? Daj mi prosím ťa vedieť. Dakujem