Wobenzym

(Marika) #61

Doporučujem vyskúšať extrém. Manžel trpel angínou viackrat do roka s teplotou, antibiotikami a bolesťou hrdla i celého tela. Poradili mu: Hneď v začiatkoch keď pocíťuješ škrabať hrdlo, vypiť niečo studené, vodu-pivo-zmrzlinu, hocičo, ale zchladené v mraziaku. Bolo mu už jedno, aj tak by bol chorý, tak to vyskúšal. Buď - alebo! Zabralo to zázračne. Tie vznikajúce bacily zmrazil. Od vtedy angínu nemal a takto sa lieči stále. Niekedy mu to zíde nižšie, kašle alebo zachrípne. Vypije studené aj 2-3x, ak je to potrebné. Vyskúšajte, nemáte čo stratiť. Aj on si vtedy myslel, že keď to urobí, skape. Opak bol pravdou.

(jagienka) #62

Na chronický zápal mandlí veľmi pomože odvar zo šalvie ale dlhodobo kloktať. Aj tri mesiace a keď treba potom po čase zas. Mandle sa sami očistia od splodin a začnú pracovať. Vyhneš sa tak operácii-vybratiu mandlí aj antibiotikám. Mám to osvedčené.

(Judita) #63

Ano p. Eva wobenzym pomáha pri polyradikuloneurotitíde, môj manžel má tiež túto diagnózu…

(alica) #64

Chcela by som sa spýtať, či Wobenzym pomáha pri liečbe toxoplazmózy, dcéra má zväčšené uzliny, lekár vždy usúdi, že je to iba latentná forma a nelieči ju. Posledné hodnoty v krvi mala 512 (hodnota sa má pohybovať v rozmedzí 0 - 10). Ďakujem.

(Aja) #65

Mas oslabenu sliznicnu imnitu, wobenzym vyborny, na mykozu pre biokulturu kysla smotana nevyzera to vabne ale neprijemne pocity a rychle uzdravenie zarucene poradil my to gynekolog. Pokial viem antibiotika sposobuju mykozy, mne nepomahali ani tie vselijake lieky na predpis stipali.

(jamajka) #66

Chcem sa opýtať či je wobenzym skutočne na prírodnej báze? dakujem :slight_smile: pekný deň

(Matula Ľudovít) #67

Klúčom je dôsledná hygiena ústnej dutiny s ochranou minimálne 12 hodín, ráno kloktať hrdlo slanou vodou, večer po umytí zubov 12 hodín pôsobiacim prípravkom aplikovať Trismegistos - rieši infekciu, zápal aj imunitu. Objednajte si ho za 5-ku na 031 5625 187. Mandle môžu byť opäť zdravé. Váš PLM.

(Matula Ľudovít) #68

So sarkoidózou aj pľ. fibrózou mám skúsenosti aj špeciálne na tento účel zostavenú kombináciu látok s výborným výsledkom. Obe dg. sú veľmi vážne. Nepodceniť!
Len osobne po dohode termínu. Liečivo na 50 dní je za cca 20-cku. Obvykle stačí jedno balenie. Doporučujem dispenzarizovať sa u pneumológa. V trojici spolu to zvládnene k Vašej spokojnosti, alebo koľko jazvy - fibrotické uzliny - cysty dovolia. Expresne to treba riešiť inak môžu byť celoživotné následky. Váš PLM

(Matula Ľudovít) #69

Spoločným menovateľom mykotických ochorení je nevyváženosť najmä týchto troch zložiek: Nedostatok selénu vo výžive za súčasného nadbytku cukrov s priamym reťazcom, “klbkovitých” môžeme konzumovať bez obmedzenia. A súčasného nedostatku vlákniny.
Postreh: rizumejme reči tela. Ak cítim túžbu po sladkosti doprajem si vlákninu napr. pšeničné klíčky s kefírom. Chuť na sladké zanikne po prvom súste. Nezanikne túžba po sladkom ani po 3 tabličkách čokolády. O čom to teda je? Veď ak vidím hĺbku nemusím do nej skočiť! Spoznajme reč svojho tela nebudeme mať mykózu ani HPV na krčku! Váš PLM

(Matula Ľudovít) #70

Po heparoide i iných mastiach nastáva reakcia vtedy, keď užívateľ je povrchný a nedôsledný! Masť je nutné dosucha votrieť do kože vtedy reakcia nenastáva.
Ak ostane veľa vo vrchnej vrstve kože nastáva reakcia teda dôslednosť je rozhodujúca. U týchto prípravkov nežiadúce reakcie sú mimoriadne zriedkavé, ale nedôsledné nepremyslené zaobchádzanie s nimi časté!
Najjednoduchšie na vnútorné užívanie je ráno 1 / 2 a večer 1 / 2 Anopirínu 100. Z naturopatík Tužobník, vrbová kôra a list, rebríček. Z vonka 20%-ný propolisový gel. Gel neostáva na povrchu - lepšie sa vstrebe. Váš PLM

(Matula Ľudovít) #71

Mária chcem ťa touto cestou pochváliť klíčky sú najlepším zdrojom selénu až do 200 mcg v 100g a mnohých enzýmov. Súčasne výborná vláknina zamiešaná do čučoriedkového jogurtu, kefíru či acidka telu mimoriadne prospieva. Chutný a zdravý liek vhodný na ranajky večeru desiatu i siestu. Váš PLM

(Matula Ľudovít) #72

Do výživy zaradiť účinné ochranné látky obsiahnuté napr. v Oregane, Lipe, Cesnaku surovom, Thalus-e. Príroda má všetky páky na to, aby sme zdravo žili, zdravý boli - musíme sa to iba naučiť. Váš PLM

(Martin Kováčik) #73

Ahoj, zistil si čo je dobré na sarkoidozu ? Daj mi prosím ťa vedieť. Dakujem

(svitlana ) #74

Dobrý deň, má niekto dobré skúsenosti s užívaním wobenzýmu pri polypoch na maternici, dá sa dlhodobým užívaním polyp odstrániť? Ak áno, ako ho správne dávkovať? Ďakujem.

(janka) #75

Suhlasim, to davkovanie je najdolezitejsie. ked som ho pred par rokmi brala 1. krat tak som brala ovela mensie davky, chcela som samozrejme usetrit kedze wobenzym je dost drahy. no a potom som sa cudovala, ze mi neucinkoval. az neskor ked som riesila iny problem tak mi ho v lekarni na to poradili a prizvukovali mi dodrziavat davkovanie, tak som uz konecne posluchla a zabralo :slight_smile: ale treba ho uzivat dlhsi cas, nejaky tyzden-dva nemaju zmysel

(Simča) #76

Je drahy a je naozj na vela veci, to su fakty. prirodne produkty su tiez riadne drahe a priznam sa, ze ked si kupim wobenzym tak aspon viem, ze to bude mat zmysel. kupim si raz za rok to najvacsie balenie, vyberiem ho cele a potom uz po zbytok roka neriesim…

(Zuzuolej) #77

Ja poznam wobenzym ako paradny liek na zapaly a “zenske veci”

(marian) #78

Wobenzym ze zbytocne drahy… Poznam lacnejsiu a kvalitnejsiu alternativu. Napiste mi mail pre info

(olinkaaa2) #79

Dobry den vsetkym, mne sa wobenzym rozhodne drahy nezda vzhladom an to, aky uzitok som ja z toho lieku mala. Velmi mi pomohol, rieisla som chronicky zapal dychacich ciest uz som bola zufala… ja naozaj pol kriveho slova nemozem povedat.

(Marlenka) #80

Ja mám s wobenzymom úplne super skúsenosť, mne veľmi pomohol pri chronických zápaloch dýchacích ciest a celkovo, v rodine tento liek uznávame. Manžel ho bral pred aj po operácií nohy, pekne a rýchlo sa všetko zahojilo, žiadny extrémny opuch… môžeme len odporučiť.