Wobenzym

To môžeš veriť, že na tom niečo je. Sama som si to vyskúšala na vlastnej koži. Že tento liek má veľa do seba, ja som dlho nevedela, že by enzýmy mohli mať až také využitie, ale majú, len je tam dôležité užívať ich dlhší čas aby to telo sa postupne dalo dokopy :wink:

My na wobenzym nedáme doma dopustit. Pomohol mne aj mojej mamine, keď mala oslabenú imunitu.

Díky za komentáre, som rada, že máte s tým tiež takéto skúseností. Že aspoň to mám od viacerých tak sa vyskúšam na to dať, veď stratiť v podstate ja už nemám čo, môžem len získať :wink:
Dlhší čas?

Dlhší čas myslím, že myslela, že aj keď už sa budeš cítiť dobre, že budeš vidieť na sebe, že už ti je lepšie, aby si lieky nevysadila, ale práve naopak aby si ich brala aj naďalej aby si pomohla tomu telu sa dostať do úplnej pohody aby opäť neprepadlo nejakým zdravotným problémom :slight_smile:

to ano, u mna to bude uz priblizne pol roka, co beriem lieky ako prevenciu, dlho som uzivala ako liecbu, kedze som mala problemiky, ktore odo mna nechceli definitivne odist ani za nic na svete, ani keby som ich podplatila a teraz sa tesim z toho, ze som zdrava a stastna :slight_smile:

Ďakujem ďakujem, rozumiem tomu už o niečo viac, čo som rada, užívať už lieky užívam, čo si myslím, že už teraz som urobila dosť veľký a hlavne správny krok vpred, uvidíme ako teda to bude pokračovať a ako sa bude cítiť, je to lepšie, ale asi to vyžaduje ešte viac času :slight_smile:

to si teda spravila, ja som to spravila uz pred rokom, uz aj viac ako rok to je a poviem ti, ze to bol super zaciatok, vtedy som sa zacala davat celkovo do poriadku, zacalo sa mi darit, nemala som uz problemy s tym, ze by si ma kazdu chvilu nasla nadcha alebo mykoza, to proste odoznelo a dnes uz o tom ani len neslycham o takych problemoch :smiley:

toto myslíš vážne čo si napísala? to mám to chápať tak, že tieto lieky ti pomohli? alebo zle tomu rozumiem? ja som si myslela, že proste sú zdravotné problémy, ktorými si prejsť musíme. ktoré proste našu imunitu akoby skúšajú, to je nezmysel?

ziadne zdravotne problemy nie su normalne, ani by neprisli ak by si mala dostatocne silnu imunitu, ktora by vedela tvoje telo pred tymi problemami chranit :wink:

keby som to nemyslela vazne tak to tu nenapisem nie? :slight_smile: ano Wobenzym mi pomohol, dobre tomu rozumies, tento liek je na mnohe problemy a poviem ti, ze mne pomohol ci uz to bola nadcha alebo mykoza, postavil ma na nohy a to som potrebovala, sice mi trvalo, kym som sa o nom dozvedela, ale som rada, ze som sa dala na jeho uzivanie lebo mi to prinieslo do zivota vela radosti a hlavne zdravia :slight_smile: je to taky zazrak :wink:

Dokaze celoplosne pomahat pri kadejakych problemoch. Co je podla mna super :slight_smile:
Imunita dokaze vela :slight_smile:

keby si mi toto napísala tak asi dva roky dozadu tak nechápavo by som najskôr krútila hlavou a hundrala by som si svoje, ale teraz keďže som si mnohými vecami prešla, ti musím dať za pravdu. Imunita má na starosti všetko všetulinko a dokáže mocne hýbať so zdravím :slight_smile:

aj ty si taky hundros, ked si myslis nieco ine ako si myslia ini? aj ja som taka bola kedysi, ale asi som z toho vyrastla alebo som dostala rozum, neviem co z toho, mozno ma osvietilo, ja som hlavne prisla na to, ze nemusim mat vzdy pravdu a mnohokrat sa mozem mylit, najma ked ide o zdravie :-/

  • ahoj -

aj ti to nieco do zivota dalo? - to ze si bola hundrosom? ale to nie je vec ktora ma zaujima moc skor ma zaujima to kedy si si uvedomila ze nemas tak celkom pravdu :slight_smile:

bola som, sice dost nerada o tom hovorim, lebo sa za to hanbim, ale tak kedze viem, ze nie som sama tak ma to trochu tak upokojuje, ale tak taka som bola, dnes uz nie som, uz sa to zmenilo, vies kedy som si to uvedomila, no asi zaciatkom tohto roka ked uz som mala nejaky ten cas s problemami za sebou a nedarilo sa mi vyhrabat z toho vtedy som si uvedomila a priznala tak sama pred sebou, ze je fakt, ze asi dakde robim chybu

  • ahoj -

ale to si nerob z toho tazku hlavu co bolo - dolezitejsie je to co ta to naucilo nie? cize ta museli trochu tie problemy vytrapit aby si si uvedomila ze nie si celkom v poriadku a niekde zacina byt problem ktoremu sa musis postavit celom a celit mu?

snazim sa nechat to tak neriesit, ale predsa stale vo mne to niekde je, ze je niekde ten problem no neviem, ale verim, ze ma to prejde, jasne, ze ma to naucilo, vela ma to naucilo, vela mi to dalo, pretoze predtym som si ani len neuvedomovala ake krehke je zdravie a ako opatrne by sme mali s nim zachadzat a ako poctivo je potrebne aby sme sa on starali :slight_smile:

daj si čas, u mňa je to rovnako som tvrdohlavá a potom keď si uvedomím, že nemám celkom pravdu, tak mám problém to nejako v sebe pochopiť, bežná vec. Zahoď to za hlavu.
Je milé ako teraz k zdraviu pristupuješ a hlavne podľa mňa veľa ti to dá, že takto to vnímaš, že takto to berieš :wink:
Ja dnes už na Wobenzym dopustiť tiež nedám, už nejakú dobu je to proste môj parťák do života :stuck_out_tongue:

  • ahoj -

teraz si v akom stadiu co sa tyka zdravia? mas sa teraz dobre? alebo citis aj teraz nejake vykyvy alebo ako je to teraz u teba? lebo teraz ide jesen a vidim uz ze to bude chripka na kazdom rohu ze budeme furt ohrozene aj ked si to neuvedomime :confused:

Áno toto obdobie, ktoré sa blíži dokáže zamávať s imunitou riadne, preto je potrebné na to myslieť už skôr a posilňovať ju, aby jeseň a celkovo aj tie výkyvy počasia nemali žiadny vplyv na imunitu a celkovo na naše zdravie. Aby bolo dobre, aby nás ani nádcha nechytila ani nič také, všetko sa dá, len treba na to myslieť, že prevencia je to najdôležitejšie :slight_smile: