Wobenzym

  • ahoj -

hlavne teraz este ked som videla predpoved pocasia, ze uz pomaly zase teploty budu klesat, v Tatrach uz sneh pomaly sa zbieha a zacinam sa obavat co teraz nastane, este teraz oktober mam pocit, ze bol taky fajn aspon v mojom okoli som nejako nespozorovala, ze by ludia boli chori, ale mam obavu, ze zachvilu to zacne :confused:

  • ahojte -

mala som pravdu, uz to v mojom okoli zacina :frowning: - uz aj suseda bola vcera u nas a ma taku chripku jak svet, dufam, ze sa to nerozmoze nejako lebo sa asi zblaznim!

…uz to praveze zacalo…uz pred mesiacom som to ja zbadala…ze pomaly kazdy vokol mna je chory…ze kazdy len sopli a kasle…nemam rada toto obdobie…nechapem, ze ludia si neuvedomuju, ze staci keby sa svojmu zdraviu viac venovali a nemuseli by sa trapit s tymto rok co rok…:hot_face:

kedysi som ani ja nemala rada toto obdobie, ale páči sa mi to ako sa príroda mení. Ako sa počasie mení, ale zmeny nastávajú, je to krásne, samozrejme len pokiaľ je človek zdravý. Úplne som pochopila ako si to myslela, prečo toto obdobie nemáš rada.
Neviem čo ti k tomuto povedať, lebo tiež som k takým ľuďom patrila. Tiež som rok čo rok trpela a pritom som nemusela. Úplný blázon :smiley:

…to ano…to je to pekne…len ked vidis ako je kazdy vokol chory…ako stale niekto pri tebe smrka…kasle tak by si si asi aj rozmyslela, ci budes mat toto obdobie rada…ci? :slight_smile:

ale to je vec, ktoru neriesis, ked si zdrava, ked vies, ze imunitu mas silnu, ze ju neoslabi nejake kychnutie okoloiduceho cloveka :slight_smile: Kedysi som aj ja bola nestastna, ked som na jesen, v zime mala chodit autobusom a vokol mna kopa chorych ludi a hned sa to na mna nalepilo, ale odkedy uzivam Wobenzym, tak tieto veci ma absolutne netrapia, lebo nejake kychnutie ma z miery nevyvedie :slight_smile:

ale prečo. Veď keď sa o svoje zdravie starám, tak toto ma absolútne nemusí trápiť, lebo nijako to na mňa nebude vplývať :slight_smile: Nijako ma to neohrozuje, keď moja imunita je na tom dobre!

…to ste akoze v klude?..ja neviem byt v klude…ja mam v sebe taku nervozitu, ze ci nahodou ma cosi nechyti…aby som niekde od niekoho neochorela…lebo nemam to rada, ked ostanem chora a neviem si pomoct…a musim len lezat a oddychovat…to mi nie je celkom prirodzene…:confused:

keďže dennodenne si imunitu posilňujem, tak myslím, že nemám prečo stresovať, nemám sa prečo trápiť takýmito vecami, veď keby som furt mala nad niečím takýmto uvažovať, tak asi sa zbláznim, nemyslíš??
Musím v hlave si držať a venovať svoju pozornosť iným veciam nie tomuto :slight_smile:

  • ahoj -

je to ovela lepsi pocit ked si takto na tom, ze? - ze nemusis rozmyslat nad tym ci niekde na teba nejaky bacil nesadne :slight_smile:

z mojho pohladu toto prirodzene nie je vobec nikomu. Ci vies o niekom? Lebo ja ee :slight_smile: Prirodzene je byt zdrava, prirodzene je uzivat si vsetky rocne obdobia a nie lezat doma pod perinou z dovodu, ze cloveka zmohla nejaka chripka alebo cosi take :wink:

ale toto som si aj ja myslela, že telo si musí prejsť zdravotnými problémami aby bolo dobre, že proste telo musí byť skúšané, aj tá imunita, že tým sa vlastne posilňuje, ale dnes sa na tom smejem ako som si čosi také vôbec niekedy mohla myslieť, aká som bola naivná :frowning:

jasné, že je to lepšie, jasné, že je to super pocit, že môžem ísť k lekárovi si pre lieky napríklad a nemusím sa v čakárni stresovať skrz to, že niekto pri mne kýchne alebo nedajbože zakašle, že čo to spraví s mojím zdravím s mojou imunitou :star_struck:

aj to by bolo fajn keby si si nemusela pre lieky chodiť, ale to asi chce len viac času :slight_smile:

veru aj to príde, len musím ešte vyčkať, ale tak zase môžem byť rada ako na tom som, že stále by mohlo byť niečo ešte horšie a s tým neviem jak by som bojovala, akože nechcem sa nejako utešovať, že iní majú aj väčšie problémy, ale tak pokiaľ sa dá z problémov zdravotných dostatť tak je ešte stále fajn :slight_smile:

Aj cítiš, že ti je o niečo lepšie? Aspoň o kúštik?

Na stránke nasezdravie.sk majú aj nejaké testovacie balenia tohto produktu. pošlú výmenou za recenziu. Skúšte napísať komentár pod článok https://www.nasezdravie.sk/magazin/wobenzym a ak vás vyberú, máte na vyskúšanie zadarmo

podla mna testovacie balenie je dost malo, aj ked je to fajn na skusku, ale myslim, ze sa oplati hned si zaobstarat to najvacsie balenie :slight_smile:

…suhlasim…sice som nechapala preco je to vhodne zo zaciatku…no dnes ked uz liek Wobenzym uzivam niekolko mesiacov, tak uz rozumiem preco ma zmysel kupit si viactabletove balenie…:slight_smile: kedze som mala zdravotne problemy, tak som uzivala vyssie davky a keby som si kupila mensie balenie, tak by som chodila do lekarne kazdu chvilku…takto som mala na cas pokoj… :slight_smile:

presne ako pises a aj co sa tyka ceny, tak sa to viac oplati :slight_smile: ale tak to si kazdy musi sam zvazit, ze co sa mu viac oplati, co povazuje za lepsie :slight_smile: