Wobenzym

…ved samozrejme, ze je to na kazdom jednom cloveku…ze kazdy to ma inak…no mne sa osvedcilo, ze cim vacsie tym lepsie…ani mensie nemam v umysle kupovat…budem len to najvacsie… :slight_smile:

Menšie je dobré tak na cestovanie, napríklad na dovolenku, keď niekam ideš na týždeň, ale keď si doma, tak to najväčšie je najpraktickejšie a je to aj cenovo dostupné :slight_smile:
Vydrží dlhšiu dobu :slight_smile:

…tak do kabelky ano, to je mensie lepsie…ale ked si doma…ked mas nejaky problem a davas si vyssie davky lieku Wobenzym, tak vtedy to vacsie je lepsie…z kazdeho jedneho pohladu…najma z pohladu ceny…:slight_smile:

nezda sa to, ale aj to velke sa minie pomerne rychlo, ked beries vyssie davky a radsej nech o nieco dlhsie vydrzi ako napriklad 200 tabletove, predsa je to rozdiel, ze 800 a 200 :slight_smile:

…ano prirodzene…ale na to asi uz kazdy musi prist sam, tak ako som aj ja prisla na to, ze vhodnejsie mi to bude, ked zainvestujem do vacsieho…zo zaciatku sa to niekomu moze zdat ze to je vyssia cena…ale zase neni to na tyzden je to na dlhsiu dobu…:slight_smile:

Keď niekto volí balenie aj na základe ceny, že sa mu vidí, že menšie je aj cenovo dostupnejšie. Ale je to z môjho pohľadu šak jedno, každý nech urobí ako uzná za vhodné. Len je veľmi podstatné užívať enzýmy pravidelne, každý deň a dlhodobo, ak teda chce človek vidieť nejaké tie zmeny k lepšiemu, ak chceme aby zdravie napredovalo!

vieš čo ja kupujem aj veľké aj malé, len teraz napríklad malé vôbec doma nemáme, tak pôjdem kúpiť, lebo sa chystáme ísť na taký predĺžený víkend ku kamoške do Grécka, tak aby som ho mohla vziať s nami, aby sme nevynechali ani jeden deň užívania :wink:

asi je to tak ako pises, ale tak ja to neriesim, ja nakupujem podla svojho presvedcenia, viem kolko denne uzivam, viem kolko mi je najlepsie kupit a nic ine ma nezajiiima :slight_smile:

…to ano…ale tak ja som rada, ak si da niekto poradit napriklad aj u nas v rodine, ked viem, ze nieco je lepsie, vhodnejsie, tak poradim…predsa len ide mi o dobro a o zdravie mojej rodinky a nechcem k tomu pristupovat tak, ze ma to alebo ono nezajima…:slight_smile:

Presne tak, len u nas napriklad je to tak, ze niektori clenovia nasej rodiny su tvrdohlavi barani :smiley: A ani za svet si dat poradit. Aj moja mamina ta bola taka tvrdohlava, ked mala zdravotne problemy. No potom ked sme sa uz viackrat rozpravali o tom, kde je problem, co by jej mohlo pomoct, tak uz zacala byt mojim nazorom a radam otvorena :slight_smile:

Keď ono je to tak, že človek si myslí, že keď je starší tam zo zásady aj musí všetko vedieť, že musí mať aj prehľad o všetkom, ale nie je to tak. Aj čo sa týka liekov, tak všetko ide rapídne vpred a podľa mňa to nesledujú, nie sú otvorení novým veciam a to je kameň úrazu :wink:

  • ahoj -

pises o Wobenzyme? aspon teda tak som to pochopila podla toho, co si pisala uz aj davnejsie, o akom baleni si pisala? ake si si na vikend do zahranicia zabezpecila?? :slight_smile:

ahoj ahoj - teraz je nové balenie, ktoré obsahuje 300 tabletiek, osobne ho ešte nemám, ale videla som to už v lekárni :slight_smile:
vyzerá, že je to veľmi fajn tak do kabelky, že keď niekam ideš a potrebuješ to so sebou :wink:

Aj si ho ides kupovat? Ako toto balenie vychadza cenovo?
Mne sa paci to jak vychadza to velke, ze je to relativne cenovo dostupne, ze to neni taky sok, ze fakt fajn cena a viem, ze to je aspon na dlhsiu dobu;)

…sice ja ho este nemam, nekupovala som ho, ale pozerala som, co to vychadza po cenovej stranke a teda cez 40 eciek nieco…co neni zla cena si myslim…ale aj tak ja osobne som viac za to, ze cim vacsie tym lepsie…ale ked na cestovanie tak toto mensie je jednoznacne praktickejsia varianta…

tak pri dlhodobom užívaní je jasné, že najväčšie balenie sa najviac oplatí, do toho sa investovať oplatí lebo to je na dlhšie, keby si si napríklad kupovala len 200 tabletové alebo 40 Wobenzymu, tak myslím, že by ti to bolo dosť málo, aspoň ja to tak vnímam :stuck_out_tongue:

Uz ho maju aj akoze normalne v lekarnach?
To je taka akurat cena by som povedala teda. To ked niekam sa budeme chystat, tak si ho zaobstaram, ale momentalne teda si kupim este velke, ktore som si aj predtym uz viackrat zaobstarala :stuck_out_tongue:

ano aj v lekarnach aj cez net sa da :slight_smile:
sak velke je fajn, vychadza dobre aj po cenovej stranke a aj to balenie je super, ze to mas na dlhsiu dobu, ze nemusis si kazdu chvilu doplnat, ze letiet dokupovat, ale mas to takto na dlhsiu dobu bez starosti :slight_smile:
ale na cestovanie a tak, ze niekam ides mimo domu tak myslim, ze to bude fajn do kabelky :wink:

…kocka nado mnou ti uz napisala…aj ja si myslim, ze ta cena neni nejako prekvapiva, ze je fajn, ze pre zdravie je to akurat…aj ked cena je myslim to posledne naco by sme mali prizerat, ked nam ide o zdravie…o to aby sme boli fit…@danicina to veru…esteze mam vacsie kabelky, ze nenosim male…:smiley:

Ale mensie balenie sa ti sikne aj do malej kabelky, len ja tiez taketo veci proste nosim permanentne so sebou, lebo kolkokrat sa mi stalo, ze sme neplanovali a napriklad sme ostali spat u svokrovcov a keby som lieky nemala so sebou tak asi by som z koze vyskocila :smiley: