Wobenzym

Mna trapili stale gynekologicke zapaly a doslova uz chronicke zapaly mocovych ciest… za 4 mesiace som mala 4 rezakov a skusila som uz snad vsetko na to… urorologicky, bylinky, sirupy, vitamin C, vsetky mozne brusnicove napoje aj tabletky, urinal, urovaxom, 3 antibiotika ktore som uz musela mat na rezaky z ktorych sa mi rozbila uplne imunita… nonstop problemy… nic mi nepomahalo, moji lekari boli uz mierne zufali co mi dat… vsetky mozne prirodne liecby som si nastudovala… nic… jedna sestricka mi poradila skusit wobenzyn… vravela som si dalsi drahy pripravok, cista reklama… ale vravim ze skusim… co ine ma clovek chory robit… je sice drahy a dost som uz donho vrazila a toho uzivam vyse mesiaca ale odvtedy mozem fakt uprimne povedat ze som totalne viditelne citila ze moja imunita rastie a citim sa ovela ovela ovela lepsie… dokonca som mala pocit ze ked mi uz aj islo na zapal tak pravidelnymi davkami co sa ma uzivat tak mi ten zapal hned v zarodku zlikvidoval resp. zabrzdil a zapal neprepukol… ktomu pouzivam aj kvalitne probiotika a konecne som zacala ako tak zit a verim a dufam, ze to bude stale lepsie a lepsie… cize ja nan nedam dopustit… jediny mi pomohol… prirodne veci su sice super ale s nimi das imunitu dokopy ak tak za rok ak nie viac… ale ked ste chory a chcete aby sa vam uz konecne rychlejsie ulavilo a rychlejsie sa vam navracala rovnovaha tak jednoznacne odporucam a tie prachy vrazene do neho su absolutne nic proti mojmu pocitu ze uz konecne nemusim mysliet cely den len na mechur ci je ok a vaginu ale aj na ine veci v zivote…

Netvrdím že Wobenzym je zlý, ale nie je to liek. Je to doplnok výživy, rovnako ako aj iné a dnes sú už aj silnejšie cenovo lacnejšie enzýmy.

Podla mna sa v poslednom case o wobenzime dost debatuje… moj nazor je jezdnoznacne ANO, wobenzym pomaha. Ako pise ivulka, mala som v zivote rovnake problemy a tento liek mi jediny zabral. dokonca ho teraz lekarka odporucila mojej tete po operacii nohy… celkovo mame v rodine dobru skusenost naozaj.

Dobrý večer, čítala som vašu reakciu na wobenzym. Viete mi poradiť niečo lacnejšie a rovnako účinné? Ďakuje za odpoveď. Maťa

Ahojte, ja som ho brala po nastrihnutí hrádze, nevedela som sa ani posadiť a veľmi to bolelo a opuchlo… vtedy mi už naozaj bolo jedno koľko dám za liek, len nech zaberie, no a zabral starý dobrý wobenzym… tak čo sa mňa týka super

Ked ide o zdravie tak Wobenzym sa oplati ajked nie je najlacnejsi, radsej nez rozflakat stovky na nieco co nefunguje, wobac je overeny :slight_smile:

Ahojte, ja som brala wobenzym po vybere krcnych mandli a hojilo sa mi to velmi dobre aj bolest bola unosna, lebo kamoska ta sa od bolesti zvijala a tazko to znasala, hold na stare kolena ked to trhaju tak je to drsne…

Ahojte, vyhodne predam velke balenie wobenzymu 700 tabliet (100 som uzila ale nerobil mi dobre). Expiracia je 01 2017.

Prosím o radu, ktorý enzym ďakujem

Ahoj, zakolko ponukas ten wonbenzyym?

Wobenzym je udavane ako liek ale je a volny predaj tie vyzivove doplnky su len nahrady a nezaberaju.

Pomaha Wobenzym aj pri zlomeniach? Bola som na korculiach a dolamala si ruku

Mojeje kamaratke pomohol wobenzym pi zlomenine nohy dokonca jej to odporucil aj chirurg nech si to kupi ze urychluje hojenie a zmieruje opuchy

A za aku dobu zaucikoval? dost to boli a som z toho nervozna

Za 50 eur. mala by si zaujem?

Mne pomohol Wobenyzm aj po operacii na rýchlejsie uzdravenie :slight_smile: nedam na neho dopustit

Uz behom par dni sa citila ze vraj lepsie?

Wobenzym je uplne skvely liek. Mne neskutocne pomohol aj pri urazoch, zlomila som si ruku pri korculovani, to bol rozum spustit sa zo 70 uhloveho kopca, ked neviem brzdit :smiley: ale velmi mi pomohol aj pri opakovanych vaginalnych mykozach, ktore ma trapili pocas leta. Fakt bomba, nedam na neho dopustit

Baby brali ste wobenzym kvoli mykozam? zabral vam ? ako prislo leto mykoza sa zase vratila : (

Ja som uzivala wobenzym na vaginalne mykozy dlhodobejsie a velmi mi pomohol