Wobenzym

Mne to vcera predpisali v Taliansku ako doplnok liecby na hlboky panvovy zapal, doktorka len povedala, ze je to naozaj dobry liek na doplnenie liecby, tak dufam, ze to pomoze :slight_smile:

Dobrý deň. Kúpila som si Wobenzym a už ho ale nepotrebujem. Ak budete mať niekto záujem tak mám ešte celú neotvorenú krabičku ktorá obsahuje 200ks. Normálne stojí na internete 30€, ale ja vám ho dám kľudne za 25€.

Ahoj Lucia, mala by som záujem o ten wobenzym, pokiaľ ho ešte máš…

Dobrý deň,

mala by som o wobenzím záujem, vieme sa dohodnúť ?

Na wobenzym nedam dopustit, velmi mi pomohol po operacii chrbtice, sestra ho brala, ked bola na operacii nosnej prepazky, ale uzivame ho doma aj na imunitu. Je super

Prosím napísať alternatívu wobenzymu. Ďakujem

Dobry den mam problem s kolenom a poprosil by som Vas o nahradnu alternativu. Dakujem

Dobry den mate este Wobenzym mala by som zaujem dakujem

a brala si ho len po operacii ci aj pred?

Je najlepšie ho aj pár dni pred operáciou :)

Dobrý deň mala by som záujem o wombezym pokiaľ ho ešte máte. Vopred ďakujem.

Dobrý deň, ako ste si dávkovali wobenzym po výbere krčných mandlí? Ďakujem

Dobrý deň,chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou po užití cca 850 ks wobenzymu,brala som ho aj s ATB,podľa rady na dávkovanie,ale pri mojich problémoch gynekologického charakteru mi absolútne ale ani trošku tieto tzv.prírodne enzýmy nepomohli ani nezmiernili opakované ochorenie.Kupovala som ho v lekárni.Podľa mojej žiaľ nie kladnej skúsenosti,nebudem ho odporúčať.Ďakujem.

Ahojte, mala som dlhé roky problémy s mykózou, vyskúšala som rôzne tampóny, vložky, no všetko možné a nič nezabralo a keď náhodou tak len na pár dní a mykóza bola späť. Už som bola zúfalá, keď mi v lekárni poradili wobenzym, vraj takéto problémy sa musia liečiť zvnútra, tak som to vyskúšala a už bude tomu pomaly aj rok, čo nemám s mykózou problém.. :)

mykoza by sa mala liecit zvnutra? o tom som este nepocula.. Co moze mat na svedomi vznik mykozy vlastne? Ja som si doposial myslela, ze to mam z kozmetiky na intimnu hygienu co pouzivam..

To sme si asi viaceré mysleli, ale to všetko je dôsledok toho, že človek má oslabenú imunitu a takto sa to prejavuje. Ja tiež by som o tom nemala tušenia, keby mi to neboli povedali v lekárni, ale som im vďačná lebo mi pomohli..

takto som ja mala problemy so zapalom mocoveho mechura a nie a nie sa toho zbavit a tiez som myslela, ze to je prechladnutie a nakoniec nie, ze to skrz imunitu a dnes odkedy pravidelne ju posilnujem wobenzymom, tak sa drzim a celu zimu som nemala ziadny problem

so zápalom? ja som nedávno skončila s ním v nemocnici a mala som neskutočné bolesti...ako tak som sa už dala do poriadku ale stále to nie je úplne ono, žeby som ho vyskúšala? môžem ho aj keď som tehu?

ako dlho Ti trvalo kým si sa z mykózy dostala?

Na liecbu super ale asi hlavne by som spoliehala na prevenciu anionovymi intimkami osobne som za gentle-day zatial som v poriadku tak som zaň rada :))