Wobenzym

(Viera) #101

Mne to vcera predpisali v Taliansku ako doplnok liecby na hlboky panvovy zapal, doktorka len povedala, ze je to naozaj dobry liek na doplnenie liecby, tak dufam, ze to pomoze :slight_smile:

0 Likes

(Diana) #102

Dobrý deň. Kúpila som si Wobenzym a už ho ale nepotrebujem. Ak budete mať niekto záujem tak mám ešte celú neotvorenú krabičku ktorá obsahuje 200ks. Normálne stojí na internete 30€, ale ja vám ho dám kľudne za 25€.

0 Likes

(Veronika) #103

Ahoj Lucia, mala by som záujem o ten wobenzym, pokiaľ ho ešte máš…

0 Likes

(Aneta) #104

Dobrý deň,

mala by som o wobenzím záujem, vieme sa dohodnúť ?

0 Likes

(tymeja) #105

Na wobenzym nedam dopustit, velmi mi pomohol po operacii chrbtice, sestra ho brala, ked bola na operacii nosnej prepazky, ale uzivame ho doma aj na imunitu. Je super

0 Likes

(M.H.) #106

Prosím napísať alternatívu wobenzymu. Ďakujem

0 Likes

(Rudolf) #107

Dobry den mam problem s kolenom a poprosil by som Vas o nahradnu alternativu. Dakujem

0 Likes

(Monika zeravikova) #108

Dobry den mate este Wobenzym mala by som zaujem dakujem

0 Likes

(Justina) #109

a brala si ho len po operacii ci aj pred?

0 Likes

(latrusko) #110

Je najlepšie ho aj pár dni pred operáciou :)

0 Likes

(Lenka Turská) #111

Dobrý deň mala by som záujem o wombezym pokiaľ ho ešte máte. Vopred ďakujem.

0 Likes

(Daniela Borková) #112

Dobrý deň, ako ste si dávkovali wobenzym po výbere krčných mandlí? Ďakujem

0 Likes

(Anna) #113

Dobrý deň,chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou po užití cca 850 ks wobenzymu,brala som ho aj s ATB,podľa rady na dávkovanie,ale pri mojich problémoch gynekologického charakteru mi absolútne ale ani trošku tieto tzv.prírodne enzýmy nepomohli ani nezmiernili opakované ochorenie.Kupovala som ho v lekárni.Podľa mojej žiaľ nie kladnej skúsenosti,nebudem ho odporúčať.Ďakujem.

0 Likes

(Zrzka) #114

Ahojte, mala som dlhé roky problémy s mykózou, vyskúšala som rôzne tampóny, vložky, no všetko možné a nič nezabralo a keď náhodou tak len na pár dní a mykóza bola späť. Už som bola zúfalá, keď mi v lekárni poradili wobenzym, vraj takéto problémy sa musia liečiť zvnútra, tak som to vyskúšala a už bude tomu pomaly aj rok, čo nemám s mykózou problém.. :)

0 Likes

(Livuša) #115

mykoza by sa mala liecit zvnutra? o tom som este nepocula.. Co moze mat na svedomi vznik mykozy vlastne? Ja som si doposial myslela, ze to mam z kozmetiky na intimnu hygienu co pouzivam..

0 Likes

(Zrzka) #116

To sme si asi viaceré mysleli, ale to všetko je dôsledok toho, že človek má oslabenú imunitu a takto sa to prejavuje. Ja tiež by som o tom nemala tušenia, keby mi to neboli povedali v lekárni, ale som im vďačná lebo mi pomohli..

0 Likes

(Kveta) #117

takto som ja mala problemy so zapalom mocoveho mechura a nie a nie sa toho zbavit a tiez som myslela, ze to je prechladnutie a nakoniec nie, ze to skrz imunitu a dnes odkedy pravidelne ju posilnujem wobenzymom, tak sa drzim a celu zimu som nemala ziadny problem

0 Likes

(Dinna) #118

so zápalom? ja som nedávno skončila s ním v nemocnici a mala som neskutočné bolesti...ako tak som sa už dala do poriadku ale stále to nie je úplne ono, žeby som ho vyskúšala? môžem ho aj keď som tehu?

0 Likes

(Kaj) #119

ako dlho Ti trvalo kým si sa z mykózy dostala?

0 Likes

(JUlinecka) #120

Na liecbu super ale asi hlavne by som spoliehala na prevenciu anionovymi intimkami osobne som za gentle-day zatial som v poriadku tak som zaň rada :))

0 Likes