Wobenzym

nie len na liečbu, on je super aj ako prevencia :)

Pri prevencii sa prosim ta ako davkuje?

Dávkovanie si môžete naštudovať napríklad aj tu http://www.wobenzym24.sk/davko... - výrobca však v príbalovom letáku nerieši užívanie v rámci prevencie :( vo všeobecnosti je dávkovanie vždy vhodné prekonzultovať s lekárom, v rámci prevencie som ale ja brala wobenzym 3x denne 1 tbl. :) a je super aj na oslabenú imunitu, čiže uškodiť určite nemôže..

kedze sa berie ako prevencia tak by nemal byt problem s dlhodobym branim ci? :)

jasné, že nie. Obsahuje len enzýmy, ktoré Ti nemôžu uškodiť len pomôcť. A prevencia je v dnešnej dobe veľmi doležitá o tom netreba pochybovať.

Nemáte s ním baby skúsenosť po zväčšení pŕs? o týžeň mám ísť na zákrok a celkom sa bojím, že dlhšiu dobu budem musieť zostať doma, keďže mám celkovo problémy s hojením :/

tak v tom pripade myslim, ze by si nemala ani vahat nad tym ci ho brat ci nie ;) urcite do toho chod. Stratit nemas co a myslim, ze by ti mohol velmi pomoct a hlavne skratit dobu hojenia.

konkrétne po tomto zákroku nie, ale syn ho bral po operácii kolena a podarilo sa mu vďaka wobenzymu rýchlo sa zotaviť a vrátiť sa opäť do kolobehu života. Čiže myslím, že by to malo byť niečo podobné. Veď vyskúšaj uvidíš ;)

Ahojte, liečim sa na zápal trojklanného nervu, mávam dosť veľké bolesti, ktoré ma trápia už nejaké dobu a neviem si s tým už dať rady. Myslíte, že by mi wobenzym mohol pomôcť?

kedze je to zapal, tak nevidim dovod preco by ti nemohol pomoct. On je na zapaly ako stvoreny, ved ked si aj pribalovy letak precitas tak zistis, ze wobenzym ma protizapalovy ucinok :)

On by mal ale aj zmierňovať opuchy nie?

Ano zmiernuje, ja som mala podobny problem a pomohol mi aj pri bolestiach, ktore som vobec nevedela aky maju povod. Cize podla mna stoji za to ho vyskusat.

mne sa tiez osvedcil wobenzym. aj na zenske veci - mykozy konecne zmizli a otec mal zapaly malych klbov na lavej ruke a aj tie ustupili. maval to aj opuchnute a to hlavne cez zimy.. teraz akurat hladam na nete ako je to s detmi a wobenzymom. maly bude mat v maji 8 rokov.. davate niekto aj dietatu wobenzym?

presne ako Renicita pise, pri takychto problemoch su caste bolesti, ktore lekari samy nevedia urcite odkial pochadzaju. A maloktore lieky na ne zaberaju ;)

Detom sa wobenzym davkuje podla hmotnosti :) tiez som nevedela, ci ho mozem malej dat a pytala som sa na to doktorky a povedala, ze bez problemov, kedze casto trpi zapalom mocoveho mechura a podobnymi problemami :/

na tvojom mieste by som asi už ani nevymýšľala a vyskúšala ho. Stratiť nemáš čo a môže Ti veľmi pomôcť :)

ked nevies tak si sa mohla poradit so svojim lekarom :) ale myslim, ze by s tym nemal byt ziadny problem.

Detičky sú čoraz viac náchylné preto je dobré im podporovať imunitu :)

davkuje sa podla hmotnosti ano, ale od kolkych rokov ho deti mozu brat?

ale nestaci im podporovat imunitu jedlo? zelenina, ovocie a podobne?