Wobenzym

Zuzča nie vždy stačí podporovať imunitu pestrou stravou. Niekedy je na takéto podporovanie už veľmi neskoro ak je imunita už na bode mrazu.

niekedy? kedy je to niekedy? lebo ja osobne asi neviem odhadnut tu mieru kedy je uz neskoro. Kedy uz treba lieky. Ja vzdy som malej davala vela zeleniny a ovocia a nakoniec sa z choroby dostala..

nakoniec sa z choroby dostala, ale po akom čase? hm?? veľmi dlhom, však??!

tak po dlhom ale predsa. Ale uz som z toho na nervy lebo neustale sa choroba vracia a nie a nie sa jej definitivne zbavit :/

Zuzča nenapadlo ťa že može mať imunitu naozaj na bode mrazu keď sa to neustále vracia?

ja osobne nemam, ale znama uci v skolke a stale sa na nu lepili choroby od deti. zacala brat wobenzym a dost jej pomohol, ze chora uz nebola ani nepamata. ale chcem sa spytat, mate niekto skusenost s tymto liekom pri liecbe karpalneho tunela? dakujem

pri liečbe po operácii karpálneho tunela?

Po operácii karpálneho tunela je určite vhodné ho začať brať aby sa človek z operácie skôr zotavil a aby sa to celé lepšie hojilo :)

mna caka tiez operacia karpalneho tunela, premyslala som ze by som ho zacala brat ale neviem ci je vhodne ho brat aj pred operaciou alebo az po nej :(

toto je dosť na polemizovanie. No v období, keď ideš na operáciu pár dní pred ňou by si wobenzym brať nemala. Najideálnejšie by bolo ho brať až po zákroku, aby ti napomohol sa skôr zotaviť.

mne wobenzym pomohol na opakovane vaginalne mykozy. dlho som vahala ci ho kupit - predsa len nie je nalacnejsi ale nic mi nepomohlo tak ako tieto enzymy.

Ako je možné, že ti pomohol na vaginálne mykózy? Veď on je na imunitu, či?

je aj na imunitu. Ide v podstate o to ze obsahuje enzymy. A enzymy su dolezite celkovo pre zdravie. Nie len pre posilnenie alebo udrzanie imunity ale aj pre riesenie roznych zdravotnych problemov, vies? :-)

ale aké spojenie je medzi enzýmami, imunitou a mykózami? veď to sú tri úplne rozličné veci!

ake je spojenie? imunita chrani tvoje telo od vsetkych infekcii, bakterii, no celkovo od zdravotnych problemov. Enzymy maju na imunitu velmi velky vplyv, su velmi dolezite na posilnenie imunity. A mykozy vznikaju ako dosledok oslabenej imunity ;)

Citam tu o tom ze pomaha na mykozy, ale pomaha aj pri inych problemoch? Za aky cas pri uzivani je vidiet nejake vysledky?
Nemam s takymto niecom skusenosti preco sa pytam :slight_smile: mam problem uz dlhsiu dobu s chronickym zapalom a zaujimalo by ma ci je mozne aj pri takomto probleme ho brat

…zalezi to dost aj od toho aky problem chces riesit a ako je na tom cele tvoje telo myslim tym zdravotny stav vies…u mna to bolo tak ze som ho zacala brat ked v priebehu roka a pol som mala tolkokrat zapal mocovych ciest az to bolo neunosne, takze myslim ze tebe by tiez so zapalom pomohol

zápal - lenže tebe sa zápal len opakoval nie? Keď má človek problém s chronickým zápalom myslíš že aj vtedy je to možné že enzýmy zaberajú? predsa len je rozdiel opakovaný zápal a chronický alebo?

ano mne sa zapal opakoval. No podstata toho zapalu je myslim ze rovnaka a ked si precitas pribalovy letak k tomuto lieku tak prides na to ze ma proti zapalove ucinky a dokonca aj najdes v letaku vsetko to akoby sa mal uzivat pri chronickom zapale, akutnom, opakujucom a podobne :slight_smile: enzymy su ako stvorene pri liecbe zapalov

Dakujem ti erika za odpoved ty si sa pred uzivanim aj nejako radila s lekarom ci je vhodne ho uzivat alebo ako si vlastne k tomuto lieku prisla? ja som davnejsie uz o nom pocula mam pocit ze v radiu ale vtedy som tomu este nejako pozornost nevenovala