Wobenzym

Áno? prepáč že som možno na teba trošku vybehla ale nevedela som, že tie zápaly nie sú nejako riešené pri liekoch, že na taký a taký zápal myslela som si že proste to nejako je, ale mýlila som sa keď čítam čo píšeš. Takže je jedno aký zápal človek má, hej?

renosiac nemas za co :slight_smile: ked viem a mozem tak ti pomozem… tak ja som sa k nemu dostala, ked som mala problemy tak som si citala rozne clanky a zistovala ze co by mi mohlo pomoct a docitala som sa o wobenzyme ze je fajn na rozne problemy, tak som si viac citala o nom, snad vsetko co sa na nete dalo a povedala som si ze to skusim a vyslo to :slight_smile: moze byt ze si pocula, netreba to nechat tak ze jednym uchom dnu druhym von…
hannca je to jedno v konecnom vysledku :slight_smile:

vtedy to bolo jednym uchom dnu a druhym von z dovodu ze som nemala taketo problemy, dnes veru by to neslo uz jednym dnu druhym von, uz by som sa o to zacala viac zaujimat :slight_smile: takze nejako priamo s lekarom si to neriesila, ze ci s nim on nema skusenosti alebo nieco take hej?

nie nie nejako som to nepovazovala za dolezite, ale samozrejme ze je dolezite na ake problemy ich clovek chce zacat brat niekedy je fakt najvhodnejsie sa poradit pretoze lekar najlepsie vie v akom zdravotnom stave pacient je a aky vplyv by enzymy mali na telo :slight_smile:

Erika ahoj :slight_smile: to som zas ja. Len som ti chcela dať vedieť že som nakoniec musela ísť k lekárovi, tak som sa ho rovno na tieto enzýmy opýtala že či o nich niečo vie a že čo si myslí o ich vplyve na chronický zápal, že či má vôbec nejaký zmysel do toho ísť alebo či by to boli len zbytočne vyhodené peniaze a sám mi povedal, že je to liečba ktorá by pri tomto probléme mala byť zahájená ak sa človek z toho chce dostať - takže ma príjemne potešil a bola som si hneď lieky kúpiť :slight_smile:

tak to si mi teraz hannca urobila velku radost ani nevies aku :slight_smile: wobenzym by som povedala, ze su spravne investovane peniaze, pretoze ich minas na svoje zdravie, na to aby si bola fit a myslim, ze prave o to ide aby si sa citila dobre a aby si bola zdrava to je v zivote najdolezitejsie :wink: a kto si mysli ze nie, tak asi nemal problemy akymi sme si presli my, ze? zacni uzivat a uvidis postupne ako ti bude

Hannca bola si si lieky kúpiť? Vieš mi prosím ťa povedať koľko také lieky vychádzajú? Premyšľala som nad liečbou Wobenzymom už pred mesiacom, mám problémy už dlhšiu dobu s imunitou a pred nedávnou som počula o tomto lieku v rádiu, preto som chcela že by som to vyskúšala, len neviem si predstaviť akoby dlho mala taká liečba trvať a podobné veci :-/

zalezi ake velke balenie si chces kupit :wink: Ak by si chcela velke balenie, co je 800 tabliet, co si myslim, ze je najvhodnejsie aj tym balenim zacat, tak to vychadza na necelych sto eur, co si myslim, ze nie je tak vela, ked si uvedomis pri akych problemoch ti moze pomoct. Liecba zavisi samozrejme od daneho problemu, ktory ta trapi

ved to mas pravdu, len no vieme ako to niekedy aj u lekarov chodi. Clovek si niekedy musi sam pozistovat, ze co by mohlo byt ok a co zas nie. Pojdem asi predsalen si ho kupit do lekarne a vyskusam si ho sama na sebe a uvidim co to povie. Asi to bude tak najvhodnejsie riesit :slight_smile:

Vlastina ahojky už ti erika odpísala. Mrzí ma, že som tu nebola skôr, že som ti nedala vedieť, ale tak snáď si si poradila :slight_smile: a ak ešte nie, tak som tu pre tebe kľudne keď budeš chcieť niečo vedieť. Niekomu sa možno tá cena zdá vyššia, ale už viem, že všetko má svoje opodstatnenie a to aj tá cena. A povedzme si ako to je - zdravie mám len jedno a mali by sme urobiť všetko pre to aby sme zostali fit a zdravé :wink:

Ano, ano predbehla som ta. Ale tak chcela som jej pomoct, snad sa nehnevas :slight_smile: je fajn vidiet, ze dalsi clovek pochopil ze zdravie by sme si mali setrit a robit pren vsetko co je v nasich silach.
Mnohokrat ludia prave na zdravi maju vo zvyku setrit comu ja osobne teda ale ze vobec nerozumiem :frowning:

Ahojte Ďakujem za informácie pomohli mi, len kočky nevidím, že by ste mi napísali ako dlho by mala trvať liečba enzýmami, závisí to od problému? alebo od toho aké dávkovanie zvolím? V týchto veciach sa moc nevyznám takže by som bola povďačná keby ste mi poradili, keď máte s ním skúsenosti :wink:

Vlastina ahoj :slight_smile: ano, zalezi to aj od problemu to davkovanie. Od pribaloveho letaku sa skus odrazit. Tam najdes presne problemy pri ktorych sa wobenzym uziva a aj v akom mnozstve a dokonca ak si dobre pamatam tak aj to ako dlho by mala liecba priemerne trvat, aj ked jasne, ze na to trvanie sa neda uplne spoliehat, pretoze kazdy organizmus je iny. Inak sa zotavuje. Takze tam potom tu dobu liecenia je potrebne prisposobit tomu ako sa budes citit :wink:

Keď si prečítaš leták tak sa nezľakni toho dávkovania pri tvojom probléme. Keď je nejaký vážnejší zdravotný problém tak je dôležité brať vyššie dávky aby bolo vidieť nejaké pokroky. Pri každom probléme telo potrebuje iné množstvo enzýmov a práve od toho sa aj to dávkovanie jednotlivé odvíja, takže netreba mať z toho nejako obavy alebo čo :wink:

Čo to dávkovanie je nejaké vyššie či ako mám tomu rozumieť? Tak ja takéto veci nejako osobne neriešim mne hlavne ide o to aby to malo účinok aby som videla výsledky po ktorých túžim iné riešiť nepotrebujem. Vy s nim mate skusenosti potom po vylieceni z problemu? Myslim na nejaku prevenciu alebo nieco take? Je vhodny aj potom?

Vyssie ako je to pri nejakych doplnkov, ale treba si uvedomit, ze ak chces aby sa vysledky dostavili tak je potrebne davkovanie dodrzat. Pretoze ak si znizis uz na zaciatku davky alebo nieco take, tak mozes cakat na zazrak :slight_smile: treba sa riadit pribalovym letakom. Tiez som zacala vo februari brat zvysene davky enzymov kedze mam problemy s chronickym zapalom :slight_smile: a zlepsenie prichadza, sice pomaly, postupne, ale vidim pokroky.

Jasné tomu rozumiem, nemám v pláne akože s tým nejako špekulovať. Nevidím dôvod prečo by som si mala ja dávkovanie určovať. Predsa len výrobcovia zrejme vedia prečo odporúčajú také a také dávkovanie. Koľkokrát do dňa by sa mal užívať ak teda by som chcela vidieť v blízkej budúcnosti výsledky? Zlepšenie?

Myslis, ze je dolezite kolkokrat denne? Ja si myslim, ze je dolezite ake mnozstvo enzymov za den prijmes nie? To je podla mna alfou a omegou toho vsetkeho. Aj ked je mozne, ze sa mylim… Ale logicky mi to tak vychadza, ze by to mohlo byt tak ako som ti napisala… Predsa len logika nepusti, ci? :slight_smile:

Z mojho pohladu vam poviem ze podla mna netreba to nejako silit. Tolko kolko je odporucane branie v pribalovom letaku Wobenzymu tak tolko treba brat a nie viac. Aspon teda ja ked som mala nejake problemy ked som ho zacala brat tak som sa riadila pribalovym letakom plus tym co mi lekar povedal a podarilo sa mi vyliecit. Zbavit sa problemu ktory ma trapil. Ide o to ze si mozno myslis ze cim viac tym lepsie a kratsie bude ta doba liecenia trvat ale tak by si to nemala brat. Liecba potrebuje tiez cas. Tiez ma nejaku postupnost :wink:

Áno tá postupnosť je aj veľmi dôležitá videla som to na sebe, že všetko to má svoj čas, že netreba nič uponáhľať nemá to zmysel, náháňať sa za niečím. Keď to bude mať prísť tak to príde aj samé a podstatné je, že aj keď to trvá, tak ty postupne nejaké to napredovanie na sebe budeš vidieť, čo je dôležité :slight_smile: