Zápach z úst

Ahoj. Mam problem - uz od detstva ma trapi zapach z ust. Viem, ze problemom mozu byt zuby, ale v mojom pripade mam skor pocit, ze to nebude zubami. Zapach totiz citit aj z nosa a na jazyku mavam biely povlak, hoci si ho denne cistim. Zapach je “kysly” a v ustach mavam casto neprijemnu chut.

Pravdepodobne sa nevyhnem roznym vysetreniam, s tym som viac-menej zmierena, hoci je dost neprijemne o tom rozpravat…A tak by som sa najskor chcela spytat ludi, ktorych trapil zapach z ust a uz si presli vsetkymi tymi vysetreniami - kde vsade boli, co tie vysetrenia obnasali a najma, ci sa zapachu natrvalo zbavili?

Je to velmi neprijemny problem a dost ma obmedzuje a preto by som poprosila a rady! Vdaka.

Mal som ten istý problém, príčin môže byť viac. Jenda nepríjemná je baktéria - treba ísť na ORL a dať si spraviť poriadný výter. Keď pošlú výsledky z labáku, povedia Vám, či treba brať antibiotiká alebo či je to v poriadku. Niektoré baktérie sa nedajú vyničiť inak.

Druhý problém je cukor a mlieko. To bol nakoniec problém v mojom prípade, už som bol objednaný na výber madlí, bolo by to zbytočné. Zistil som, keď som sa začal podľa jednej knihy stravovať zdravšie, že keď som vynechal cukry a mlieko, tak mi problémy za pár dní zmizly. Pred tým mi z úst išiel zápach ako keby zom jedol h…no a mal zom biely jazyk, teraz je jazyk ružový a smrad nie je. Je no nejaká neznášanlivosť môjho organizmu a mlieka, keď sa teraz napijem mlieka, tak je problém, nie všetky mliečné výrobky mi to robia. Sladkosti to potom podporovali a pomáhali zhoršovaniu stavu hrdla, bolivalo ma ráno a červenalo sa.

Príčiny sú rôzne môžu to byť aj zuby aj baktérie a napr. aj kvasinky-tie sú v ústach v hojnom množstve…určite treba ísť k lekárovi a trochu porozmýšľať aj nad stravou

Tieto problémy ma trápili desaťročia, lekári nevedeli pomocť. Na netu som prečítala všetko o koloidném striebru, zakúpila si generátor a sama si vyliečila chronický zápal mandlí, nosohltanu, paradentózu a zápaly dutín /obličej/. Kvapala som si KS do nosa, Uší, prevalovala ho v ústach a kloktala. Ďiasná sa mi stiahli a nekrvácajú. Nedám na koloidné striebro dopustiť!

Prosím Vás, kde by som mohla zohnať to koloidné striebro? Ja mám 35 rokov a miliony vysetreni za sebou, helikobakter, potom nic a zapach stále. Neuveritelne! Sice som sa vydala, aj deti mam, ale tento problém ma stale trapi a psychcycky deptá. Manžel hovorí, že keď kúpi vrece fazuli, tak kvôli tomu, ze jedna je pokazená, tak nevyhodí celé vrece! HA-HA-HA
Dakujem pekne!
ali

prosim ako sa mozem zbavit zapachu z ust len teraz som to zistil zemi zacalo smrdit z ust jeto naozaj take vazne

dobry den aj ja mam tento problem a vysledky vsetkych vysetreni su negativne tak by som chcela skusit upravit stravu a mohli by ste mi napisat nazov knihy podla ktorej ste sa zacali stravovat?dakujem

dobry den, mam 5 rocnu dceru a tiez som zaregistrovala biely povlak na zadnej casti jazyka a zapach z ust, zuby si cistime pravidelne a umyvam jej ich ja lebo sme prekonaly zapal okostnice. zapach citit aj po umyti.

Ahoj. Trapi ma zapach z úst, ktorý ma naozaj obmedzuje v komunikacii. Je to už take važne, že sa často ľudom vyhýbam. Môže mi prosím Vás niekto poradiť ako sa zbaviť tochto problému? Rano mam na jazyku biely povlak a nepríjemnú pachuť v ústach. Ďakujem pekne

Môžete mi povedať,koľko kvapiek denne ste si kvapkali do uší a do nosa a ako dlho travala táto kúra? Ďakjm Marco

jest hovna ty smrad!!

aj ja by som sa chcel spytat na ten zapach z ust… da sa prirovnat k pachu v nemocniciach, casto mavam na jazyku biely povlak… mozte niekto poradit?

Novinka na našom trhu sweet breath - čerstvý dych ústne kvapky. extra silný koncentrát bez cukru, zabíja baktérie a osviežuje dych.
viac na www.helbor.sk

ahojte,
mame kamaratku ktorej strasne smrdi z ust, je to velmi neprijemne a nevieme ako jej to povedat lebo je to velmi citliva tema. Ona si to ani sama asi neuvedomuje lebo udrzuje s nami velmi blizky kontakt a je to naozaj neprijemne. Chceli by sme jej pomoct ale nevieme ako lebo ani jej rodina ani priatel jej to nedali najavo. Myslime si ze je to aj nedostatocna hygiena ale obavame sa ze to moze mat aj inu pricinu…pROSIM POMOZTE NAM

ja by som jej to povedala nech by sa dialo cokolevek, konecne by si uvedomila ze je nieco treba robit aby sa ludia nedogrcali okolo nej ak je taka citliva na seba mala by byt aj na svoje okolie!

Ahojte tiez som sa chcela poradit… moja sestra ma rovnaky problem so zapachom z ust…vieme urcite ze to nie je ustnou hygienou… v poslednom case mala problemy so zaludkom a ten zapach citit neustale, ci je hladna alebo najedena a navyse jej stale aj skvrka v bruchu… posielame ju na vysetrenie…

zapach z ust dost casto sposobuju ohnisane mandle, ak zubar zisti ze su zuby v poriadku a cistite si ich dostatocne aj s nitou pride na rad jazyk nemal by mat biely povlak, ten ma asi kazdy kto si nedrhne jazyk kefkou, ak je jazyk v poriadku problem je v nosnej dutine alebo v mandliach, v takom pripade treba zvazit vybratie mandli…kludne sa opytaj lekara

Ahojte všetci.Moja zubná lekárka mi doporučila na tento problém antibakteriálnu zubnú pastu MicroSilver a zo svojej skúsenosti môžem povedať, že z mojich úst už zápach niet cítiť.Som jej za to vďačný.Len som si ju musel zadovážiť u nej, lebo v lekárňach som ju nezohnal.

prečítajte si aké príznaky má premnoženie kvasiniek (candida). Zápach nie je problém sám o sebe, je to len prejav nejakej vážnejšej choroby-napr. premnoženie kvasiniek, celiakia, helicobacter…

Dobrý deň,chcela by som vedieť,či tá pasta proti zápachu z úst je aj pre deti.Ďakujem.
Vlaďa