Zápach z úst

Skús zubnú pastu a ústnu vodu HALITA.

Kupte si v lekarni pastilky strepsils a uzivajte ich poidla potreby. Dobre dezinfikuju ustnu dutinu a horne dychacie cesty. Pre lepsi efekt su aj nosne spreje na baze morskej soli. Spreje do hrdla detto. Na precistenie criev a traviaceho traktu pomahha mumio ciste. V bioshope ziskate vacsie mnozstvo. Ahoj.

Bez ohľadu na to, či je dôvodom zápachu z úst problém v ústach alebo problém v tráviacom trakte, tento problém pomôže vyriešiť Chioská masticha. Je to vzácna prírodná živica z gréckeho ostrova Chios a o jej účinkoch sa vie už od 1. st. nášho letopočtu, čiže žiadna novinka. Má silne antibakteriálny aj antimykotický účinok. Poradí si s kvasinkami na jazyku ale aj s helikobakterom v žalúdku. Všetko o mastiche nájdete na www.masticha.sk

Skúšal to už niekto z vás?

Ahoj, ano chiosku mastichu som skúsila a nikdy viac. Tiez mám problémy so zápachom z úst a zistený mi bol hadičkou helikobakter. Este predtym ako mi zistili helika, som vyskusala chiosku mastichu. Jedna obrovska katastrofa osobne pre mna. Tak ako ma z tej mastichy bolel zaludok, takto ma este nikdy nebolel, pridruzili sa bolesti hlavy, sustavny hlad… cele zle :slight_smile: tak som podstupila hadicku a zistili mi helika, antibiotika nezabrali, tak sa zajtra chystam k jednej pani bylinkarke, ktora by mi vraj mala vediet pomoct…

Radšej som to ani len neskúšala

Zápach z úst je hrozně komplikovaná problematika, trpěla jsem tím pěknou dobu taky a nemohla to vyřešit, vyzkoušela jsem všechno možný, byla jsem zoufalá! Pak jsem ale narazila na e-book Jak na zápach z úst krok za krokem od autorky, která tím taky trpěla, a pak se mi rozsvítilo. Je tam veliká spousta příčin a řešení, jenom díky tomu jsem konečně našla příčinu a zápach vyřešila. Kromě skrytého zubního kazu jsem ještě měla i mandlové kameny. Určitě se na to podívejte, doporučuju všem, i těm, kteří zápachem z úst netrpí.