Zapal močoveho mechura

Voda je fajn ale čo tá pomôže keď akurát čo ti to zabezpečí že začneš častejšie chodiť na wc a napríklad ja pri zápale mám veľké bolesti, takže ja vtedy by som najradšej nepila pomaly žiadnu vodu. Treba asi fakt zakročiť niečím iným. :confused:

@adel_ka to mas sice pravdu ze castejsie chodim na wc ale myslim ze to treba. ten zapal treba nejako z tela dostat aj ked to velmi boli. vela krat si spravim len bylinkovy caj do vedra a naparujem si ju, to mi pomaha. len to je problem ze nie vzdy sa to da. ked ma takyto zapal chyti na chate tak som nahrata:/ Adelka lenze cim inym? ak vies nieco poradit tak sem s tym, lebo ja som uz vyskusala snad uplne vsetko:/

Aj keď to veľmi bolí a ty si čo myslíš, že močom sa z tela vyplaví zápal? to by bolo až príliš jednoduché nie? Veď ja neviem čím iným keby som vedela, tak tu nie som, čítala som o enzýmoch, že tie by mohli byť fajn pri zápaloch, len neviem som taká na vážkach, ale keď viaceré kočky tu písali, tak premýšľam že do toho pôjdem, lebo aby som si dávala pozor koľko vypijem len aby som nemusela chodiť na wc tak ma to maximálne obmedzuje :frowning:

@adel_ka obmedzujes vodu? ved to by som umrela, ja vypijem za den aj 2 litre vody. radsej fakt viac ako menej. lebo ked mam zapal tak najhorsie je, ze stale citim ze mi treba cikat a idem na wc a kvapka ide zo mna. tak to radsej vela, vela pijem aby islo toho mocu viacej. ja ze vies o niecom ucinnom, ked si to tak napisala. o ake enzymy ide? necitala som moc diskusiu tak neviem co tu baby spominali. som tu len tak na rychlovku, cez pracovnu dobu, vies ako :smiley: :smiley:

Tak ja tiež som zvyknutá veľa piť ale pri týchto bolestiach ktoré pri močení mám tak to je strašné niečo. Čítala som o Wobenzyme, ten obsahuje vraj enzýmy, ktoré sú účinné aj na tieto problémy. Tak premýšľam, že by som do toho išla len nechcem vyhadzovať peniaze zas len tak, konečne by som chcela začať brať teda niečo čo mi pomôže, že budem vidieť nejaký posun v tom mojom zdravotnom stave, lebo toto je celé zle, maximálne mi to je nepríjemné aj keď niekam chceme von ísť a tak :confused:

Nie vraj. Dievčatá on obsahuje enzýmy a tie enzýmy majú protizápalový účinok - čo je veľmi podstatné pri tomto probléme sama som si to na sebe vyskúšala takže viem o čom píšem :slight_smile: nie je to hocijaký liek a je postatné že to je liek, že to nie je len nejaký vitamín, pretože vitamín by vás z týchto problémov veru nevytiahol.

Ako to myslis ze vitaminy by nedokazali dostat cloveka z tohto problemu? Ani keby clovek nahajil liecbu velkym mnozstvo vitaminov? Skusala si nejake vitaminy, ked toto tvrdis? Nehovorim, ze pomahaju, len som padla do tohto problemu tiez a chcela som sa na vitaminy vrhnut ale ked toto citam tak som zostala trosku skepticka…

To je taky rapidny rozdiel medzi liekmi a vitaminami??? to by som nepovedala…ze az takto sa to moze prejavit na zdravotnom stave ze jedno ma v podstate ovela vacsiu silu ako to druhe, to je pre mna nieco nove ale som rada ze si mi to vysvetlila aspon sa uz nebudem zapodievat kadejakymi vitaminami :slight_smile:

@adel_ka to by musel byt zazrak nie? aby enzymy mali take ucinky. a aj na zapal moc. mechura. ved ano. ved ja ti rozumiem to nie je len tak zakazdym kupovat nieco co ti niekto odporuci. treba si to vsetko dobre premysliet. ja zatial takto fungujem. len keby ma to chytilo niekde inde ako doma tak neviem co by som robila. asi by som len ticho dufala aby to preslo. na trhu je viac liekov ktore obsahuju enzymy?

Magdinla áno je veľký rozdiel a mnoho ľudí presne ako ty si to neuvedomuje.
Dorkip tak ono to je aj taký zázrak, aspoň ja to tak teda vnímam, pretože hej majú enzýmy silu o ktorej myslím že veľmi dlho sme nemali ani len tušenia. Keby ťa to niekde takto chytilo tak s tým tvojím receptom na tento problém by si asi moc nepochodila ale keby si si nasadila enzýmy tak by si nemusela riešiť už nejaké nadparovanie alebo čo, čo sa týka enzýmových liekov, tak niekoľko ich je na trhu ale je podstatné rozoznávať lieky a vitamíny v tomto prípade a čo sa týka liekov, tak si myslím aspoň teda z vlastnej skúsenosti že Wobenzym je dobrá voľba, ale tak to si človek musí vyskúšať na vlastnej koži :wink: a je fajn že je vhodný aj na rôzne iné zdravotné problémy

Dorkip ked to beries takto tak ano zazraky sa deju :slight_smile: len treba si uvedomit ze ten zazrak tiez nie je len tak, enzymy v sebe maju velku silu o ktorej vela ludi este aj dnes nevie co si myslim ze je velka skoda, pretoze mohlo viac ludi pracovat, uzivat si zivot a nie sediet v cakarni u lekara :wink:

dakujem ti za tvoju spravu pomohla si mi :slight_smile: spadla som tiez do tohto problemu a mala som v plane nakupit si mnoho vitaminov a vyskusat co to da, ale podla toho co som si precitala v sprave od teba mam pocit ze by som len zbytocne vyhodila peniaze a je mozne ze by mi to nejako nic nedalo :confused:

Viete mi popísať ako sa vlastne zápal močového mechúra prejavuje? Mám problémy pri močení, nie je to moc príjemné, ale dá sa to zvládnuť. Avšak neviem, či som odhadla správne, že by som mohla mať rovnaký problém ako aj vy. Je vhodné to riešiť s lekárom predtým ako začnem riešiť nejakú liečbu alebo niečo podobné?

Presne ako píšeš. Takto sa prejavuje problém s močovým mechúrom a s močovými cestami. Môžeš mať tento problém. Moja starká to volá, že rezák. Keď už pociťuješ nepríjemné pocity, tak je najvyšší čas to začať riešiť. Ono môžeš ísť k lekárovi, nič tým nestratíš, ale zase môžeš sa skúsiť dostať z toho aj sama, len si musíš uvedomiť, že kde je vlastne problém. Prečo takýto zápal vzniká :wink:

To myslíš vážne? To som do toho ozaj vhupla? Tak som dúfala, že mi napíšeš, že je to nie je ono, ale že problém je niekde inde :frowning: Lenže ako si môžem uvedomiť kde je problém, keď som nikdy nič takéto predtým nemala a nemusela som to riešiť? :confused:

Neboj sa toho, pokial zacnes riesit liecbu tohto zapalu, co najskor tak skor sa ho aj zbavis a bude ti lepsie. Ono vacsinou tieto problemy vznikaju ked imunita sa uz nevie branit. Neviem ci si citala celu diskusiu, ale ak nie, tak ja som vyssie pisala o enzymoch, o Wobenzyme, ktory by aspon po mojej skusenosti, mal byt prvou volbou. Aspon teda ja ho tak vnimam, kedze mne pomohli enzymy postavit sa na nohy a zbavit problemov :wink:

Nie, nie. Ďakujem ti za ozrejmenie. Lenže aj tak takúto liečbu enzýmami musím konzultovať aj s lekárom, nie? Či takéto lieky, či vitamíny, či čo to je nie sú na predpis alebo ako to je? Doposiaľ som to nejako nemusela riešiť, tak neviem ako postupovať teraz keď ma to laplo. Ako dlho vlastne trvá, kým sa človek dostane z takéhoto problému? Kým sa zbaví zápalu?

chrissy dakujem ti za tvoju radu, co sa tyka davkovania enzymov :slight_smile: pytala som sa na to v lekarni, preco je to tak a povedali mi to iste, co si mi aj ty pisala, takze zrejme na tom nieco bude. Uz som ich zacala uzivat. Trikrat denne presne ako pribalovy letak mi kaze. Akurat teraz si budem musiet dat na vecer, nech nezabudnem. Citim sa lepsie teraz, co sa tyka bolesti tak tie ustupili :slight_smile:

nemas vobec zaco, ked ti viem pomoct tak preco by som to neurobila? :slight_smile:
Daj si popripade aj pripomienku, nech nezabudat, pretoze prave ta pravidelnost je dolezita aby sa dostavil ten ucinok aky ocakavame, ked sa rozhodneme ho brat :slight_smile:

presne ako pises. Kamoska dnes bola u lekara s tymto problemom a prva vec co jej odporucil boli enzymy a najma ich pravidelne uzivanie aby teda dosiahla vdaka nim to co by chcela - takze pevne zdravie :slight_smile: ze sam lekar sice povedal, ze za dva dni to nebude ok, ze to bude chciet viac casu ale ze ten cas za to stoji :wink: