Zapal močoveho mechura

je to individualne u kazdeho jedneho cloveka to sama na sebe budes vidiet ze ci to zdravie niekam napreduje a akym sposobom a podobne nie je dobre vysadit enzymy hned aspon z mojho pohladu je dobre potom este znizovat davku a nejaky cas uzivat ako prevenciu aby sa tieto problemy nevratili a aby aj imunita ako taka sa posilnila a bola aj v buducnosti voci takymto problemom odolna

ďakujem… pomohla si mi… povedala som jej všetko, čo si mi napísala… enzýmy už užíva, polepšilo sa jej, no ešte to nie je úplne tip top akoby to malo byť… dúfam, že si dá povedať a aj keď jej už bude lepšie tak ich bude brať nech sa jej to nevráti… ale tak sama hovorila, že ju tie problémy skľučujú… tak snáď bude mať rozum… a bude pokračovať aj v užívaní potom… sranda… že nikdy som nič takéto nemusela riešiť a až teraz v tomto veku…

ako dlho by som musela enzymy brat aby som sa definitivne zbavila zapalu? a vobec da sa ho zbavit uplne? pamatam si, ze starka mi hovorievala, ze ked raz je v tele zapal tak tam bude uz na vzdy a ze sa ho uz proste zbavit neda a vobec neviem ci mam alebo nemam tomu verit :frowning:

da sa ho zbavit aj uplne…no ako moja zena hovori, ze to chce disciplinu…ide o to, ze je potrebna liecba zapalu…bez liecby sa ho zbavit proste neda…ale myslim, ze tomu rozumies…to je proste jednoducha rovnica nic na tom nie je komplikovane na pochopenie…len mnohokrat je problemom to, ze clovek nevie aku liecbu zvolit a skusa kadeco od vymyslu sveta…

Ako dlho je to potrebné? No povedala by som, že aspoň rok. Vkuse. Pretože ten zápal potrebuje sa vyliečiť a potom to telo sa potrebuje chrániť aby sa ten zápal opäť nevrátil. Čiže treba si uvedomiť, že to nie je len tak, že za týždeň sa zbavím zápalu, ktorý bol v mojom tele niekoľko rokov :slight_smile:

Veru áno, každý organizmus je iný, inak dlho mu trvá zotavenie, preto minimálne rok a lepšie aj viac. Preventívne užívanie enzýmov na imunitu je vhodné aj niekoľko rokov, pretože tá imunita potrebuje podporu, potrebuje mať silu odolávať zápalom aj do budúcna :wink:

Ako taky zapal mocoveho mechura moze zacat? Ako sa na zaciatku prejavuje? Mozu to byt aj bolesti, ked idem na zachod? Myslela som, ze to bude mykoza alebo nieco take, ale zacinam o tom celkom pochybovat, lebo mykozu som uz mala a prejavovalo sa to trosku inak, co je mi celkom divne, neviem ako zistim kde je presne problem :frowning:

Ako sa to prejavuje? Najskôr štípanie, pálenie, aspoň teda u mňa to tak bolo. Občas aj bolesti brucha. Ale dolu. Je to veľký problém, aspoň pre mňa bol, ja som zápal močového mechúra mala raz v živote a našťastie už vtedy sa mi podarilo z toho dostať a definitívne.
A to je potrebné dostať sa z toho úplne :slight_smile:

len raz a uz nikdy viac? tak to by ma fest zaujimalo, ze ako sa ti to podarilo z toho dostat ved ja som na nervy mne sa zapal opakuje rok co rok, sam pride sam odide a potom sa zase vrati je to taky moj pravidelny navstevnik a uz som sa mnohokrat snazila sa ho zbavit, ale absolutne sa mi to nepodarilo :frowning:

Ako? Začala som užívať Wobenzym, je to enzýmový liek, ktorý má protizápalový účinok, čiže je na takéto problémy ako stvorený. Čo je nesmierne dôležité, ak sa chce človek zbaviť zápalu raz a navždy a nie len ho nejako potláčať a utláčať jeho prejavy, ktoré aj tak časom vyjdu na povrch :wink: Mne tento liek pomohol, len dôležité je to, brať ho nejakú tú dobu, nie, že budem ho brať mesiac a dosť, tá liečba zápalu je dlhodobý proces.

toto mas pravdu…vela veci len problem utlaca…nelieci a to moze byt velkym problemom, ak sa chceme z toho dostat tak aby sa nam zapal nevratil…ani o rok ani o dva…imunitu treba celu preliecit…len vtedy to ozaj ma zmysel…

to by som bola rada, keby sa mi podarilo z toho dostat definitivne, nech sa mi nevracia, lebo som z toho zachvilu sediva :frowning: toto som zatial neskusala, tak mozno by som mohla, ved teraz v tejto mojej situacii ja uz nakoniec nemam ani co stratit, mohla by som mozno len ziskat

Keď budeš mať záujem, vedela by som ti poradiť. Riešim imunitu u svojich detí a aj moja pokrivkáva. Zápal (nachádzajúci sa hocikde v tele) je veľmi vhodné riešiť enzýmami, ako píše Labelita - dlhodobá liečba. Poznám prírodnú formu fantastickej zmesi enzýmov, volá sa Impulse od českej firmy Ramissio. Tento výživový doplnok v kombinácii s ďalšími (Immunity Beta-glukán v 98% čistote, Revitalize - Aloe vera+Agáva+Accai)by ti mal pomôcť. Pozri si stránku www.andrisova.ramissio.com. Neviem, či tu môžem napísať môj kontakt.

Ide o enzýmy všeobecne?
Alebo ktoré enzýmy sú také podstatné pri takýchto zápaloch?

Enzýmy sú dôležité vo všeobecnosti, ale je veľmi dôležité to ako sú tie enzýmy spracované, pretože práve to má vplyv na ich účinok, na to ako rýchlo a či vôbec dokážu pomôcť pri zdravotnom probléme, ktorý nás trápi :wink:

Ako to myslíš, že spracované?
To som nevedela, že niečo takéto môže mať vplyv na účinok toho zloženia.
Je asi aj veľmi dôležité to, že aké množstvo enzýmov telu dám, čo?

Spracované v jednej tablete, tiež som mala problémy s imunitou a zápalmi pred rokom a tiež som si zisťovala ako sa veci majú, čo by mi mohlo pomôcť a pod. Keď telu nedáš také množstvo enzýmov aké potrebuje, tak sa nikam neposunieš :frowning:

//ale nechapem ja napriklad ze preco je to dolezite ako su spracovane? vies mi toto nejako blizsie vysvetlit?//

Keby bolo veľmi veľa enzýmov v tej tablete, toľko koľko telo potrebuje tak je možné, že by sa navzájom nejako poškodili, porušili a nemali by taký účinok aký by mali mať, aký očakávame. Preto je tam len isté množstvo v tej tablete :wink:

// to som nevedela ze nieco taketo by sa mohlo stat to je nieco nove pre mna takze ma to vsetko svoje opodstatnenie dakujem ze si mi to takto ozrejmila cize preto aj viac tabliet treba brat uz konecne zacinam tomu ako tak rozumiet//