Zapal močoveho mechura

Nie je to len tak, že niekto si niečo zmyslel, toho sa nemusíš báť, skôr je to o tom, že pre telo to má veľký význam. Zmeny sa v tele začnú diať až keď má dostatok enzýmov, ktoré majú silu z toho problému to telo dostať a pomôcť mu sa vyliečiť úplne :wink:

Čiže pri každom zdravotnom probléme to telo potrebuje iné množstvo enzýmov?
Dobre tomu rozumiem?
Aj som si myslela, že to bude mať nejaký ten význam, ale nebola som si vôbec istá. :slight_smile:

velmi dobre tomu rozumies, len vtedy to ma zmysel a len tak sa telo moze posunut dalej a ty mozes pociti nejake vysledky, ked mu das co potrebuje :wink:

Ups. Tak zrejme to bude ono. Ten zapal. Neviem co je teda horsie ci mykoza alebo zapal mocoveho mechura. To uz vidim ako zase cez sviatky budem doma zavreta skrz tieto problemy. Preco vzdy takto na jesen a pred vianocami sa musia taketo veci, taketo problemy zacat objavovat??
:triumph::sweat::cry::scream:

//dakujem ti dakujem :slight_smile: ano tak nemusim zbytocne nejako stresovat to si ma potesila lebo v niektorych veciach a pripadoch som teda riadny panikar a poviem ti ze ozaj niekedy sa stresujem a lakam az zbytocne ale teraz sa nebudem a skusim co to da//
:slight_smile:

Áno, preto keby si si pozrela príbalový leták napríklad Wobenzymu tak by si tam videla, že pri rôznych problémoch je rôzne dávkovanie a presne je to z dôvodu, ktorý si aj sama napísala. Že ide o to koľko enzýmov pri danom probléme telo potrebuje. Ak budeš chcieť môžem ti potom príbalový leták aj odfotiť aby si videla :slight_smile:

To by bolo super, keby si mi tak pomohla.
Že by si mi poslala buď fotku alebo kde ho nájdem, to by ma potešilo, aspoň by som si to vedela pekne porzieť. :slight_smile:

ty tiez zvazujes, ze by si zacala uzivat enzymy? takze nie som momentalne sama, ktoru trapia prave teraz pred vianocami taketo problemy? nie je to teda nic prijemne to ti poviem :frowning: ale tak vies zrejme o tom tiez svoje, ked si tym prechadzas, musime s tym nieco uz urobit!

nejde len o to…ze tieto problemy prisli prave pred vianocami…ked mame plnu hlavu inych veci…najma vy zeny…upratovania…varenia…pecenia…co?..ale ide hlavne o to…ze taketo problemy by nemali k nam prist nikdy…lebo toto je vec ktora nepotesi nikdy v roku…nieto este v takomto obdobi…@patzinka chces vediet davkovanie a taketo veci?..ja som si stiahol do telefonu aplikaciu…kde si tieto infosky viem najst… :wink:

Aplikaciu aku aplikaciu? Nerozumiem celkom, co to ma spolocne so zdravotnymi problemami, ktore nas trapia, ktore mna osobne nenormalne obmedzuju, ze nemam radost ani z toho, ked mam ist niekam do spolocnosti.

podla mna pri takychto problemoch nie si sama, vela zien taketo problemy trapia a prave v takomto rocnom obdobi este viac, len netreba sa ich zlaknut. Treba im vyhlasit vzburu a ono to pojde :slight_smile:

Aj mňa by zaujímalo o akú aplikáciu ide?
Dá sa to niekde pozrieť? To by mi pomohlo :slight_smile:

Dá sa, Wobenzym má aplikáciu, ktorá sa dá stiahnuť do telefónu a tam si nájdeš všetko čo potrebuješ vedieť, načo je liek určený, aké je dávkovanie a pri akých problémoch a podobne, ja to mám tiež stiahnuté a je to fajn, hneď si vieš pozrieť čo na ženské problémy, zápaly, prevencia a podobne :slight_smile:

//ja som ho zacala uzivat v decembri, ale napriklad toto som nevedela, to je super sprava si myslim a myslim, ze to moze dost pomoct, ked sa to tam takto da najst, idem si to asi skusit hned pozriet stiahnut, aspon to budem mat stale pri sebe a myslim, ze to je velmi fajn// :slight_smile:

ako citam co ste vsetko pisali, tak mam pocit,z e sa zapalu predsa len da definitivne zbavit, aj ked som si myslela, ze nie, len asi je potrebne preliecit sa uplne, ze? ked vam problemy so zapalom odozneju beriete lieky este ako prevenciu?

ja ju mam v telefone…je to dost na pomocne…posielam vam ako to vyzera…aby ste si to vedeli najst…podla mna je to fajn pomocnik…lebo si hned vies pozriet pri akych problemoch ako sa ma uzivat a aku dobu…a mas to hlavne vzdy so sebou…kedze telefony neustale pri sebe nosime… :slight_smile:

IMG_9525

vyzera to dobre, to akoby som sa mohla k niecomu takemuto dostat? ako to dostanem do telefonu? nieco sa za to plati ci ako je to? :slight_smile: sice tento liek este neuzivam, ale rozmyslam nad tym, lebo kamaratka si ho velmi pochvaluje, ze jej imunita je konecne v takom stave v akom by mala byt

Tak táto aplikácia aj mne pomôže to je paráda :wink:
Už ju sťahujem do mobilu, enzýmy už doma mám, užívam pomaly od decembra a toto bude super, že budem mať pri sebe všetky informácie. :slight_smile:

nic…normalne ten obchod cez ktory si do telefonu stahujes aplikacie…cez to najdes aj tuto a je to super…mas tam vsetko…podla mna je to velky pomocnik, co sa tyka uzivania, aj celkovo oboznami cloveka o tom ake ucinky maju enzymy…pri com vsetkom su potrebne a podobne… veru je to velmi dolezite aby imunita bola v 100% stave…

1 Like

hej? to len tak? to je potom jednoduche, tak si to skusim dnes stiahnut a prezriet, ze ako to tam cele funguje, co sa tam viem dozvediet som celkom na to zvedava, dufam, ze sa mi to nebude dlho stahovat, pri tom mojom internete, co nejako strajkuje :slight_smile: