Zapal močoveho mechura

Jasné je to jednoduché, ale myslím, že s tým nebudeš mať problém, ja som včera večer sťahovala do telefónu aj mužovi, lebo, že to chce mať pri sebe, tiež užíva enzýmy a že aby vedel, keď niečo nejaké problémy nastanú u neho aby si vedel podľa toho aj dávkovanie upraviť a podobné záležitosti :slight_smile:

Caute, tak nasla som si aj ja tu aplikosku a som si ju stiahla, taktiez som si bola aj Wobenzym kupit, aby som co najskor videla, ci mi prinasa nejake vysledky, lebo uz sa chcem z toho co najskor dostat a netrapit sa tym, ci na druhy den mi nahodou nebude este horsie :slight_smile:

vidite…to sa tesim…ze som vam mohol aspon takto pomoct…podla mna je to velka pomoc a hlavne mas to vzdy pri sebe rovnako ako samotny telefon cize vyuzit mozes kdekolvek…a aspon si vies pozriet vsetko o tom lieku…podla mna pomocnik ako vino…

Enzymy ti pomozu. Sestra trpela tiez zapalom mocoveho mechura, brala antibiotika a vracalo sa jej to. Potom som jej poradila wobenzmy, pretoze aj ja sama som s nim mala dobre skusenosti. Vyskusala ho a pomohol jej.

To mam radost, ze si mi aj ty napisala, kupila som si ho a uzivam :slight_smile: Tak aspon viem, aj od teba, ze moje rozhodnutie bolo spravne :wink:
IMG_9609

tak ty si sa uz na jeho uzivanie dala? tak to aj ja by som uz asi nemala nejako dlho otalat, ak sa chcem dostat do formy, ak chcem aby moje zdravie bolo v dobrom stave a myslim, ze to teda chcem najviac zo vsetkeho momentalne :slight_smile:
to predavaju aj v roznych baleniach nie?

ano v roznych baleniach a myslim, ze je vhodne to najvacsie si kupit, kedze je dobre potom este uzivat lieky aj preventivne, ja tiez sa uz chystam, ze si pojdem tieto lieky kupit, aby som bola v poriadku co najskor, lebo necitim sa vobec na to aby som takto fungovala este nejaky cas :smiley:

cim vacsie balenie, tym pre teba lepsie, oplati sa ti to aj z pohladu penazi a hlavne, aj tak potrebujes uzivat nejaku tu dobu tieto lieky a cim dlhsie tym to bude pre teba lepsie a pre tvoje zdravie ani nehovorim, to duplom :wink:

diky za podporu zienky tak teda som si bola kupit v lekarni, pytala som si najvacsie balenie aby teda som uzivala dlhodobo, musim si dat na to pozor aby som si nezabudala davat, ale ved ked si necham polozeny ten Wobenzym na kuchynskej linke, to nemam sancu prehliadnut, vcera som si dala prvykrat :wink:

tak to je podla mna najvhodnejsie, ak pre teba a hlavne teda pre tvoje zdravie, lebo ono potrebuje pravidelny prisun enzymov, aby sa vedelo posunut dalej, aby sa vedelo zotavit co najskor a zbavit sa definitivne vsetkych problemov, ktore sa zacali valit :wink:

v tom co si pisala by som asi podciarkla slovo pravidelny…pretoze prave to je klucom k uspechu…vacsinou ked sa citime uz lepsie…tak to nechame tak…lieky odlozime do zabudnutia a nezaujimaju nas a prave to vie byt velkym problemom…

Myslím, že to si uvedomujeme všetci, čo ich užívame, aj ja už viem, že je to dôležité :slight_smile:
Ja mám doma aj lieky, aj ich užívam aj tú aplikáciu a je mi lepšie, keď viem, že konečne robím niečo preto aby som bola ozaj zdravá :slight_smile:

Tá aplikácia je super, my ju tiež využívame a hlavne teda môj muž je z toho nadšený, že má užívanie teda dávkovanie takto pri sebe, že si vie skontrolovať či užíva dobre a koľkokrát denne, veľká pomoc :wink:

No ja keď čítam, tak asi tiež ju vyskúšam, keď tak sa vám to pozdáva, ja enzýmy užívam, už nejaký ten čas vyše roka, ale o aplikácii teraz tu čítam prvýkrát, som zvedavá ako to vyzerá a čo všetko sa tam dá nájsť, už aj mamke som enzýmy naordinovala, od kedy sa vrátila domov z operácie ruky :wink:

//ani ja som o nej nevedela, ale uz ju mam stiahnutu a vyuzivam ju, celu som tu appku prelustrovala aby som vedela, co vsetko sa tam da najst a ako si viem s tym pomoct// :slight_smile:

ja som bola bez aplikacie a uzivala som enzymy ale teraz ked som prisla na to ze jestvuje aj aplikacia tak som si ju musela hned stiahnut co som bola zvedava ale som rada ze mnohe veci ktore som tam nasla uz viem kedze uz nejaku dobu tie lieky uzivat a zistovala som si o nich uz na zaciatku co najviac

to je super…aspon ta ale utvrdi v tom co uz vies…co mas v hlavke co si si vtedy pozistovala…velka pomoc je to najma pre tych co este len zacinaju enzymy uzivat alebo sa na to este len chystaju…:wink:

to suhlasim, ja som sa k Wobenzymu dostala pred Vianocami, ked ma trapil tiez zapal a myslela som, ze sa doma budem skriabat po stenach, co som mala toho uz plne zuby a som velmi rada, ze som nasla tuto temu, diskusiu a ze som prisla na to, ze fakt nie som sama, ktora nieco zanedbala a potom ako dosledok prisli ku mne taketo problemy :slight_smile: ale som rada, ze uz mam za tym a som fit :slight_smile:

Takže sa cítiš dobre?
Ten pocit je najviac, že?
Ja tiež som rada, keď som zdravá, keď sa cítim dobre a nemám pocit, že ma niečo ohrozuje alebo žeby na mňa niečo číhalo.

ten pocit je nadovsetko to ti mozem aj ja napisat a myslim ze to ti mnohi napisu toto iste co ja lebo zdravie mame len jedno a ked je na 100% vo forme tak je to uplne o niecom inom ako keby nan neustale niekto striehol nejaka chripka alebo cosi podobne