Zapal močoveho mechura

Skriabat sa po stenach, rovnaky pocit som mala, ale davnejsie, tieto zapaly, najma ked ide o tieto casti nasho tela, tak to je fakt na nic.
Ja som si vtedy hovorila, ze keby ma hlava dennodenne bolela tak by som skor zvladla fungovat ako so zapalom mocoveho mechura :smiley:

Skus wobenzym, ja mam s nim dobre skusenosti.

ja suhlasim s tvojou skusenostou :slight_smile:
tiez mam dobre skusenosti s tymto liekom, len je treba pravidelne uzivat enzymy aby sme videli vysledky, na ktore cakame :wink:

Neni nad to.
Je to pravdou, ja som rada, že som začala Wobenzym užívať, lebo mi pomohol sa dostať do takého stavu zdravotného, myslím lepšieho, že o tom som ani len nesnívala, že by som sa ešte niekedy mohla takto cítiť. Takto dobre príjemné a hlavne zdravo. Zápal močového mechúra, močových ciest, to je jedna veľká patália, z ktorej podľa mňa nemôže mať radosť žiadny človek :exploding_head::exploding_head::exploding_head:

//ziadne zdravotne problemy nie su prijemne a kazdy problem dokaze cloveka velmi potrapit najma ked ide o zdravie, podla mna musime vsetko riesit uz na zaciatku, ked mame na nejake problemy co i len podozrenie//

To hej, ale predsa ked ide o zapal takychto casti tela, tak je to este neprijemnejsie, ale mnohym nam prave problemy az otvoria oci a ja si hovorim, ze radsej neskor ako nikdy, ja som si uvedomila pri tychto problemoch, ake je dolezite venovat pozornost imunite, jej podporovaniu, zdravemu zivotnemu stylu, ono to vsetko, vsetky tieto veci idu ruka v ruke nic netreba ignorovat a ani podcenovat :slight_smile:

A to niekedy tie problémy nás musia aj poriadne potrápiť, aby sme si uvedomili, aké je zdravie dôležité, ako to aj u mňa bolo. Ale som rada, že som sa včas zobudila :smiley:

Toto si napísala veľkú pravdu.
Ale myslím, že je to škoda, že riešime veci, až keď sa stanú, až keď sa nám kopa vecí skomplikuje, bolo by jednoduchšie predchádzať tomu :stuck_out_tongue:

Viem, že som napísala pravdu, veď tiež som taká, že najskôr som sa vytrápiť nechala a až potm som riešila čo spraviť. Bola som zmätená, myslela som, že to prejde, ale neprešlo, proste hneď ako problém príde treba aby sme mu venovali pozornosť :slight_smile:

//a to si myslis, ze si jedina? podla mna kazda z nas sme si presli takou tou fazou nazvem to, ze naivity, ked sme cakali zlepsenie, len tak zo dna na den a kopu inych veci, ale myslim, ze z toho rychlo prijde vytriezvenie :wink: //

citala som tu o nejakej faze naivity tak momentalne tato faza u mna definitivne skoncila je leto a ja mam problem so zapalom mocoveho mechura a pravdu? som zufala ako uz davno nie :open_mouth: ten pocit je fakt na nic mam pocit ako keby som nebola vo svojej kozi :frowning: zimomriavky ked mam ist na wc pomaly az placem z toho :open_mouth: viete mi pomoct ako sa najrychlejsie z tohto stavu beznadeje dostanem???

najrychlejsie? neviem ci rychle riesenie bude aj efektivne, dlhodobe, je dolezitejsie aby to bolo dlhodobo, ten problem aby odisiel prec a nafurt :wink:
ja mam skusenost s Wobenzymom, ten je pri zapaloch ako vysity, ten problem dokaze vyriesit :slight_smile: sice nejaky cas to bude trvat kym to uplne prejde, ale prejde to :slight_smile:

chcela by som aby to bolo aj rychle a aby mi to prinieslo aj vysledky, ale tak vydrzim uz nejako ak by to rychlo neslo, len aby to bolo trvale to si moc prajem, aby som si leto mohla uzivat a nemusela sa zozierat :frowning:

Budeš si leto užívať, toho sa neboj, len čím skôr to začneš liečiť ten zápal tak tým skôr sa budeš lepšie cítiť a budeš fit.
Ja som dlho robila úplný opak, nechala som sa zápalom vytrápiť a až vtedy mi došlo, že robím totál chybu :frowning:

Ahojte, ja som mávala problémy so zápalmi cca rok. Skončila som u nefrologičky a vždy mi dávala jednu radu, ktorú som začala poslúchať až neskôr. Veľa piť a veľa cikať! Akonáhle som vypila málo vody, problémy sa mi vracali. Ďalším super prírodným liekom sú brusnice a čaje z nich, ale najlepšie priamo z prírody, nie tabletky. Pokojne aj ako prevencia, ja ich jem doteraz. A ak sa zápaly opakujú, určite treba navštíviť aj imunológa.
A keď už sa rozhodnem ísť sa kúpať do bazéna, vezmem si dvojo plaviek. Nie je dobré čakať v mokrých pokým uschnú.

erlenka myslim, ze si napisala vela dobrych takych babskych rad, len zapal ked vznikne, tak je to o tom, ze nieco v tele nie je v najlepsom poriadku, ze niekde je nejaky problem a prave ten problem byva v imunite, v tom, ze imunita nie je dostatocne silna, aby zvladla nejaky zapal sama, preto potrebuje aby sme jej pomohli, preto som aj pisala o Wobenzyme, ktory je na toto ako stvoreny, pretoze lieci aj zapal a zaroven aj dava do poriadku imunitu, cize vsetko postupne a to je ono :slight_smile:

Samozrejme, ja ho vyskúšaný nemám, ale ak pomáha, je dobre o ňom vedieť. :slight_smile:

Len horšie pri tom je, že keď zápal prepukne, tak už tieto ako ste to nazvali babské rady nestoja za nič, lebo tie nedokážu zápal vyliečiť a telo potom pred ďalším ochrániť, to je ten problém. Ako pomoc popri liekoch je to možno fajn, ale pri zápale tie lieky sú potrebné a to nech mi nik nehovorí, že to tak nie je.
Sama som sa o tom presvedčila a nikomu tieto problémy ani neprajem, lebo príjemné nie sú, ale dá sa im vyhnúť :slight_smile:

Súhlasím, dá sa im vyhnúť a ja sa im úspešne vyhýbam spomínanými brusnicami a tým, že pijem dostatok tekutín :slight_smile: A určite som tým nechcela povedať, že keď už žena má zápal, nemá užívať lieky, ktoré jej predpíše lekár. :slight_smile:

ja mam oskusany, preto som ti o tom napisala, lebo mam skusenosti a viem aj ake neprijemne su tieto problemy a ze len maloco dokaze pomoct a hlavne zapal vyliecit :wink:

1 Like