Zapal močoveho mechura

Vystihla si to s tým, že si napísala, že len máločo dokáže zápal vyliečiť, zápal bol dlhé mesiace mojím problémom, nevedela som jak z toho vykľučkovať, neustále som zanedbávala vodu, svoj pitný režim, aby som nemusela chodiť na wc :frowning: Lebo každá návšteva “trónu” ma privádzala do zúfalstva skrz tie bolesti, ktoré to so sebou prinášalo :frowning:

Toto je to najhoršie, čo si mohla urobiť, obmedziť príjem vody, voda je to najdôležitejšie, veľa ľudí práve vodu podceňuje, neuvedomujú si jej silu a to je chybou a pri zápale je aj dostatok tekutín dôležitý. Samozrejme, že problém ako taký to nemá šancu vyliečiť, ale aspoň sa prečistia aj obličky a je to oveľa lepšie a zase myslím, že nik pri zápale nechce skončiť aj v nemocnici s dehydratáciou organizmu, či?

to je risk s tymto, pit treba to dopomaha aj k prelieceniu toho problemu, hlavne je dobre mysliet na to, ze ta liecba bude trvat, ale je dobre sa obrnit trpezlivosti, sak trpezlivost ruze prinasa :slight_smile:
hruzinsiovka ta navsteva toho miesta v dome privadzala do sialenstva asi kazdu z nas :smiley:

Šak, ale myslíte, že vtedy som si to uvedomovala? To m ani len na um nezišlo, že by mohol byť problém ešte aj s tým, že nepijem, bolo mi lepšie, keď som nemusela potom tú vodu zo seba dostávať von, tak som sa tým netrápila, ale urobila som chybu, dnes už som si toho plne vedomá jak sa veci majú a viem, že teraz keby náhodou niečo tak by som sa zachovala úplne inak a hneď by som si nasadila liečbu :slight_smile:

viem, ze nie, ale tak verim, ze uz je to u teba uplne inak, ze by si taketo chyby nerobila keby nahodou nedajboze sa podobny problem u teba opat objavi :slight_smile:
zachovat si chladnu hlavu je v takomto pripade to najdolezitejsie a hlavne konat rozumom a nie pocitmi :stuck_out_tongue:

1 Like

Len som ti chcela napisat o tom, aby si vedela, ze vlastne ako si tym sama seba este ohrozovala a pritom uplne zbytocne, ze dalo sa to aj inak vyriesit, hlavne aby si si este nieco horsie neprivodila, treba problemu venovat pozornost co najskor :slight_smile:

zrejme z toho, co napisala to pochopila a uvedomila si uplne vsetko, co robila zle a co zase bolo to dobre, co spravila, podla mna uz teraz to berie tak, ze to bolo pre nu ponaucenim a keby nahodou sa jej nieco podobne este v zivote stane, co dufam, ze nie, ked uz vie ako tomu aj predchadzat tak by vedela patricne na to reagovat :slight_smile:

Ano, viem, aj ja som to tak pochopila, len pre istotu, reku este asi bude lepsie, ak jej to pripomeniem, lebo tiez som v istom zivotnom obdobi brala na lahku vahu veci, ktorym viem, ze som mala davat vacsiu vahu, na ktore som sa mala viac zamerat :slight_smile:

zabudla som ti napisat, za to sa ti ospravedlnujem, ale Wobenzym, o ktorom si mi pisala a ktory si mi odporucala som si kupila, cele leto som sice bez problemov nemala, lebo trvalo, kym zacali problemy ustupovat, ale teraz sa uz citim dobre a myslim, ze za to ti musim podakovat :slight_smile: lebo vdaka tebe a tym liekom sa citim teraz dobre a som bez zapalu :slight_smile:

Swetluska keď všetko si to vyžaduje istý čas, kým sa to telo začne dávať do poriadku, kým sa aj tá imunita začne stavať na vlastné nohy. Rozumieš mi nie?
Preto to leto ešte nebolo v tvojom prípade 100%tné, ale myslím, že jeseň bude už o niečom inom :slight_smile:

mne sa absolutne nemas za co ospravedlnovat, myslela som na teba uz viackrat to ano, ale nemam ti za zle, ze si sa neozvala, viem, ze asi si to nemala tiez jednoduche rozhodnut sa akym smerom sa vydat a co si kupit, cize plne to chapem a som rada, ze aspon teraz si sa ozvala, ze si dala o sebe vediet :slight_smile: budem rada, ak tento dobry pocit ti zostane uz nafurt :stuck_out_tongue:

Presne si to napisala a ked problemy pridu tak v hlave zrazu miliarda veci a nevieme kam skocit, co skor spravit :frowning:
Alusa bude to o inom, len si daj cas, jesen tvoju imunitu teraz preveri a sama uvidis ako na tom realne si :slight_smile:

cim dlhsie budes enzymy uzivat, tym lepsie sa budes citit, najma to pocitis tak, ze ani zmeny pocasia na teba nebudu mat nejaky vplyv, ja som si to napriklad aj na tom vsimla, ze kym som enzymy neuzivala, tak ma dokazalo ovplyvnit aj to, ze sa pocasie malo zmenit, ze ma to uplne vykolajilo a odkedy uzivam, neustale furt tak uz ma len tak nic nevykolaji! :slight_smile:

Mne o tomto písať nebudeš, ja užívam tieto lieky už dlho, účinky som spozorovala už dávno, tak asi si to chcela písať niekomu inému :slight_smile:
Tie zmeny sú citeľné, keď imunitu nič nepodporuje a je oslabená, tak s ňou veľa vecí dokáže len tak zamávať :confused:

jeeeej ano, chcela som to tej kocke nad tebou tam vyssie to som sa pomylila, prepac, ale tak podstatne je, ze sa chapeme :slight_smile: A som rada aj ze so mnou suhlasis!!!

Ako si napisala a to najhorsie je, ze teba ani nenapadne, ze preco zmena pocasia by sa mala nejako na tebe podpisat, az kym sa to nestane, videla som to na sebe, ze vela veci som si myslela, ze sa mi vyhne, ze co vsetko sa ma netyka a pritom opak sa stal pravdou :confused:

Necakas to, prave vtedy to vie cloveka najviac prekvapit, preto ja pravidelne den co den si davam Wobenzym, aby ma ziadne taketo veci pocas roka neprekvapili. Aby som bola zdrava a bez zapalu. Lebo zapal vie tak potrapit, tak pokazit cele dni, ze clovek ked si to nezazije tak asi ani nepochopi!

Zápal vie urobiť také problémy, to je pravda a keď je dlho v tele, tak duplom, no problém je to, že čím dlhšie je v tele tým viac spúšte dokáže narobiť.
A potom to dávať dokopy nie je sranda, potom to tak ľahko nejde :frowning:

nejde to lahko, potom mnohokrat sme az zufale, ze kedy uz zmeny pridu, ale ono sa oplati zotrvat pri liecbe enzymami a ten zapal pominie, len u kazdeho to trva inu dobu, lebo kazde telo moze byt inak oslabene a to musime mat na pamati, ze kazdy clovek je iny, inu dobu to bude trvat, ale oplati sa vydrzat :slight_smile:

Ale ani ten zapal k nam nepride z jedneho dna na druhy, preto ani nemozeme cakat, ze to vsetko prejde same a len tak. Myslim, ze obrnit sa trpezlivostou sa oplati.
@miranda Podla mna je ale dolezitejsie to, ze zapalu sa vieme zbavit, ze to nie je problem, s ktorym by sme museli zit dokonca zivota a to je velka vyhoda podla mna :stuck_out_tongue: