Zapal močoveho mechura

ako si napisala zbavit, lebo potlacit ho nema zmysel ani nahodou, poznam kopu bab, co si mysleli, ze zapal vyliecili a pritom sa im len podarilo jeho prejavy potlacit :frowning:

1 Like

Ale hadam sa zbadali, ked sa im problem vratil nie? Nie je to normalne ked nejaky problem sa objavi znovu, ked uz sa objavi druhykrat, tak treba mat na mysli, ze sa velmi rychlo moze vratit aj viackrat a taky zapal mocoveho mechura neoceni ziadny clovek. Ved mat takeho rezaka, to nie je prijemne pre nikoho a nikdy to som si ista!!!

1 Like

potom sa cudovali, ze sa im to vratilo a mnohe az ked sa im to na tretikrat priblizne vratilo, tak zacali riesit a zamyslat sa nad tym, ze kde asi je problem, kde asi nastala chyba ked ta liecba, teda ak to tak mozem nazvat vobec nezabera akoby si predstavovali :confused: Ale tak su ludia, ktorym niet rady ani pomoci, ktori musia prist na iste veci evidentne sami aj ked to ma znamenat, ze si musia prejst zdravotnymi problemami :confused:

Magdinla a práve v tomto je rozdiel medzi liekmi a medzi doplnkami, že liek vylieči daný problém, že proste sa ho zbaví, telo sa s ním už viac trápiť nebude musieť.
Zatiaľčo nejaký doplnok, ten len potlačí tie príznaky. To ako sa zápal prejavuje, ale zápal samotný nemá šancu vyliečiť

Dobre si to napisala a vystihla si ho uplne presne. Preto pri zapale som ja zacala uzivat Wobenzym, lebo je to liek, ktory na jednej strane aj lieci imunitu a taktiez aj ma protizapalovy ucinok. Co je podla mna najlepsia kombinacia ucinku aka moze byt!

Tak tak, akože áno človek sa poteší, že sa mu polepší aj po užívaní nejakých doplnkoch, lenže to potešenie trvá iba chvíľu, keďže sa ten problém zvykne potom o nedlho zase vrátiť a horšie je, že ešte sa prejaví vo väčšej sile :frowning:

Zavcasu, to ti poviem, ale tak kazda sme ina, kazdy clovek sme iny a mozno je problemom aj to, ze niekedy sa vobec nesledujeme, ze nejako svoje zdravie zanedbavame.
Ja som taka prestastna, ze mam pokoj, ze vdaka enzymom, Wobenzymu sa nemusim trapit, ze by ma nieco taketo chytilo opat a znovu :slight_smile:

Ale tak to proste chodi, ked ten problem sa nevyriesi. Ked nie je zapal vylieceny, ked neni telo uplne v poriadku. Vtedy je normalne, ze sa to vrati a prejavi sa este viac. Ze este vacsie problemy pridu. Preto liecbu jednoznacne podcenvoat netreba!

len ako vidis podla toho, co som pisala, jak to mali kamosky, tak proste nie kazdy vidi v tychto veciach rozdiel. My vidime, ja tiez uz ano, ale oni dlho dlho nevideli. Ale tak aj ked niekedy chces pomoct tak si povedat nedaju, tak co spravim chapes :wink:
Darenn aj ja som taka pokojna a rada momentalne :slight_smile:

Kto ju bude podceňovať tak na to doplatí, je to jednoduchá rovnica. To zdravie si pamätá čo preň robíme a tiež aj to, čo nerobíme!

preto som rada, ze uz som aj ja zacala brat lieky aby imunita bola v poriadku, aby som bola zdrava a najma aby som nemala problemy so zapalmi :slight_smile:
lebo zapal ma nicil, ale uz teraz ako zopar mesiacov beriem lieky, tak citim sa lepsie ako som sa citila, ked som mala problemy, za par mesiacov sa moj zdravotny stav tak rapidne zlepsil, ze to som ani neverila, ze je to mozne :slight_smile:

Jasné, že sa cítiš lepšie, veď to je úplne iný pocit, keď má človek problémy, keď máš zápal a potom je dobre, potom sa toho zbavíš. To je také vyslobodenie!

jednoducha rovnica je to, ale myslim, ze akurat tak pre nas, ktore uz mame toto za sebou :wink:

Presne tak, vieš len najhoršie je keď chceš niekomu aj pomôcť a on si nechce dať poradiť. Kamoška má teraz problémy, zápal ju drapol. Keď má ísť na wc, tak hovorí, že jej slzy tečú, ale furt mi tvrdí, že veď ako to prišlo, tak to odíde a nechce si dať vysvetliť, že toto tak nefunguje, že zápal len tak nezmizne, že sám od seba :confused:

Si jej nehovorila, že aj ty si mala zápal? Že ty vieš čo prežíva?
Osobne keby som mala kamošku, ktorá si prešla niečím podobným, alebo rovnakým tak ja si poradiť dám, lebo so zápalom sa trápiť sama a čakať, to je na ošedivenie!!!

Aj to co nerobime - to je take vystihujuce, lebo malokto nieco robi preto aby bola imunita ok. Ked nie je problem, teda kym sa problem neprejavi nejako navonok :wink:

Ty možno áno, ale sú proste aj takí ľudia, čo si nedajú, čo sami musia prísť na isté veci, čo si musia sami skúsiť kadečo len aby došli na to, ktorá cesta je tá správna.
Ale pri zápaloch a všeobecne, čo sa týka zdravia tak ja som názoru, že je lepšie sa poučiť z chýb iných a neučiť sa na vlastných :slight_smile:

Tak tak - ale ako si napísala niekto musí na to prísť sám. Mňa tiež musel zápal vytrápiť aby som isté veci pochopila, kedysi som si myslela, že zápalu sa vyhnem, že to je problém, ktorý sa mňa v živote týkať nebude, lebo veď si dávam na seba pozor, no jasné a bum :smiley:

toto su presne tie zaciatky, este pride do stadia, ze prestane pit vodu, aby nemusela zazivat tie muky na wc a to bude cele zle!
Lebo si bude mysliet, ze tym sa to vyriesi, len problemy sa potom prejavia aj inak nie len ked pojde na wc, no to si zrejme teraz neuvedomuje :confused:

Toto je veru to najhorsie, co by urobila, len by jej horsie bolo a potom by ju netrapil len zapal, ale by sa na to aj ine problemy mohli nabalit a k comu by to bolo dobre???
K nicomu! Pri zapale je dobre zakrocit co najskor, mne Wobenzym pri zapale pomohol a to celkom rychlo sa mi polepsilo, ze prve zlepsenia uz po cca dvoch tyzdnoch :slight_smile: